torebki-skorzane.pl- Logo - Opinie

torebki-skorzane.pl

Opinie (1188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3056)

Ważny od: 26 lis 2021
torebki-skorzane.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 maj 2023
Torebkę (tym razem) niestety oddałam, ponieważ nie odpowiadała moim potrzebom. Jednak to nie pierwszy mój zakup w tym sklepie i obsługa jest zawsze na najwyższym poziomie. Szybko i sprawnie.

Przede wszystkim odbierajcie telefony! Dział obsługi klienta od kilku dni nie odbiera, właściciel nie odbiera. Brawo! Nie uprzedzacie, że zamówiony rozmiar was w ogóle nie interesuje. Kilka dni po zamówieniu i opłaceniu przysyłacie sms z pytaniem o rozmiary. Nigdzie nie ma takiej informacji przy zakupie, ani w mailach potwierdzających zamówienie, że nagle trzeba będzie wam podawać dokładne wymiary. Podajcie tabele wymiarów na stronie.

Opinie nt. sklepu torebki-skorzane.pl

20 kwi 2024
torebka dobra- pakowna- praktyczna- dobrze zorganizuje rzeczy- materiał wystarczająco sztywny- tylko pasek na plecak za krótki i mog)a przyjść zapakowana innaczej by nie była pomięta- ale po czasie sie rozprostowywuje

torebka

Torebka bardzo ładna ale ma silny, niezbyt miły zapach (stęchlizna?). To nie tylko zapach skóry. Na razie wietrzę na balkonie.
18 lut 2024
Opóźniona dostawa. Czas oczekiwania na wysyłkę przez sklep był 3 dni dłuższy od obiecanego na stronie. Torebki bardzo ładne, ale karton w którym je odebrałam był bardzo miękki i wygnieciony przez co był zniszczony. Na stronie nie ma podanych godzin pracy biura obsługi przez co dzwoniłam na marne, bo nikt nie odbierał, a ja traciłam czas.
Torebka jest zgodna z opisem
3 mar 2024
Cena
3 mar 2024
2 mar 2024
24 lut 2024
18 lut 2024
Jakość obsługi bardzo dobra, jeśli chodzi o produkt to ładnie wygląda ale jakość średnia adekwatna do ceny
9 lip 2023
Kupiłam torebkę i małe etui skórzane w niskiej cenie. Faktycznie rzeczy są skórzane. Torebkę oceniam bardzo pozytywnie. Etui mniej. Chyba kupiłabym inne gdybym je znalazła wcześniej. Ale kosztowało jakieś parę złotych więc wydaje mi się że i tak dobrze wygląda jak na cenę
6 paź 2023
Torebka bardzo fajna polecam dobrze uszyta natomiast kolory jakie przedstawione są na stronie w rzeczywistości odbiegają sporo ,to już moja druga torebka pierwsza zamówiłam w kolorze Camelo a dostałam kolor Koniakowym
17 wrz 2023
Plecak jest w porządku tylko kolor na zdjęciu nie zgadza się z tym co przyszedł, na zdjęciu jest pomarańczowy a przyszedł bardziej beżowy.Zdjęcie nie oddaje faktycznego koloru plecaka.
31 paź 2023
Generalnie torebka jest super. Natomiast znajdują się na niej zagięcia, które powstały albo w trakcie transportu albo przechowywania. Szkoda bo obniżają wartość estetyczną produktu
7 gru 2023

Bardzo ladne

Torebki bardzo ładne Ale będę je odsyłać ze względu na zapach stęchlizny. Zapach nie do wytrzymania. Jest wyczuwalny w całym pomieszczeniu. Wielka szkoda