GardenHome.pl

Opinie (480) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (480)

Ważny od: 5 paź 2023
GardenHome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zakupiłem wkrętarkę akumulatorową z udarem cena 219 złotych a do tego jeszcze dwa akumulatory, ładowarka i inne super dodatki, za taką cenę wiele innych wkrętarek byłoby z jednym akumulatorem lub bez, a o dodatkach nawet mowy nie ma. Jak dla mnie jest super. Później trafiłem na reklamę firmy w której była reklamowana akumulatorowa piła łańcuchowa za 378 złotych. I znowu super zestaw, dwa akumulatory, ładowarka, dwie prowadnice, dwa łańcuchy plus dodatki. I znowu porównanie wypada na korzyść tego zakupu a nie innych marek droższych i uboższych w zestawach lub od Chińczyka. Wszystkim zainteresowanym polecam tę Firmę i ich produkty. Ja będę ich obserwował nadal i polował na okazję ;-)

22 lis 2023
Zamawiajac choinkę miałam nadzieję że przynajmniej w 80% będzie podobna do zdjęcia niestety w żadnym procencie nie jest podobna

Opinie nt. sklepu GardenHome.pl

Produkt bdb, podziękowania dla kuriera

Produkt solidny, jak narazie trwały. Zobaczymy po sezonie. Bardzo dobrze się prezentuje. Paczka zapakowana bezpiecznie - szkoda tylko, że wysoki koszt przesyłki 90 zł. Ogromne podziękowania dla kuriera, który zostawił mi paczkę na tarasie (nie mogę dźwigać). Serdecznie dziękuję! 🙏 Ps. Na stelaż można zawiesić co się chce 😊
14 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za opinię! Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie na zakupy! :)
Bardzo podoba nam się zakupiony fotel - kokon. Szczególnie zadowolona jestem jednak ze sposobu zabezpieczenia na czas transportu. Nic nie uległo zniszczeniu. Polecam zakupy w sklepie Garden&Home.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Bardzo fajne , lekkie mebelki. Trochę różnią się kolorystycznie wykończenia nóg i szyba nie orzylega dobrze do stolika, ale za taką cenę nie ma co narzekać.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
To jedna firma,jeden sklep , który ma dobrą markę i nie oszukuje klientów,to co było w ofercie sprzedaży,znalazło się w paczce u klienta, polecam ten sklep.

Huśtawka

Przesyłka dotarła bardzo szybko. Kontakt z klientem też OK .Huśtawka "bocianie gniazdo" bardzo podoba się wnuczce. Polecam zakupy w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Bardzo szybka i perfekcyjnie wykonana transakcja. Jakość produktu będziemy mogli ocenić po rozpoczęciu użytkowania. Pozdrawiam
14 kwi 2024
Piła sprawdza się wyśmienicie.Rebak na czwórkę bo nie tnie cienkich patyków. Oceniał mąż ogrodnik romantyk Mały Staś 75 latek
14 kwi 2024
Wszystko mi się podoba. W instrukcji nie widziałam wskazanych otworów na ewentualne przykręcenie regału do ściany.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Witam serdecznie Super fotel dobrze zapakowany przesyłka kurierska bardzo dobra dziękuję pozdrawiam serdecznie

Budki lęgowe

Zamówiłam budki lęgowe dla ptaków. Solidnie wykonane, dobrze zapakowane, a dostawa błyskawiczna! Polecam.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Towar zgodny z zamówieniem, terminowa dostawa - firma, którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu 👍👍👍
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Jest jedna wątpliwość w sprawie wysyłki w 24h ale na pie4lewszy raz nie będe sie czepiał Pozytyw
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Sprzęt testowałem jest cichy lekki nie ma co dobry zakup na działce się dobrze spisuje

Wszystko super

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Urządzenie sprawne mąż zadowolony. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Zamówienie szybko wysłane, towar zgodny z opisem i zdjęciami. Jestem zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Zamówiony towar dotarł do nas w ciągu 48 godzin,tak jak zapewniał dostawca.
14 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja, blyskawiczna dostawą. Wszystko ok. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Szybka realizacja zamówienia. wszystko zgodne z opisem.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
szybka dostawa, piękne leżaki, lekkie - takie chiałam
14 kwi 2024
Pierwszy raz robiłam zakupy jestem bardzo zadowolona