MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.plOpinie

ważny od: 9 lis 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep MyGiftDNA.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie MyGiftDNA.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 9 lis 2021
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

6 lut 2022
Poprawiła bym komunikację z kupującym. Nie mam 20 lat nie noszę tel. w kieszeni.E-maila odbieram na laptopie. Pisano do mnie fakt ale jak napisałam co chciałam zmienić nie było odpowiedzi. Zrezygnowałam. Przyszło co sami wymyślili. Ogólnie może być.

25 cze 2022
Kupiłam prezent na dzien ojca personalizowany. Dwa dni przed dnim pjca przyjechał prezent ktory był brudny od kleju. Napisałam do sklepu stwerdzili ze trzeba składać reklamacje i ze oni wysła napewno nowy tego samego dnia. Dzień przed dniem ojca stwerdZili ze oni jednak nie wyślą nowego produktu bo uwaga kazdy ktory sprzedają ma taką wade tylko jakoś zapomnieli o tym wspomniec w opisoe produktów. Strona glownie stworzona po to by obdarowywać innych a więc trochę slabo aby swiadomie sprzedawali produkty z wadą bo nie jest to ani estetyczne ani mile otrzymac uszkodozny orezent. Dzień przed juz ciezko bylo mi zorganizować coś nowego więc uważam ze nie są do oonca uczciwi. Zaproponowali częsciowy zwrot za produkt ale no jakby to powiedziec przy kupiwaniu orezentu żeby działy się takie rzeczy dla mnie nie jest to poważne. Szkoda bo mają duży wybór i ekspresową wysyłkę jednak co gdybhm zamowila prezent wprost do solenizanta? Dostałby uszkodzony sprzęt gdzie oni mieli tego świadomość? Słabo bardzo słabo

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

13 lis 2022
Jakość produktu wyśmienita - obrazu z cyfrą 60 złożoną ze słów. Obsługa Klienta bardzo szybka, profesjonalna. Komunikacja z Klientem czytelna i szybka. Pierwszego projektu nie zaakceptowałam i bardzo szybko, w ciągu paru godzin, pojawiły się dwie kolejne propozycje. To już kolejny mój zakup w sklepie, jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.
Zamówiłam spersonalizowany portret i muszę stwierdzić, że prezent był fantastyczny. Jubilat mega zadowolony, ale i ja też z uwagi na to, że wszystko przebiegło mega sprawnie, kontakt z grafikiem bardzo szybki i profesjonalny, dostawa na czas no i super wykonanie. Bardzo dziękuje!
wszystko jest super, tylko ceny wysokie... no i taki piękny kieliszek z nadrukiem nawet kartonu zwykłego nie było, cud że doszedł cały. ale towary bardzo dobrej jakości i realizacja jest błyskawiczna. Polecam do prezentów kartki personalizowane, 15 zł, a efekt super.
4 lis 2022
Profesjonalne, sprawnie i b.szybko. B dobry kontakt. Towar (zamawiałem portret na płótnie)zgodny z opisem i super że można przed ostateczną realizacją wnosić swoje uwagi,na które jest również bardzo szybka odpowiedź ze strony sprzedającego. Szczerze polecam. Adam
6 lis 2022
Witam. Dziękuję za przesyłkę, ktora przyszla bardzo szybko. Produkt z dobrej jakości drewna, łatwy do złożenia, z instrukcją. Wózek drewniany z dekoracją jednorozca i personalizowanym imieniem oceniam bdb. Dziekuję i polecam innym!
12 lis 2022
Panel zamówienia bardzo czytelny. Fajnie że jest szansa na poprawki. Osoby obdarowane prezentami są zachwycone. Korzystam MY GIFT jak tylko potrzebuję oryginalnego prezentu. Szybka wysyłka i super kontakt. Polecam bez żadnego ale.
13 lis 2022
Bardzo dobry i szybki kontakt. Indywidualny projekt był gotowy w ciągu kilku minut i przesłany na e-mail do akceptacji. Ekspresowe wykonanie projektu i dostawa na drugi dzień. Rewelacja :)
1 lis 2022
Jestem zadowolony z waszego sklepu. Wszystkie zamówienia doszły do mnie na czas. Nawet kiedy zamawiałem na ostatnią chwilę. Wszyscy obdarowani byli mega zadowoleni.
10 lis 2022
Świetny sklep, łatwe składanie zamówienia, mega szybka realizacja, towar pięknie opakowany a w gratisie jeszcze kartka z życzeniami. Jak najbardziej polecam.
Produkt zgodny z opisem, błyskawiczna produkcja i wysyłka - na drugi dzień u mnie. Bidony z nadrukiem zamówiłem dla dziecka aby nie mylił się w przedszkolu
10 lis 2022
Jestem bardzo zadowolona z produktu jak i kontaktu. Firma wyszła poza ramy swojej usługi zgodnie z moją prośbą. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz.
Nie wiem kogo to wina, ale karton w którym otrzymałem paczkę był jakiś zaolejonych, tłusty w jednym rogu. Do reszty zamówienia nie mam uwag, wszystko ok.
8 lis 2022
Prezenty cudowne, z myślą o konkretnej osobie, pięknie zapakowane, kontakt natychmiastowy, pomoc również, dostawa expressowa, dziękuję, że jesteście 💝
Firma przyjazna klientowi.Konsultuje tresc zamowienia z oczekiwaniami.Bardzo sprawna realizacja zamowienia.Zycze powodze nia
2 lis 2022
Świetnie wykonane gadżety, super szybkie wysłanie, jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę jeszcze korzystała z usług sklepy
30 paź 2022
Towar zgodny z opisem,na żywo jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Bardzo sprawna i szybka realizacja zamówienia. Polecam !
Mega profesjonalna obsługa, znakomita szybkość działania przy zamówieniu oraz natychmiastowa wysyłka! REWELACJA!!!!
Oryginalność pomysłów i możliwość personalizacji prezentów. Cena jak zwykle mogła być trochę niższa..... Pozdrawiam
2 lis 2022
Pięknie wykonane i zapakowane. Miły dodatek w postaci kartki z kopertą z życzeniami do wypełnienia. Solidna firma.
Realizacja zamówienia zgodnie z oczekiwaniami - personalizacja pięknie wykonana, szybka realizacja zamówienia.