autodywaniki.pl- Logo - Opinie

autodywaniki.pl

Opinie (450) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1010)

Ważny od: 16 sty 2020
autodywaniki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 gru 2023
Dywanik bardzo dobrze wykonany, prawie jak oryginał, dużo możliwości dopasowania kolorów wykonania jak i obszycia ja dopasowałem idealnie Audi A5 F5 (strona kierowcy) na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy. Ekspresowa wysyłka. POLECAM

4 paź 2023
Dywanik kierowcy: zatrzaski umieszczone za daleko od tylnej krawędzi, przez co dywanik jest za krótki pod pedałami a za długi pod fotelem. Trzeba go mocno wygiąć żeby wpiąć zatrzaski ze względu na wystającą w tym miejscu konstrukcję podłogi. Dywanik pasażera:ok. Tylny środkowy dywanik jest bezużyteczny ponieważ jest za szeroki i w ogóle nie wchodzi między tylne fotele a przednie. Generalnie wszystkie są przeszyte za drobnym ściegiem i za cienką nicią przez co ścieg w niektórych miejscach jest mało widoczny, bo "zatopiony" jest w lamówce. A miało pasować do przeszyć w samochodzie.

Opinie nt. sklepu autodywaniki.pl

26 kwi 2024

Super Dywaniki :)

Jak zawsze dywaniki świetnej jakości i dopasowane jak trzeba :)
29 kwi 2024
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii 😊 Pozdrawiamy zespół AutoDywaniki.pl
BR
Bernadeta R.
Bergneustadt
26 kwi 2024
Mega ogarnięcie i korekta zamówienia!!! Szybkość realizacji ibezproblemowy kontakt. 10/10
14 kwi 2024
Towar zgodny z opisem, spełnia oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu autodywaniki.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii 🙂 Pozdrawiamy zespół AutoDywaniki.pl
Świetnie spasowane !! Szybka wysyłka!!
Odpowiedź ze sklepu autodywaniki.pl
Wszystko w najlepszym porządku. Usługa jak i zakupiony towar na najwyższym poziomie
Odpowiedź ze sklepu autodywaniki.pl
Znakomita jakość ekspresowa realizacja i łatwy kontakt i pomoc przy zamówieniu
MK
Marek K.
Oława
Grafit okazał się czarnym, a dopasowanie mogłoby być lepsze
Odpowiedź ze sklepu autodywaniki.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii 😊 Chodzi o dywaniki welurowe do Hyundai Tucson od 2020r. w jakości Diamond. W ofercie na Wzorniku widać że różnica do czarnego jest nie wielka, Zdjęcia w samochodzie przedstawiają jak leżą dywaniki, obstawiam że nie zwrócił Pan uwagi na różny rozstaw stoperów i otrzymał Pan rozstaw standardowy a jednak ma Pan mniejszy bo 38cm. Pozdrawiamy zespół AutoDywaniki.pl
25 kwi 2024
Dywaniki super, dostawa błyskawiczna. Dziekuje. Michal
25 kwi 2024
1 dzień temu
jakość/cena oraz krótki czas realizacji
Odpowiedź ze sklepu autodywaniki.pl
Polecam . Wyrób bardzo dobry.
Odpowiedź ze sklepu autodywaniki.pl
jakość produktu i czas dostawy
28 kwi 2024
Polecam sprzedawcę,dywaniki ok