torebki-skorzane.pl- Logo - Opinie

torebki-skorzane.pl

Opinie (1188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3056)

Ważny od: 26 lis 2021
torebki-skorzane.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 maj 2023
Torebkę (tym razem) niestety oddałam, ponieważ nie odpowiadała moim potrzebom. Jednak to nie pierwszy mój zakup w tym sklepie i obsługa jest zawsze na najwyższym poziomie. Szybko i sprawnie.

Przede wszystkim odbierajcie telefony! Dział obsługi klienta od kilku dni nie odbiera, właściciel nie odbiera. Brawo! Nie uprzedzacie, że zamówiony rozmiar was w ogóle nie interesuje. Kilka dni po zamówieniu i opłaceniu przysyłacie sms z pytaniem o rozmiary. Nigdzie nie ma takiej informacji przy zakupie, ani w mailach potwierdzających zamówienie, że nagle trzeba będzie wam podawać dokładne wymiary. Podajcie tabele wymiarów na stronie.

Opinie nt. sklepu torebki-skorzane.pl

Firma od początku do końca godna zaufania.Zamówiona torba po rozpakowaniu wygląda tak samo jaką widziałam przed zamówieniem na stronie internetowej formy Ta torba skórzano-zamszowa ma wyjątkowy plus,że przy całej swojej urodzie jest zdecydowanie lekka na ramieniu.Każda kobieta pewnie marzy o takiej torebce,a ja dzięki Państwu mogłam spełnić swoje marzenia.Pozdrawiam serdecznie
Polecam. Plecak podpatrzyłam u koleżanki która zakupila go kilka lat temu i ciągle wyglada jak nowy. A to oznacza że wyrób jest ze skóry bardzo dobrej jakości i fason ciągle w modzie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za szybką obsługę.
20 kwi 2024
torebka dobra- pakowna- praktyczna- dobrze zorganizuje rzeczy- materiał wystarczająco sztywny- tylko pasek na plecak za krótki i mog)a przyjść zapakowana innaczej by nie była pomięta- ale po czasie sie rozprostowywuje

torebka

Torebka bardzo ładna ale ma silny, niezbyt miły zapach (stęchlizna?). To nie tylko zapach skóry. Na razie wietrzę na balkonie.
Torebka bardzo ładna, materiał i wykonanie bardzo solidne i estetyczne. Polecam. Kolejne zakupy na pewno będą w Accessorize.
Torebka bardzo ładnie wykonana, kolor brązowy ciemniejszy niż na zdjęciach Jestem bardzo zadowolona
Sprawna obsługa w sensie pełna komunikacja na każdym etapie realizacji zamówienia.A torebeczka cudna.
Solidny dostawca. Wszystko na czas i zgodne z opisem.
Drugi raz i bardzo zadowolona z zakupu szybko zgodnie z opisem bez zarzutu towar
Towar zgodny z moimi oczekiwaniami. Torebka wykonana z miękkiej skóry, pakowna.
Portfel skórzany bardzo dobry gatunkowo i funkcjonalny oraz pięknie zapakowany
Profesjonalna i szybka obsługa klienta,na każdym etapie zamówienia.
Torebka piękna. Skóra mięciutka, najwyższej jakości, kolor idealny.
Wspaniała i piękna kurtka z mięciutkiej skóry. Super krój. Polecam.

Błyskawiczna obsługa

Zamówienie dostarczone wyslane prawie natychmiast, świetna torebka
Torebka elegancka , ładnie wykończona i spełnia moje oczekiwania
Towar zgodny z zamówieniem . Polecam- bardzo szybka realizacja
20 kwi 2024
Szybka wysyłka.Torebka zgodna z opisem malutka ale słodka.
Świetny, lekki plecak, super kolory, bardzo mi pasuje
Bardzo fajna, kolorowa, pojemna. Ma trzy kieszonki.