Certyfikat dla fokusfashion.com

21.01.2014 r.
20.01.2018 r.

Opinie o fokusfashion.com

4.78/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 314 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

polecam

Towar bardzo ładny, bardzo szybko dostarczony i wszystko ok

WSZYSTKO SUPER

Bardzo dobra współpraca, z zakupu jestem zadowolona

ᕦ( ° ʖ °)ᕤ

towar został mi dostarczony bardzo szybko, jednak nie spełnił moich oczekiwań. Zamówione sukienki, jak dla mnie okazały się inne niż sobie wyobrażałam, materiał dość gruby, w przypadku jednej z sukienek, druga okazała się ciągnąć w ramionach. Żakiet zostawiłam ponieważ był dobry i zgodny z opisem. Sukienki odesłałam następnego dnia jednak do dnia dzisiejszego nie dostałam zwrotu pieniędzy 131 zł.

Dobra obsługa.Zwrot pieniedzy w terminie. Płaszcz odesłałam ,za szeroki w ramionach.

Śliczna sukienka, błyskawicznie dostarczona w bezpiecznym opakowaniu :)

Jestem zadowolona z dostawy i obslugi. Natomiast twoar mogę w pełni ocenic po duższym użytkowaniu go.

Za towar 4 gwiazdki bo podszewka z materiałem jest zeszyta na styk więc prześwitują na zewnętrzną stronę sukienki, akurat przy dekolcie białe smugi które wyglądają jakby były wyświecenia od przeprasowania żezazkiem. Może akurat mój egzemplarz tak ma a inne nie, nie wiem. Widać to tylko z bliska ale za tą cenę spodziewałam się ładnego odszycia.Materiał piękny kolor i krój również.

OK

Zakupiłam spódnicę,materiał nie gniecie się ,ładne szycie,dostawa bardzo szybka,super kontakt.Polecam

Jestem zadowolona

Polecam sklep. Towar zgodny z opisem, dostawa nie dość że bezpłatna to jeszcze błyskawiczna. Oby tak dalej.

sukienka bardzo ładna, dostawa ekspresowa. Polecam

Zakupiłam kilka sukienek różnego wzoru po atrakcyjnej cenie. Przesyłka była szybko a sukienki takie jak w opisie - rozmiarowo i wyglądowo. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym paniom.

Sklep na 5ke. Szybka , sprawna dostawa z doskonałą informacją sms-ową. Bluzeczka śliczna, doskonale uszyta. Dziekuję.

polecam

bardzo rzetelny dostawca, szybko, tanio.Towar b.dobry

Polecam-szybka dostawa i na jakość produktów też nie można narzekać.Naprawdę fajny sklep.

Przesyłka dotarła w 24h, towar nie pognieciony dobrej jakości, torebka starannie wykończona kolor nieco jaśniejszy niż na zdjęciu. Rozmiar sukienki zgodny z wymiarami podanymi w tabeli. Obsługa ok. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Na stronie sklepu jest informacja dotycząca możliwości odbioru przesyłki w InPoście. Okazuje się, że jest to nieaktualne i nastąpiła zmiana sposobu doręczenia przesyłki. Spowodowało to opóźnienie w dostawie. Może należy wykluczyć taką opcję na stronie sklepu.
Dostateczny

zlecenie zrealizowane w ciągu 25 godzin, pomimo wyznaczenia późniejszego terminu, Obsługa uprzejma ifachowa. Polecam sklep w Łodzi w Galerii handlowej Sukcesja.

Polecam.

Jestem rozczarowana.
Mierny

sukienka taką jaką chciałam. polecam

Sukienki rewelacja. Produkty dobrze opisane, może poza składem materiałów ale tabelki z rzeczywistymi wymiarami konkretnego modelu i różnorodna kolorystyka rekompensują ten mini brak. Polecam serdecznie dla Pań w każdym wieku. Ja daję 5 i mama daje 5 - razem dajemy 10

Bardzo dobry kontakt, można się doradzić, konsultantki bardzo miłe i z wielką ochotą służą swoją wiedzą. Szybka przesyłka. Polecam

Bardzo miły kontakt, zamówienie bardzo sprawnie przyszło. POLECAM FIRMĘ.

Pomimo właściwego rozmiaru towaru na metce sukienki były za ciasne. W jednym przypadku został pomylony kolor sukienki. Nie otrzymałam jeszcze zwrotu pieniędzy za odesłany towar.

Sukienkę musiałam poprawiać mocno u krawcowej, płaciłam za nią 72 zł., dołożyłam do niej 30 zł., a za chwilę kosztowała i do chwili obecnej 54 zł. Per saldo dołożyłam do niej 48 zł. Pomimo to bardzo ją lubię ...
Bluzeczkę zaś zakupiłam po bardzo atrakcyjnej cenie 24 zł. i jest świetna

Sukienka uszyta z dobrego materiału, niestety muszę odesłać ponieważ jest za krótka.

Towar gatunkowo dobry, zgodność wymiarów nie bardzo jest zgodna. Innych zastrzeżeń nie mam.

Polecam. Bardzo szybka dostawa i wymiana .

super

Towar zgodny z opisem, wysokiej jakości wykonanie, szybka, wręcz błyskawiczna wysyłka. Polecam

sukienka świetna ,materiał lejący i za 90zł warto,przy 172cm wzrostu lekko przed kolano

Jestem bardzo zadowolona ,polecam innym którzy mają problem z zakupem sukienek o dużym rozmiarze .Termin realizacji jest bardzo krótki, cena przystępna a najważniejsze jest zadowolenie .

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
info@fokusfashion.com
fokusfashion.com

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Tomasz Ostrowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z fokusfashion.com.