interbike.pl- Logo - Opinie

interbike.pl

Opinie (26) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26)

Ważny od: 23 lut 2024
interbike.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rower był bardzo dobrze przygotowany, gotowy do jazdy - nawet kierownica nie była obrócona dla lepszego spakowania. Był też bardzo dobrze zabezpieczony do transportu, wszystkie wrażliwe miejsca okręcone pianką, całość w kartonie.

Dostawa tydzień czasu, nie do przyjęcia. Towaru nie było, zadzwonić nie moga powiedzieć. Jak się człowiek sam nic nie dopyta to koniec. Telefonu ktoś odebrał w końcu po 5 dniach, na chat nikt nie odpisuje. Komunikacja zerowa praktycznie. Trochę słabo. Plus za to, że w końcu dostałem to co chciałem ;)

Opinie nt. sklepu interbike.pl

27 kwi 2024
Mija 9 dzien od zamówienia. Ani towaru ani informacji co z zawiniemy które jest opłacone
24 kwi 2024
Przepraszamy za opóźnioną wysyłkę. Towar który Pani zamówiła był z magazynu naszego dostawcy i miał czas realizacji dwa tygodnie. Mieliśmy kilka dni opóźnienia i wysłaliśmy go 4 dni po terminie. W tym momencie dostawy z magazynów zewnętrznych przyśpieszyły i staramy się mieścić w zakładanym czasie realizacji.
Odpowiedź ze sklepu interbike.pl
Dzień dobry, Bardzo przepraszamy za opóźnienia w wysyłce. Dziękujemy za uwagi. Staramy się cały czas polepszać naszą obsługę i kontakt z klientem.
Po pierwsze wziąć odpowiedzialnosc gdy jest spóźnione zamówienie, po drugie informować klienta a wtedy klient nie będzie musiał sam na infolinię dzwonić.
Odpowiedź ze sklepu interbike.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię i przepraszamy za opóźnienia w realizacji Pani zamówienia. Wdrożyliśmy kilka rozwiązań tak by podobne sytuacje zdarzały się jak najrzadziej.