Tappy.pl - Nowoczesne fototapety na ścianę

Opinie (37) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (37)

Ważny od: 8 sie 2023
Tappy.pl - Nowoczesne fototapety na ścianę spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lis 2023
Tapety dostępne na tej stronie są obłędne! Niepowtarzalne wzory, kolory i świetna jakość. To już mój drugi zakup i jestem mega zadowolona z wyboru. Polecam!

10 sie 2023
Proszę uważać podczas składania zamówienia - na tapetach są dodatkowe nadruki (z technicznymi informacjami?). Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Nie ma o tym żadnej informacji podczas składania zamówienia, potem klient zostaje sam z tym problemem. Według otrzymanej odpowiedzi z Biura Obsługi Klienta: tapetę należy skrócić samodzielnie tak, żeby nadruków nie było widać. Dodatkowy, niepotrzebny problem. Obsługa klienta fatalna, oskarżenia pod adresem klienta, podczas gdy wystarczyłoby zwykłe 'przepraszam' i dodanie stosownej informacji na stronie tak, aby nie wprowadzać w błąd innych klientów. Zdecydowanie nie polecam.

Opinie nt. sklepu Tappy.pl - Nowoczesne fototapety na ścianę

Gorąco polecam fototapeta ma przepiękne kolory poprostu cudo
Tapeta była szczelnie zapakowana ale owinieta tez tak silnie taśmą stretch że nie dało sie tego bezinwazyjnie ściągnąć. Bardzo sie denerwowałam podczas odpakowywania. Dwie tapety odpakowowyałam z 15 minut.
17 mar 2024
Bardzo dobra jakość i wygląda poprostu super.👍
23 mar 2024

Las we mgle

Położenia do łatwych nie należy, ale tapeta jest super. Błyskawiczna realizacja i dostawa zamówienia.
27 sty 2024
3 lis 2023

Piękne i niepowtarzalne tapety!

Pięknie

Piękne, żywe kolory. Materiał bardzo fajny, instrukcja dołączona także nie było problemu z klejeniem. Szybko i bezproblemowo. Jestem zadowolona z zakupu.

Tropikalny las

Tapeta bardzo ładna, dużo osób mówi, że oglądając obrazek nie zdecydowałaby się ale na ścianie wygląda imponująco
10 sie 2023
Super tapety, zamówiłam trzy i każda z nich dała rewelacyjny efekt. Szybka realizacja zamówienia. Polecam!!!

Robi wrażenie! Mega

Tapeta robi wrażenie na kazdym który odwiedzi nasz dom! Wydruk wysokiej jakości, polecam!
10 sie 2023
Polecam! Każdy gość w moim domu pierwsze co zwraca uwagę na tapetę. Szybka wysyłka
10 sie 2023
jakosc produktu zgodna z opisem Fachowe zabezpieczenie oraz szybki czas realizacji
16 wrz 2023
Długo się zastanawiałam nad kupnem tapety, ale powiem szczerze, że nie żałuję.
JZ
Jakub Z.
Lublin
10 sie 2023
Wszystko wypas, tapeta pod wymiar jak ta lala :) Nie mam żadnych uwag. Polecam!

szybka wysyłka ze zwrotem żadnych…

szybka wysyłka ze zwrotem żadnych problemów a przy tym bardzo miła obsługa

Fototapeta

Najbardziej podobała się mi jakość tapety i promocyjna za nią cena.
BB
10 sie 2023
Tapeta jest piękna. Moja wizja pokoju została w 1000% spełniona.
13 sie 2023

Szybka realizacja, super kontakt, tapety przepiękne :)
10 sie 2023
Bardzo dobra jakość i szybka dostawa w 2 dni.