MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (4093) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 194)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 kwi 2024
Bardzo szybka obsługa, przed 12:00 wysłane zamówienie, po 15 już była personalizacja, a po zatwierdzeniu wieczorem była informacja o wysłaniu mozaiki:) kolejnego dnia odbiór. Jakość bardzo dobra, ładnie wykonane, zabezpieczone, idealne na prezent :)

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

ZD
Zawadzka D.
Warszawa Polska
Pudełeczko bardzo ładne, porządnie wykonane. Napis także staranny.

trochę szkoda...

Pani, z którą uzgadniałam szczegóły przesyłki była miła i wydawało mi się, że termin dostawy będzie dotrzymany ( zależało mi na 30 kwietnia ), dziś - 6 maja otrzymuję informację, że obdarowywana osoba otrzyma przesyłkę do godz 15.00
Dotarczyć zamówienie na czas.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, bardzo Panią przepraszamy za opóżnienia. Pani uwagi zostały przekazane do odpowiednich działów, aby taka sytuacja się już nie powtórzyła.
rewelacyjna strona, dużo różnego rodzaju gadżetów, błyskawiczna wysyłka