Certyfikat dla fokusfashion.com

21.01.2014 r.
20.01.2018 r.

Opinie o fokusfashion.com

4.81/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 284 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

wszystkomok.

Zamówione sukienki otrzymałam bardzo szybko. Towar zgodny z opisem.
To mój kolejny zakup w tym sklepie. Jestem bardzo zadowolona.
Polecam tego sprzedawcę.

Polecam serdecznie

Polecam sklep, obsługa i dostawa jest supeer

Szybka dostawa towaru ,miła obsługa tylko trochę wygórowane ceny

Bardzo dobrze

Bardzo profesjonalna i mila obsluga bardzo polecam ten sklep na pewno jeszcze bede z niego korzystala.Monika

Jestem bardzo zadowolona wszystko w jak najlepiej

Wszystko bardzo ładnie uszyte.Polecam ten sklep wszystkim.

Co prawda rozmiar sukienki nie pasował do mojej figury, więc zdecydowałam się na zwrot, ale sama obsługa przez firmę rewelacyjna. Towar nadesłany błyskawicznie, zwrot gotówki na konto również. Na pewno skorzystam jeszcze z oferty tej firmy.

towar zgodny z umową,bardzo dobry gatunkowo,ładnie uszyty,polecam

Szybka dostawa.

Jestem zadowolona z zakupów tym sklepie. Polecam

Zawsze znajdę tutaj coś ciekawego. Mam kilka sukienek z tego sklepu i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona.

Jestem zadowolona z zakupu,sukienki przepięknePolecam

zakupy szybko i sprawnie

Wszystko super towar idealny fason , kolor. Dostawa szybka i sprawna

Musiałam odesłać żakiet,ponieważ zamówiłam nr.mniejszy,trzeba zamawic rozmiar jaki się nosi,zamowiłabym większy rozmiar,ale ani długość ani gatunek materiału mi nie pasuje,chciałabym żakiet dłuższy i materiał bardziej miękki-dzianinowy,ale ogolnie zakiet ładnie i starannie uszyty,bede szukać dalej.

Zachęcam wszystkich do robienia zakupów na Fokusie. Towar bardzo dobry, przesyłka natychmiastowa. Radzę jedynie konsultować rozmiar przed jego wyborem.
Dorota

Współpraca w jak najlepszym porządku. Polecam

Wszystko w jak najlepszym porządku dziękuję

wszystko bardzo sprawnie - polecam

bardzo szybka dostawa, sukienka zgodna z opisem,
na pewno jeszcze skorzystam

Zostały pomylone kolory sukienki, rozmiar również nie ten ,który chciałam, ale ważne ,że nie ma problemu przy odbiorze osobistym w danym sklepie i płacę za te sukienki, które są dobre.

Jak dla mnie sklep wart uwagi. Pierwszy zakup w tym sklepie i jestem zadowolona.

Jastem bardzo zadowolona z zakupów i polecam

Szybka dostawa. Dobra cena po prostu super.

To były moje pierwsze i bardzo udane zakupy w sklepie Fokus. Polecam ten sklep ze względu na ekspresową wysyłkę i zgodność produktu ze zdjęciem i opisem.

super polecam

Super sklep podane rozmiary nie odbiergają od rzeczywistości, jakie zdjęcie taki towar, bardzo szybka dostawa. jestem bardzo zadowolona z zakupu

Nie mam zastrzeżeń.

Wszystko OK Jak zawsze dobra jakość no i rozmiar OK

Jest to mój pierwszy zakup ubrań w sklepie internetowym internetowym, nie mam zatem skali porównawczej. Jestem zadowolona przede wszystkim z dostepności duzych rozmiarów.Z moich doswiadczeń wynika, że jest to duży problem dla pań z tej pozycjii tabeli rozmiarów. Bardzo za to dziękuję. Sukienki estetycznie zaprojektowane i wykonane. Z pewnoscią będę robiła dalsze zakupy.

Robię bardzo dużo zakupów w tym sklepie . Zawsze zakupiony towar jest bardzo dobrej jakości , obsługa jest szybka i rzetelna . Polecam

ok super

Troszkę płaszcz się gniecie

100 zadowolenia z towaru i obsługi.Polecam

Błyskawiczna wysyłka , niestety płaszcz nie leży ładnie odsyłam, sukienka ok zostaje

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
info@fokusfashion.com
fokusfashion.com

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Tomasz Ostrowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na fokusfashion.com.