nieprzecietnie.pl

Opinie (211) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (492)

Ważny od: 4 mar 2021
nieprzecietnie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 lip 2023
Piękna pościel 😍 jak na zdjęciach, świetny materiał oraz jakość. Bardzo szybka i sprawna wysyłka:) Polecam :)

6 lip 2023
bardzo szybka realizacja zamówienia, dobrze zapakowana przesyłka, wysoka cena towaru w porównaniu z innymi i tylko dlatego jeszcze ten model dostępny.

Opinie nt. sklepu nieprzecietnie.pl

Ręcznik Hotelowy 600 g

Super jakość ręcznika hotelowego (biały) premium 600g . Kupiłam do użytku domowego. Bardzo dobre wykończenie, materiał . Właśnie dokupiłam kolejne 8 sztuk. Towar zgodny z opisem :-) i co ważne , niski splot . Milusiński . Bardzo polecam
26 sty 2024
Polecam sklep z całą pewnością ❤️ Zakupy przybiegły błyskawicznie a nabyte produkty są bardzo wysokiej jakości 😀
Polecam stronę. Przepiękne tkaniny dobrej jakości, w bardzo przystępnej cenie, błyskawiczna wysyłka.
Świetna posciel miła piekna i cieplutka
20 sty 2024
Idealnie. Szybko i sprawnie. Towar świetnej jakości.
18 sty 2024
Zgodnie z zamówieniem, szybko!
IC
8 lut 2024
6 lut 2024
19 lip 2023
14 lis 2023
Pościele super, dobra jakość materiałów i wykonania. Paczka bardzo szybko wysłana i dostarczona. Polecam serdecznie. Dodajcie druga taśmę na kartonie albo klejcie na krzyz, ponieważ pojedyncza nie utrzymała łączenia kartonu i karton było łatwo otworzyc.
14 lis 2023
Lepiej już się nie da. Wszystko na najwyższym poziomie, poczynając od jakości poprzez szybkość realizacji zamówienia a kończąc na miłej niespodziance w postaci bileciku z kodem zniżkowym na kolejne zakupy. SUPER!!!!
Towar przepiękny i dostarczony blyskawicznie. Rzetelna u mila obsluga sklepu. Kupiłam już kika poszewek gobelinowych i wszystkie robią wrażenie na mnie i moich gościach. Polecam Firmę swoim znajomym. 😊
6 paź 2023

Super Sprzedawca !!!!

Bardzo solidna Firma. Miła i konstruktywna rozmowa telefoniczna z właścicielem (pracownikiem). Błyskawiczna przesyłka, rzetelny opis sprzedawanych towarów. POLECAM !!!
23 lip 2023
Same plusy: prosty sposób płatności, błyskawiczna dostawa, porządnie zapakowana przesyłka.