Certyfikat dla fokusfashion.com

21.01.2014 r.
20.01.2019 r.

Opinie o fokusfashion.com

4.76/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 317 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zgodnoć towaru z opisem ,polski dobry towar

Polecam. Będę korzystać z usług

Towar zgodny z opisem. Sukienka bardzo ładna i bardzo dobrej jakości.Bardzo szybka wysyłka. Polecam.

Sklep oceniam dobrze, przesyłka dotarła dosyć szybko i w dobrym stanie, dostawa darmowa. Spódnica zgodna z opisem, w sumie jestem zadowolona. To mój kolejny zakup w sklepie fokusfashion.com i znów trafiony. Polecam ten sklep.

Dobry polski produkt za przystępną cenę

Tego się nie spodziewałam - zamówiłam sukienkę w 23.11 koło południa a 24.11 kurier wręczył mi paczkę. Towar zgodny z opisem i tabelą. Atrakcyjne promocje. Nic dodać, nic ująć.

BARDZO DOBRY MATERIAŁ ŚWIETNIE SKROJONY ŻAKIET ELEGANCKO EFEKTOWNIE

bardzo szybka i sprawna dostawa

Towar dokładnie taki jaki zamówiłam. Dziękuje za szybką dostawę.

sukienka zgodna z opisem

jestem zadowolona z obsługi

obsługa bardzo szybka, super wygodne zamawianie

okkk:)

Towar ze zdjęcia nie odbiega od stanu faktycznego, dostawa w ciągu 24h, obsługa kompetentna i bardzo pomocna

Wspaniałe zakupy , jak zawsze zgodne rozmiary , szybka wysyłka , dobry kontakt z obsługą. Polecam.

Z przyczyn niezależnych od dostawcy musiałam wymienić zamówiony towar odesłałam, zamówiłam inny ,do tej pory brak informacji o realizacji zamówienia, zwrot ustalałam telefonicznie
Dostateczny

Dostawa lekko opóźniona, ale towar w porządku

wszystko ok

Najlepszy polski sklep z sukienkami i nie tylko.

Jestem rozczarowana podejściem Fokus fashion do klienta . 25 października złożyłam zamówienie na drugi dzień 26 października zrezygnowałam z zamówienia. Mimo tego 30 października okazuje się że zmówienie było dalej realizowane bo to na 4 dzień po rezygnacji dostaję info na e-mailu że jest dla mnie do odebrania zamówienie nr.. To jest brak podejścia do klienta i na siłę towar mu wepchać...KOSZMAR
Niedostateczny

fokusfashion.com odpowiada: 04.11.2017 r.
Witam Pani Agnieszko dziękujemy za pani opinie. Jednak nie możemy sie z nią zgodzić. Złożyła Pani zamówienie ,które wpłynęło 25,10 o godzinie 23,30. Paczka została wysłana 26,10 o godz. 15,47.Doręczenie nastąpiło 30.10. Pani rezygnacja nastąpiła 26.10 o godz. 20,38 poprzez wysłanie maila, czyli osiem godzin po wysyłce zamówienia. Dostała Pani 27,10 maila z odpowiedzią, że paczka jest wysłana.

Dostałam inne wdzianko niż zamawiałam.Zostawiłam, bo spodobało mi się.

jest bardzo zadowolona, nie mam zastrzeżeń, pozdrawiamJSz

Sukienka super - kolor jak trzeba i rozmiar zgodny z zamówieniem :) polecam

Sukienka super jestem bardzo zadowolona rozmiar taki jak noszę szybka dostawa polecam

Towar nie spełniał moich oczekiwań

Blyskawiczna dostawa,za ktora zaplacilam przy odbiorze.TOWAR TROCHE ODBIEGA OD TEGO CO PRZEDSTAWIONO NA ZDJECIURozmiarowka tez rozni sie.2 spodniczki w tym samym rozmiarze roznia sie.Ze wzgledu jednak na atrakcyjna cene zostawilam obie.

Szybka dostawa dobry materiał spódnica super

Expresowa realizacja zamówień. Towar zawsze pięknie zapakowany w reklamówkę firmową. Kontakt ze sklepem super. Polecam

Obsługa profesjonalne. Sukienka spełniła moje oczekiwania: elegancka, starannie uszyta. Polecam.

polecam

Towar bardzo ładny, bardzo szybko dostarczony i wszystko ok

WSZYSTKO SUPER

Bardzo dobra współpraca, z zakupu jestem zadowolona

ᕦ( ° ʖ °)ᕤ

towar został mi dostarczony bardzo szybko, jednak nie spełnił moich oczekiwań. Zamówione sukienki, jak dla mnie okazały się inne niż sobie wyobrażałam, materiał dość gruby, w przypadku jednej z sukienek, druga okazała się ciągnąć w ramionach. Żakiet zostawiłam ponieważ był dobry i zgodny z opisem. Sukienki odesłałam następnego dnia jednak do dnia dzisiejszego nie dostałam zwrotu pieniędzy 131 zł.

Dobra obsługa.Zwrot pieniedzy w terminie. Płaszcz odesłałam ,za szeroki w ramionach.

Śliczna sukienka, błyskawicznie dostarczona w bezpiecznym opakowaniu :)

Jestem zadowolona z dostawy i obslugi. Natomiast twoar mogę w pełni ocenic po duższym użytkowaniu go.

Za towar 4 gwiazdki bo podszewka z materiałem jest zeszyta na styk więc prześwitują na zewnętrzną stronę sukienki, akurat przy dekolcie białe smugi które wyglądają jakby były wyświecenia od przeprasowania żezazkiem. Może akurat mój egzemplarz tak ma a inne nie, nie wiem. Widać to tylko z bliska ale za tą cenę spodziewałam się ładnego odszycia.Materiał piękny kolor i krój również.

OK

fokusfashion.com

fokusfashion.com uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 21.01.2014 r.

Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
info@fokusfashion.com
fokusfashion.com

Tomasz Ostrowski
Kusocińskiego 106
94-054 Łódź
Tomasz Ostrowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z fokusfashion.com.