porcelanaonline.pl- Logo - Opinie

porcelanaonline.pl

Opinie (158) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1110)

Ważny od: 14 cze 2017
porcelanaonline.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko przygotowane zamowienie. Grzeczna Pani zadzwonila, ze nie moga skompletowac calego zamowienia i jeszcze tego dnia otrzymalam zwrot pieniędzy za przedmioty, ktore byly niedostepne. Mimo tego jestem zadowolona z obsługi.

16 gru 2023
Pomylone zamówienie. Wysłany nie ten kubek który został kupiony. Gdyby nie zbliżające się święta złożyłabym reklamacje. Niestety kubek był zamówiony na prezent a w przypadku odesłania błędnego mogłabym przed świętami nie doczekać się właściwego zakupu

Opinie nt. sklepu porcelanaonline.pl

2 gru 2023

zestaw kieliszków do wina

Jestem bardzo zadowolony z zakupów. Kieliszki są przepiękne. Dziękuję za zapakowanie jako prezent <3
Bardzo polecam, szybki i sprawny termin realizacji zamówienia. Towar zgodny z opisem. Polecam.
12 gru 2023

wspaniały pierwszy raz

bardzo miła i profesjonalna obsługa. zamówienie wysłane ekspresowo. na pewno tu wrócę! dziękuję
Sklep warty polecenia. Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź ze sklepu porcelanaonline.pl
2 lis 2023
Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie do naszego sklepu :-) Pozdrawiamy serdecznie:-) Porcelanaonline.pl
22 gru 2023
Super miła i profesjonalna obsługa.Pani odbierając zamowienie bardzo miła. Bardzo polecam.
PG
Paweł G.
Krotoszyn
Figurka piękna ,zapakowana w firmowy karton.Dostawa zgodnie z umową,.Polecam i pozdrawiam.
Zadziwiająco szybka dostawa, byłam w szoku. Produkt starannie zapakowany. Wszystko super!
28 gru 2023

Wszystko w najlepszym porządku :)

Bardzo miły kontakt i wysyłka w uzgodnionym (szybkim) terminie. Towar zgodny z opisem.
23 lis 2023

Przesyłka dotarła dosyć szybko bezpiecznie zapakowana. Talerze najwyższej jakości.
5 sty 2024

Wszystko jest ok: wybór towarów, szybkość wysyłki, różne możliwości odbioru.
Zawieszki na choinkę wspaniałe. Duży plus, że są malowane z obu stron.

Super!

Super obsluga, szybka wysyłka, dobrze zapakowana. Piękna porcelana.
KC
KC C.
Jaworzno
3 paź 2023
Bardzo szybka dostawa oraz zabezpieczenie przesyłanego zamówienia.
10 sie 2023
Szybko.sprawnie ,bardzo dobre zabezpieczenie przesylki
Odpowiedź ze sklepu porcelanaonline.pl
10 sie 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliście Państwo zadowoleni z szybkiej i sprawnie przeprowadzonej transakcji, a także z odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszego doświadczenia zakupowego oraz ochrony produktów w trakcie dostarczania. Jeśli będziemy mogli Państwu pomóc w przyszłości lub jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub uwagi, prosimy o kontakt. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych usług.
24 maj 2023
sprawna obsługa, dostępność towaru. Fachowe pakowanie.
18 sty 2024
kontakt z obsługą, ekspresowa realizacja zamówienia.

Expresowa wysyłka oraz bardzo dobrze zabezpieczona.
16 cze 2023
Przesyłka terminowa i bezpieczna a porcelana piękna.
16 gru 2023
Bardzo dobrze i estetycznie zabezpieczona przesyłka
AS
alicja s.
katowice
8 paź 2023
Pakowanie i szybka obsługa. Prezent dotarł na czas!