torebki-skorzane.pl- Logo - Opinie

torebki-skorzane.pl

Opinie (1188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3056)

Ważny od: 26 lis 2021
torebki-skorzane.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 maj 2023
Torebkę (tym razem) niestety oddałam, ponieważ nie odpowiadała moim potrzebom. Jednak to nie pierwszy mój zakup w tym sklepie i obsługa jest zawsze na najwyższym poziomie. Szybko i sprawnie.

Przede wszystkim odbierajcie telefony! Dział obsługi klienta od kilku dni nie odbiera, właściciel nie odbiera. Brawo! Nie uprzedzacie, że zamówiony rozmiar was w ogóle nie interesuje. Kilka dni po zamówieniu i opłaceniu przysyłacie sms z pytaniem o rozmiary. Nigdzie nie ma takiej informacji przy zakupie, ani w mailach potwierdzających zamówienie, że nagle trzeba będzie wam podawać dokładne wymiary. Podajcie tabele wymiarów na stronie.

Opinie nt. sklepu torebki-skorzane.pl

Ocena jest tak niska a mogalaby być…gdyby nie naklejki

Ocena jest tak niska a mogalaby być naprawdę wysoka, bo torebka sama w sobie jest bardzo fajna ale ta wielka naklejka z kodem i ceną przyklejona w środku druga jakas plastrowa zaklejajaca metalowe części juz zupelnie nie!!! Nie można tego latwo odkleić a jak się uda to zostaje klejące miejsce, które będzie przygarniać wszystko. Wiem, ze to oszczędność ale wisząca metka na sznurku przytwierdzona do rączki torby jest standardem. Wielka szkoda.
Obsługa, dostawa na 5+. Sama torebka 3. Zewnętrznie ładna, ale środek z plastykowym, szeleszczącym wypełnieniem. Może tej wiedzy zabrakło w opisie (np: że nie ma materiałowego wnętrza. Odesłana
Oki
Gatunek skory aby nie miała śladów uszkodzeń minimalnych jakie posiadała torebka .

Nieterminowo

Sklep pisze że wyśle towar tego samego dnia ale tego nie robi..poza tym wszystko ok
20 sty 2024

Paczka przyszła z opóźnieniem

Zapłaciłam. Paczka nie przyszła. Nikt nie odbiera telefonów. Zamówienie ma status WYSŁANE OD WCZORAJ. Na razie na stronie internetowej sklepu informacja,że nie mam zamówień w trakcie realizacji. Ale przesyłka ma status InPost w trakcie przygotowania i obecnie paczka nie jest nadana do InPost! PS zamówienie dostarczone. Zwiększam ocenę.
GP
Grażyna P.
Tarnowskie Góry

Nie podobała mi się zamówiona torebka, dlatego ją odesłałam.

Zamawiałam torebkę w kolorze jasny camel ( przynajmniej tak kolor przedstawiał się na zdjęciach, prawie pomarańczowy czy żółty) a otrzymałam torebkę camelową, która wygląda jak brąz. Pasek do torebki sztukowany w kilku miejscach, co jest przesadą, bo za takie pieniądze powinno to wyglądać dużo lepiej.
Znacząco opóźniony czas dostawy. Plusem jest, że sklep informował na bieżąco o opóźnieniu i aktualnym statusie zamówienia poprzez wysyłane maile. Jakoś produktu bardzo dobra, wygląd aktówki - przepiękny
20 sty 2024
Za duża, paszport to nie zeszyt A3
9 sty 2024
20 maj 2023

Anna Ewa

Kupiłam skórzany portfel, towar był wgnieciony, chociaż opakowany fabrycznie, jakość portfela słaba, zachęcająca cena
29 lis 2023
Lepiej sprawdzać towar przed wysyłką. W ten sposób uniknie się rozczarowania klienta i ponoszenia przez klienta dodatkowych kosztów odsyłki mimo iż odsyła towar nie ze swojej winy.
28 maj 2023

Kolor niezgodny z opisem

Plecaczek sam w sobie cudny. Niestety zamawiałam czerwony a dostarczono bordowy. Wielka szkoda bo był on na prezent.
19 paź 2023
Towar który zakupiłam,nie spełnia moich oczekiwań.Na zdjęciu wygląda ładnie, ale w rzeczywistości jest inna.
20 maj 2023
Produkt nie jest zgodny ze zdjęciem
26 wrz 2023
Kolor torebki nie jest taki jak na zdjęciu, zamawiałam torebkę camelową, a otrzymałam brązową.
Kupiłem pasek Niby ze skury ale naprawdę nie…