MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (3872) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 854)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 wrz 2023
Kolejny raz zamawiałam produkt od Państwa i nigdy się nie zawiodłam.Zamówiłam wydruk na szkle akrylowowym z podstawką led. Nie jest to pierwsze moje zamówienie i na pewno nie ostatnie. Polecam z całego serca ten sklep!🩷

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Róża w szkle

Najbardziej elegancki prezent od syna dla mamy w dodatku z dedykacją tylko w pełni zrozumiałą dla nas. Jak przyszedł projekt do zaakceptowania to aż zaniemówiłam – tak to pięknie wyglądało. Niestety grawer na szkle jest bardzo słabo widoczny czy to z włączonymi lampkami czy bez włączonych lampek. W opisie produktu było: „Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.” Jednak coś z tą widocznością nie jest tak do końca.
Na prezent na 40tkę męża wybrałam Gladiatora. Super wykonanie, zrobilo wrażenie i zaskoczenie, tak jak się spodziewałam. Polecam.

SERDECZNIE POLECAM

Realizacja bardzo szybka. Po 2 dniach obraz był u mnie. Bardzo ładne spasowanie i przeróbka zdjęcia jestem mile zaskoczony bo myślałem ze będzie to wygląda dużo gorzej, a jest mega ładne. Serdecznie polecam na miły, inny niż wszystkie prezencik.
Ciekawe propozycje zamówione upominki personalizowane są atrakcyjną propozycją na prezenty z różnych okazji; są propozycje zarówno prezentów wartościowych jaki w formie drobiazgów, które mogą być miła niespodzianką dla obdarowanego
Obraz wykonany znakomicie. Jest taki jaki chciałem i chyba będzie oryginalnym prezentem urodzinowym. Plusem jest to że uwzględniono moją sugestię pewnej jego modyfikacji. Dostawa bardzo szybka. Jestem bardzo zadowolony.

Zamówiłam portret ze zdjęcia w stylu Watercolor. Wyszło super.Świetny kontakt, ekspresowo naniesione poprawki, zgodnie z moimi sugestiami.Paczka następnego dnia od zaakceptowania projektu. Dziękuję.
Opakowanie na prezent spodziewałam się że będzie lepsze, z twardego kartonu , ale niestety wygląda niezbyt dobrze...! Ogólnie szybko wszystko wykonane i szybka przesyłka i to się chwali:-)
Super kontakt z panią odbierającą telefon. Bardzo miła i pomocna. Jedyna uwaga to fajnie by było aby móc poprawić ułożenie prawej ręki u kobiety. Reszta jest ok
Pluszowy królik z personalizowaną koszulką był śliczny i delikatny, jednak małe litery na nadruku są nieczytelne. Bardzo łatwe zamawianie i personalizacja.

Top

Niesamowicie szybka realizacja i dostawa zamówienia. Jakość produktu bardzo dobra, oczekiwania co do projektu zostały w 100% spełnione. Dziękuję! :)

Wszystko na szóstkę

Grafika wykonana perfekcyjnie, zamówienie zrealizowane niemal natychmiast. Paczka idealnie zabezpieczona do transportu. Wszystko na szóstkę!
Bardzo szybka wysyłka, ładnie opakowanie, jednak myślę, że mniejsze pudełko, bardziej dopasowane do prezentu, było by według mnie lepiej.
Niezwykły pojemnik na słodycze Personalizowany słój na słodkości jest niezwykłym prezentem na każdą okoliczność Zdecydowanie polecam
Bardzo szybka realizacja, piękny efekt! Starannie wydrukowane personalizowane kartki z własnym zdjęciem i dedykacją. Bardzo polecam!!!
Portret wyszedł świetnie, dostawa tak szybko że człowiek nie zdąży okiem mrugmąć. To już 2gi portret i raczej nie ostatni :)
Bardzo szybka realizacja, duży plus za „czujność” i podejście pro klienckie. Produkty też spełniające oczekiwania. Polecam.
23 mar 2024
Super obsługa, terminowa realizacja i możliwość dodania dodatkowych efektów na przedmiocie. Gorąco Polecam dodania
Bardzo szybka realizacja, świetna jakość w stosunku do dobrej ceny. Zdecydowanie polecam produkty z tego sklepu ☺️
1 kwi 2024

Obsługa klienta

Bardzo polecam! Miałam kilka uwag i zostały one szybko naniesione na pracę. W efekcie jestem bardzo zadowolona!
24 mar 2024

zdecydowanie polecam

Bardzo szybki czas realizacji, produkt wysokiej jakości i co ważne, bardzo dobrze zabezpieczony w przesyłce.