interbike.pl- Logo - Opinie

interbike.pl

Opinie (26) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26)

Ważny od: 23 lut 2024
interbike.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rower był bardzo dobrze przygotowany, gotowy do jazdy - nawet kierownica nie była obrócona dla lepszego spakowania. Był też bardzo dobrze zabezpieczony do transportu, wszystkie wrażliwe miejsca okręcone pianką, całość w kartonie.

Dostawa tydzień czasu, nie do przyjęcia. Towaru nie było, zadzwonić nie moga powiedzieć. Jak się człowiek sam nic nie dopyta to koniec. Telefonu ktoś odebrał w końcu po 5 dniach, na chat nikt nie odpisuje. Komunikacja zerowa praktycznie. Trochę słabo. Plus za to, że w końcu dostałem to co chciałem ;)

Opinie nt. sklepu interbike.pl

Świetny rower w super cenie

Zacznę od dostawy, bo widzę, że nie tylko ja miałam z tym problem. Na rower czekałam 17dni!!! Mimo, że obok towaru był napisany czas oczekiwania 4-5. Po tygodniu ciszy, zaczęłam pisać i wydzwaniać, telefon nie był odbierany, ale na szczęście na maila sklep odpisywał, cały czas przepraszając, za tak długą dostawę. Warto poprawić więc kontakt z kupującym i jeśli się wydłuża dostawa, to go o tym poinformować, a nie czekać często na rozzłoszczonego (widząc po innych opiniach) klienta. Nie mniej jednak, rower przyszedł w stanie idealnym, skręcony, koszyk trzyma się stabilnie, towar bardzo dobrze zabezpieczony w ogromny karton i folię na kierownicy oraz pedałach. Warto by jeszcze w razie W okręcić i ramę, ponieważ różnie się podczas transportu może zadziać. Podsumowując polecam, bo rower świetny, ale za czas oczekiwania duży minus.

Dobra oferta, obsługa chyba zbyt zajęta

Świetna oferta, bardzo dobre ceny, utrudniony kontakt ze sklepem. Dodzwonić się nie udaje, maile czytają, ale odpisują wybiórczo.
Odpowiedź ze sklepu interbike.pl
Dziękujemy za opinię. Fakt. Mamy teraz sporo zamówień i czasami przez to trudno się do nas dodzwonić. Zdajemy sobie sprawę, że to nie jest wytłumaczenie na utrudniony kontakt. Staramy się polepszać cały czas obsługę klienta. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
7 kwi 2024
Wszystko ok. Polecam 👍
1 kwi 2024
ML
Mariusz L.
Świecie
w trakcie sprawdzania
Bardzo nie polecam zakupów online w tym sklepie. Produkt zamówiony tydzień temu, ani widu ani słychu przesyłki, brak kontaktu ze strony sklepu pod każdą formą: telefon, e-mail. Próba dodzwonienia się to jakiś koszmar. Nie odbierają telefonów, dopiero kontakt z jakimś sklepem stacjonarnym gdzie Pan obiecał że oddzwoni ktoś - NIE ODDZWONIL. Kasa zamrożona, brak towaru... BARDZO NIE POLECAM! Musiałam wydać kasę podwójnie i zamawiać gdzie indziej. Acha i dalej nie mam ani pieniędzy ani towaru...
Mija 9 dzien od zamówienia. Ani towaru ani informacji co z zawiniemy które jest opłacone
Odpowiedź ze sklepu interbike.pl
Przepraszamy za opóźnioną wysyłkę. Towar który Pani zamówiła był z magazynu naszego dostawcy i miał czas realizacji dwa tygodnie. Mieliśmy kilka dni opóźnienia i wysłaliśmy go 4 dni po terminie. W tym momencie dostawy z magazynów zewnętrznych przyśpieszyły i staramy się mieścić w zakładanym czasie realizacji.
Odpowiedź ze sklepu interbike.pl
Dzień dobry, Bardzo przepraszamy za opóźnienia w wysyłce. Dziękujemy za uwagi. Staramy się cały czas polepszać naszą obsługę i kontakt z klientem.

Super przygotowany do jazdy i transportu

Przyspieszyc czas wysylki.
Bardzo szybka dostawa, produkt zgodny z opisem i oczekiwaniami. Polecam !
Rower zgodny z oczekiwaniami , bardzo dobrze złożony. Polecam.
Atrakcyjne ceny i szybka realizacja zamówienia
Wszystko ok
Polecam!