GardenHome.pl

Opinie (652) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (652)

Ważny od: 5 paź 2023
GardenHome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zakupiłem wkrętarkę akumulatorową z udarem cena 219 złotych a do tego jeszcze dwa akumulatory, ładowarka i inne super dodatki, za taką cenę wiele innych wkrętarek byłoby z jednym akumulatorem lub bez, a o dodatkach nawet mowy nie ma. Jak dla mnie jest super. Później trafiłem na reklamę firmy w której była reklamowana akumulatorowa piła łańcuchowa za 378 złotych. I znowu super zestaw, dwa akumulatory, ładowarka, dwie prowadnice, dwa łańcuchy plus dodatki. I znowu porównanie wypada na korzyść tego zakupu a nie innych marek droższych i uboższych w zestawach lub od Chińczyka. Wszystkim zainteresowanym polecam tę Firmę i ich produkty. Ja będę ich obserwował nadal i polował na okazję ;-)

22 lis 2023
Zamawiajac choinkę miałam nadzieję że przynajmniej w 80% będzie podobna do zdjęcia niestety w żadnym procencie nie jest podobna

Opinie nt. sklepu GardenHome.pl

Tragiczny kontakt , reklamacja nie zrealizowana

Niestety, meble przyszły z wadami- krzesła miały uszczerbki do zaakceptowania i owszem dostałam rekompensatę za nie. Miałam mieć też wymienianą nogę od stołu, z powodu uszkodzenia zaczepu , przez co niemożliwe jest zmontowanie. Telefonu nikt nie odbiera, na wiadomości od kilku dni nie mam odpowiedzi. Sprawa się ciagnie od dwóch tygodni i nadal niezałatwiona do końca. Kupując produkt nowy klient oczekuje że będzie w stanie idealnym. To, że otrzymaliśmy rekompensatę za krzesła nic nie załatwia - mogłam całość oddać od razy i się nie użerać, bo i tak będę musiała wydać pieniądze żeby ktoś mi ten zaczep naprawił . Może po tym komentarzu w końcu się ktoś zainteresuje, nie zamierzam odpuścić tej sprawy. A telefony to nie wiem po co macie w firmie..
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, Reklamacji nie przyjmujemy telefonicznie, a mailowo lub poprzez formularz reklamacyjny po to, aby był ślad ciągłości korespondencji. Z tego co widzę Pani reklamacja została w dniu dzisiejszym załatwiona, zgodnie z Pani życzeniem. Całość odpowiedzi znajdzie Pani na mailu. Pozdrawiamy!
25 kwi 2024
Otrzymałam nie ten towar który powinnam. Ogólnie kontakt słaby do momentu aż nie powiedziałam że otrzymałam droższy towar niż zamawiałam. Nagle okazuje się że jutro otrzymam poprawny a ten odbiorą. Szkoda tylko, że jak pisze od kilku dni to zostałam olana. I czy uczciwość popłaca? Nie w przypadku tego sklepu. Przykro mi, że tak traktujecie klienta. Powodzenia na przyszłość
30 kwi 2024
Dzień dobry, 20.04 - pierwszy mail od Pani z zapytaniem "kiedy otrzymam towar". 22.04 - odpowiedź od nas, że otrzymała Pani towar 18.04 (zgodnie z listem przewozowym) 24.04 - pisze Pani, że rzeczywiście otrzymała, ale nie ten co chciała, nie nie pisząc jaki Pani otrzymała. Zasugerowała Pani sprawdzenie sobie stanów u nas ;) 25.05 - informacja o wysyłce prawidłowego towaru i odbioru nieprawidłowego. Pomyłki się zdarzają, za co przepraszamy. Mail zaś o treści "kiedy otrzymam towar" w momencie, kiedy paczka była 2 dni już u Pani raczej nie wyglądał na uczciwe poinformowanie o naszym błędzie. Pozdrawiamy!
Zamówienie przyszło niekompletne zamówiłam kosz wiszący brak śrub stelaż dwukolorowy splot po rozplątywany nie polecam. Napisałam maila do biura nikt się nie odezwał do tej pory .
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, Widocznie producent pomylił się przy pakowaniu (stelaż jest fabrycznie pakowany, nie otwieramy go). Z tego co widzę otrzymała Pani odpowiedź reklamacyjną 10 Maja 2024 o godzinie 15:58. Pozdrawiamy!
29 kwi 2024
Mogłoby być lepiej ,w bezowym leżaku przy pierwszym składaniu powypadały śruby a zielony miał pobrudzony materiał
30 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za opinię! Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie na zakupy! :)
w trakcie sprawdzania
Zamawiałem całe metalowe przyszły plastiki jak zdjęciu (czarne) a miały być takie jak w ofercie całe metalowe.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, Nie rozumiemy rozczarowania. Nigdzie w ofercie nie jest wskazane, że produkty jest wykonany w 100% w metalu. Fakt plastikowych łączników (które notabene są polepszeniem, gdyż plastik ten jest znacznie mocniejszy niż cienkie blaszki w gorszych modelach) nie powoduje iż produkt jest gorszy, a lepszy. Sama konstrukcja nośna składa się z metalowych rurek. Pozdrawiamy!
w trakcie sprawdzania

