solgar.pl- Logo - Opinie

solgar.pl

Opinie (47) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (63)

Ważny od: 26 paź 2022
solgar.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 kwi 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Dobrze zapakowane słoiki. Jedyny minus to braki w ofercie. Np, kupowana przeze mnie Spirulina jest w tym sklepie tylko w małych opakowaniach (80 kaps.) a firma Solgar ma opakowania po 200 i więcej jednostek w jednym opakowaniu tego specyfiku.

10 lis 2023
Niestety paczka do mnie nie dotarła. Starałam się telefonicznie dkontaktować z kurierem, niestety też bez skutku

Opinie nt. sklepu solgar.pl

18 gru 2023
28 lis 2023
10 lis 2023
11 kwi 2023

realizacja zamówienia

25 lut 2023
Zaczynam stosować modulator glukozy i błonnik . Jestem już po kuracji z preparatem na skórę, włosy , paznokcie i jestem bardzo zadowolona . Zobaczymy jak pójdzie teraz . Chcę schudnąć kilka kilogramów .
8 mar 2023
Podoba mi się poprawa mojego codziennego samopoczucia. A co moglibyście zrobić to fajnie by było moc wybrać profesjonalny dobrze rozbudowany zestaw dla mężczyzn w poszczególnych grupach wiekowych.
31 lip 2023
Najpierw spodobała się cena, po wtórne, szybkość wykonania zamówienia. Wrócę bo wybór suplementów tu dość bogaty, a ceny w porządku.
13 sie 2023
Preparaty wysokiej jakości.Efekt leczniczy zrealizowany.
4 wrz 2023
Już brałam produkty Solgar. Najlepsza firma