fokus.plOpinie

CEIDG NIP: 7272144277, REGON: 471562760
Tomasz Ostrowski

Opinie nt. sklepu fokus.pl

4.83/5.00

Zamówiłam 3 bolerka w różnych terminach. Dostawa szybko i na czas. Bolerka bardzo dobrze uszyte. Wysoka jakość. Jedno z bolerek zwróciłam, bo było za małe. Zwrot bez problemów, pieniądze szybko wróciły a moje konto. Jedyna moja uwaga: pomimo dużej ilości numerów kontaktowych na stronie Fokus.pl, dość trudno się tam dodzwonić (nikt nie odbierał) - reszta super Polecam
Czytaj dalej

Nie jestem zadowolona , bardzo zaniżone rozmiary. Zamawiałam już kilka razy i zawsze odsyłałam.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu fokus.pl

To mój trzeci zakup
Bardzo szybka przesyłka, bardzo Ę bru gatunek. Jedyne zastrzeżenia mamdo podanych wymiarów na stronie, które sa niezgodne z rzeczywistością. Normalnie teściowa nosi rozmiar 44/46 ale z podanych wymiarów na stronie wychodziło, że trzeba zamówić rozmiar 52. Sukienka okazała się dużo za duża.
Realizacja zamówienia bardzo sprawna, dostawa błyskawiczna, bez kosztów za przesyłkę. Z 4 zamówionych rzeczy 2 odesłałam ze względu na błędnie dobrany rozmiar, czekam na realizacje zwrotu. Generalnie polecam zakupy w tym sklepie.
Żakiet bardzo starannie uszyty, błyskawiczna przesyłka i doskonały kontakt ze sprzedającym. Serdecznie polecam Paniom które chcą wyglądać elegancko.
Bolerka sliczne. Dawno już takich szukałam.Szkoda że tak póżno się na nie załapałam.Ominęło mnie kilka fasonów. Udany zakup
świetna obsługa, przesyłka błyskawiczna sukienka piękna , rozmiar zgodny z tabelą, jestem bardzo zadowolona, dziękuję.
Sukienka jest ładna i dobrze dopasowana do mojej figury .Polecam i serdecznie dziękuję ,z pozdrowieniami Maria:)
Jestem zachwycona jakością płaszcza, szybką dostawą oraz miłą obsługą.Polecam bardzo ten sklep. Eugenia
Szybka dostawa, dogodne warunki cenowe przesyłki, bardzo ładne dwie bluzeczki zgodne z opisem.
Bardzo szybko dostarczono towar. Serwis dla klientów błyskawiczny i kompetentny.
Serdecznie dziękuję i życzę dalszej tak efektywnej działalności. M. Krysiak
Polecam. Osluga sklepu pelen profesjonalizm. Towar srednia jakość. Danuta
Zakup zgodny z opisem , szybka przesyłka.Jestem bardzo zadowolona
Obsługa super szybka sukienka fajna dla mnie, za krótka
Bardzo szybko i sprawnie. Żakiet zgodnie z zamówieniem.
Sukienka bardzo ladna Szybka dostawa Mila obsluga
Sklep godny polecenia. Szybko sprawnie i rzeczowo
Polecam gdyz wszystko w nalezytym porzadku
Wszystko ok, nie mam zastrzeżeń. Polecam.