Firma kurierska zawiodła...były dwie…

Firma kurierska zawiodła...były dwie przesyłki.Z pierwszej przesyłki jestem zadowolona.Parasol nie dotarł...
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, Natychmiast interweniujemy w sprawie. W dniu jutrzejszym się z Panią skontaktujemy. Za problem przepraszamy. Pozdrawiamy!
Do tej pory nie otrzymałam zamówienia, mimo tego że zamówienie było złożone 04.05.2023 a jest już 12.05.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, O możliwych opóźnieniach nawet 4 dni robocze w okresie majówki informowaliśmy na stronie sklepu. 4 Maja to sobota więc zgodnie z nasza deklaracją towar powinien wyjść do Państwa najpóźniej 9 maja i dokładnie w tym dniu został wysłany. Otrzymała Pani zarówno SMS'em jak i mailem link do śledzenia przesyłki, która jest u kuriera Inpost. Pozdrawiamy!
Nie dotrzymaliscie umowy nie otrzymałem towaru jesteście niepoważni a liczyłem na waszą firmę.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Niestety zamówił Pan ostatnią sztukę na magazynie, która podczas pakowania okazała się niepełnowartościowa. Nie mogliśmy wysłać Panu uszkodzonego produktu, stąd musieliśmy anulować zamówienie. Pozdrawiamy!
w trakcie sprawdzania
Nie otrzymałam zamówienia a mam wystawić ocenę. Na jakiej podstawie?
2 maj 2024
Nie trafiona informacja o przesyłce wprowadza zamiesznie
3 maj 2024

uszkodzony towar

zamówiony towar dotarł ale uszkodzony-reklamacja
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, Prosimy o zgłoszenie reklamacji (nie znalazłem takowej po tym adresie e-mail). Natychmiast się nią zajmiemy. Serdecznie pozdrawiamy!
w trakcie sprawdzania
Zmieńcie proszę firmę kurierską - dramat!
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, Niestety wiodące firmy jak DPD czy Inpost liczą za wysyłkę foteli wiszących 250-300zł, kiedy firma Ambro liczy 119zł. Innej alternatywy niestety nie ma. Mamy natomiast nadzieję, że produkt spełnił oczekiwania. Szkoda, że przez firmę kurierską dostaliśmy tylko 1 gwiazdkę :( Pozdrawiamy!
w trakcie sprawdzania
Kosiarka po dwóch dniach się zepsuła
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, To nie jest nasza wina, że produkt się zepsuł. Nie jesteśmy jego producentem. Zachęcamy do zgłoszenia reklamacji - załatwimy ją niezwłocznie. Pozdrawiamy!
22 godziny temu
moja przesyłka nagle zostala anulowana
Termin dostawy ma wiele do życzenia
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, O możliwych opóźnieniach do 4 dni roboczych w trakcie trwania majówki informowaliśmy na stronie sklepu (dużym czerwonym napisem w wyskakującym okienku) przed możliwością złożenia zamówienia. Aktualnie wysyłamy na bieżąco. Pozdrawiamy!
Drugi tydzień czekam na przesyłkę.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, O możliwych opóźnieniach do 4 dni roboczych w trakcie trwania majówki informowaliśmy na stronie sklepu przed możliwością złożenia zamówienia. Państwa towar został wysłany. Pozdrawiamy!
tragedia i tendeta
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, Przykro nam, że produkt nie spełnił Państwa oczekiwań. Sprawdziliśmy i nie zgłosił Pan ani reklamacji ani chęci zwrotu. W czym zatem problem? Pozdrawiamy!
23 godziny temu
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, Przesyła dotarła na czas, brak zgłoszeń reklamacji lub zwrotu. Co jest powodem takiej oceny? W czym możemy pomóc? Pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Dzień dobry, Ze zdjęć wynika, że produkt jest w całości. W czym więc zatem problem?