Certyfikat dla fokusfashion.com

21.01.2014 r.
20.01.2018 r.

Opinie o fokusfashion.com

4.77/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 302 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Towar zgodny z opisem, jestem bardzo zadowolona, polecam :)

Otrzymałam dwie sukienki, jedna odpowiednia do mojej figury, a druga bardziej dopasowana. Zostawiam obie, będzie powód, żeby trochę zeszczupleć. Sklep jest dobry, szybka i miła obsługa.

Szybka dostawa, sukienka ładna , tylko szkoda że nie była pokazana z tyłu.

Bardzo szybka dostawa , wszystko zdodnie z zamówieniem

Sukienka wizytowa letnia, bardzo elegancka. Przy 164 wzrostu lekko za kolanko. Dobrze usztyta i wykończona. Szybka dostawa.

Witam, jestem bardzo zadowolona, zarówno z towaru, jak i z dostawy.Polecam
Pozdrawiam serdecznie

polecam szybki kontak ze sprzedającym ,łatwa i szybka wymiana towar godny polecenia

Miła obsługa, szybka dostawa i zwrot. Rozmiarówka niezbyt trafiona. Materiał i wykonanie poprawne, zgodne z opisem. Zwróciłam gdyż mam nie mieścił mi się biust. Sklep polecam zdecydowanie.

Super, super Nic dodać in ująć Polecam

Super sklep, błyskawiczna przesyła, suknia bajeczna zgodna z opisem, polecam z całego serca.

towar doskonały - tylko ja mam problem

Piękna sukienka, szybka dostawa i doskonały kontakt

JESTEM ZADOWOLONA Z DOKONANEGO ZAKUPU.

Dwukrotna pomyłka w nadesłaniu zamówionego asortymentu. Konsultant nie zna oferowanego towaru. Zdjęcie innego towaru niż wysyłka. Nie polecam
Mierny

Garsonka jest bardzo ładna i ładnie uszyta. Martwi mnie tylko to, że jest na niską osobę i pewnie będę musiała sztukować długość. Nie wiem tylko czy dostanę kawałek materiału w tym kolorze. Może firma mi coś poradzi?

Szybka dostawa, jakość dobra lecz niestety za mała u góry za luźna w biodrach

Szybka, sprawna i solidna obsługa

Kostium bardzo ładny, świetnie uszyty.Wart swojej ceny.

Otrzymałam inny model spódnicy- zwężana dołem zamiast ołówkowej prostej przedstawianej na zdjęciu. Konsultant stwierdził, że to błąd przy pakowaniu. Poradził zamówić następną a tę zwrócić. Następna też przyszła zwężana dołem a więc nie taka jak zamawiałam. Ponowna rozmowa z konsultantem i okazje się że jest tylko ten model spódnicy zwężany dołem a zdjęcia są wstawione z dawniejszej wystawy.
Mierny

Dziękuję za zrealizowanie zamówienia .

Dostawa szybka towar zgodny z zamówieniem

Wszystko super. Dobry kontakt i błyskawiczna obsługa. Sukienka piękna

Zakupy bardzo udane, sprawna przesyłka.Bardzo polecam.

Transakcja ok, towar ok ale nie leży dobrze więc 2 z 3 sukienek odsyłam.

Jestem zadowolona. Bardzo dziękuję.

Dzikuje. Towar dostarczony szybko, dobrze zapakowany i bez problemow.

Dostawa szybka, obsługa telefoniczna bardzo miła, z sukienek jestem bardzo zadowolona.

Towar dobrej marki. Wszystko leży jak ulał. Serwisanta bardzo przyjemna. Dostawa ekspresowa.

Zamawiałam sukienki dla mojej mamy z tabeli rozmiarów wynikało, że mama nosi rozmiar 46 w rezultacie okazało się, że dopiero rozmiar 50 był na nią dobry :-( a maile, które otrzymywałam z serwisu wprowadziły mnie w błąd. Ogólna opinia z niewielkim minusem pozytywna.

sukienka przepiękna, ale niestety podaruję ją młodszej siostrze
ponieważ pomimo iż noszę rozmiar 44 i zamówiłam rozmiar 44
jest bardzo opięta, przylegająca do ciała - widać niedoskonałości figury
czyli tak jak informowano w opisie dla młodszych pań bez brzuszka

Towar zgodny z zamówieniem. polecam.

super

Ciągły kontakt mailowy z klientem przez informowanie o statusie przesyłki, przesyłka dostarczona w planowanym dniu. Jakość otrzymanego towaru b.dobra. Super

Zamówienie zostało zrealizowane szybko i bez problemów.

Dostawa ekspresowa. Towar zgodny z zamówieniem. Jestem bardzo zadowolona. Polecam ten sklep.

Z przyjemnością ppolecam:)

Zakupy bardzo udane, sukieneczki zgodne z opisem, materiał porządny, pomoc konsultantki bardzo przydatna. Jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie.

PRZESYŁKA NIE ZOSTAŁA ZREALIZOWANA Z POWODU BRAKU TOWARU. INFORMACJA O BRAKU WYSŁANA DOPIERO PO 4 DNIACH.
Mierny

zamawiałam sukienkę z której jestem bardzo zadowolona, kolor, wykończenie bardzo staranne polecam

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
info@fokusfashion.com
fokusfashion.com

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Tomasz Ostrowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z fokusfashion.com.