torebki-skorzane.pl- Logo - Opinie

torebki-skorzane.pl

Opinie (1276) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3187)

Ważny od: 26 lis 2021
torebki-skorzane.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 maj 2023
Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez sklep. Zakupiłem tam niedawno skórzane torby dla mojej żony i córki, które okazały się być świetnej jakości. Obsługa klienta była przyjazna, profesjonalna i bardzo pomocna. Produkty dostarczone na czas, a proces zakupu był przejrzysty i łatwy do zrozumienia. Ceny są konkurencyjne, ale jakość produktów znacznie przewyższa ich koszt. Polecam.

Przede wszystkim odbierajcie telefony! Dział obsługi klienta od kilku dni nie odbiera, właściciel nie odbiera. Brawo! Nie uprzedzacie, że zamówiony rozmiar was w ogóle nie interesuje. Kilka dni po zamówieniu i opłaceniu przysyłacie sms z pytaniem o rozmiary. Nigdzie nie ma takiej informacji przy zakupie, ani w mailach potwierdzających zamówienie, że nagle trzeba będzie wam podawać dokładne wymiary. Podajcie tabele wymiarów na stronie.

Opinie nt. sklepu torebki-skorzane.pl

29 kwi 2024
27 kwi 2024
23 kwi 2024

Ignorancja

Zamówiłam porfel z wysyłką InPost. To był piątek. Ponieważ we wtorek w połowie dnia przesyłka w aplikacji widniała ciągle jako nie nadana, napisałam e-mail z zapytaniem, kiedy zostanie wysłana. Wieczorem odpisano mi, że niestety nie mają koloru który zamówiłam i proponują inny, który mogą wysłać na następny dzień. Ciekawe czy ktoś by się ze mną skontaktował gdyby nie mój email. Zapytam czy jest inny niż proponowany mi, odpisano mi które kolory są jeszcze dostępne. Wybrałam jeden. Mijał kolejny dzień, status w InPost dalej ten sam. Wchodzę na stronę sklepu i widzę, że kolor który wybrałam nagle również stał się niedostępny. Piszę kolejnego emaila, cisza. Dzwonię na numer telefonu podany w sklepie, nikt nie odbiera. Dzwonię drugi raz, to samo. Dzwonię na numer podany jako numer właściciela sklepu, cisza. Jest po godzinie 16.00 ale na stronie www brak jest informacji o godzinach dostępności pracowników i właściciela pod telefonem. Jest 22.30 - nic się nie zmieniło. Nie polecam. Chyba że ktoś lubi takie akcje jak z trzeciego świata…

Obsuga klienta tragiczna, na poziomie -10

18 lut 2024
Niestety zakup NIE okazał się udany. Czuję się oszukana, ponieważ portfel w realu wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciach na stronie sklepu. Kupuję produkty skórzane, także widzę różnicę. Być może nie każdy się zna, ale ten portfel nie jest skórzany. Taki portfel z "pseudoskóry" można kupić na bazarze. Sama nabrałam się na tę promocję, ale jak się okazuje to tylko chwyt marketingowy, ponieważ oni ciągle mają promocję. Za tak niską cenę nie kupi się portfela z prawdziwej skóry. Zwróciłam towar, niestety straciłam na niego pieniądze. Za zwrot zapłaciłam 10 zł, wolałabym je przekazać osobie potrzebującej, a nie sprzedawcy, który zarabia na naiwności ludzi. Gdyby zdjęcia nie były tak przerobione, nie zamówiłabym tego portfela. Nie polecam
2 mar 2024
Mój zakup nie został zrealizowany. Po 10 dniach od zakupu to ja zadzwoniłem i dopiero wtedy dowiedziałem się ze sklep niestety nie posiada mojego rozmiaru i zamówienie nie zostanie zrealizowane.
KG
Krystian G.
Kiełczów
Zamówienie idzie 9 dzień. Brak kontaktu Na telefon nie odpowiadają. Przesyłka opłacona lecz nie dostarczona.
Nie otrzymał żadnej z zamawianych paczek jedną opłaciłem dzwoniłem kilka razy nie zbiera nikt i nikt nie oddzwania
Oferowany produkt, którego fizycznie nie mieli. Opłacone, nie dostarczone, zawód mega.
Jak mam ocenić produkt jak nie został dostarczony, lekki falstart z waszej strony
brak kontaktu i nieterminowa dostawa
Wyslac mi towar ktory zamowilam
25 lut 2024