MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.plOpinie

ważny od: 9.11.2021
Sklep MyGiftDNA.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie MyGiftDNA.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 9.11.2021

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Obraz na płótnie wyszedł super - o niebo lepiej niż przesłane próbne zdjęcie. Efekt watercolor świetny. Obraz był starannie zapakowany i zabezpieczony. O jakości obsługi MyGiftDNA chyba w opiniach napisano już wszystko:)Więc tylko potwierdzę: obsługa ultraekspresowa i to nawet w weekend (zamówienie złożyłem w piątek wieczorem, następnego dnia przed południem dostałem wiadomość ze zdjęciem do zaakceptowania, w niedziele wysyłka, a w poniedziałek obraz był już u mnie). Jakby każdy sklep internetowy tak działał...Podsumowując jakość towaru na 6tke, komunikatywność 6-tka, czas realizacji 6tka z plusem!Polecam!

Zamówiłam u Panstwa obraz w stylu grafitti, przyznaje , że zrobiłam to trochę w ostatniej chwili, ale nie o to chodzi- to co mi się nie spodobało to fakt, że poglądowe obrazy, które pokazujecie na Panstwa stronie wyglądają całkiem inaczej. Wykończenie jest perfekcyjne i faktycznie w stylu grafitti -np brzeg postaci mężczyzny na Waszym zdjęciu jest rozmyty, perfekcyjnie wykadrowany w obraz, a ja dostałam wklejone zdjęcie, przycięte ostro w "grafitowe tło". Kolor postaci różni się odcieniem od tła. Oczywiście, można 2 czy 3 razy zaproponować swoje sugestie, ale na każdą zmianę trzeba czekać 24 godziny. Szkoda też, że przed zakupem nie można poprosić o podpowiedz stylu w którym dane zdjęcie "wyjdzie" najlepiej. Macie ponad 30 różnych styli w których można przerobić zdjęcie, więc podpowiedz czy sugestia byłaby baaaardzo pomocna.

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Współpraca i komunikacja przyjemna i nieinwazyjna. Sugeruję dać sobie czas na dobór fotografii do zlecenia, ponieważ nie wszystkie się nadają kompozycyjnie i jakościowo. Graficzka/grafik zrobią co tylko jest możliwe i zrobią to doskonale ale w wybranej kompozycji zdjęcie może okazać się nieodpowiednie. Na szczęście cierpliwość to jedna z głównych cech charakteryzujących MyGiftDNA.pl. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt (wybór wyjątkowo szeroki) i zaufać. Efekt będzie rewelacyjny!
Jestem bardzo zadowolona z obsługi mojego zamówienia. Podczas przygotowania obrazu poprosiłam o wprowadzenie zmian w technice wykonania i drobnych poprawek. Wszystko zostało zrobione bardzo szybko i z oczekiwanym efektem. Obraz otrzymałam bardzo szybko. Jestem zachwycona efektem. Uważam że taki pomysł na prezent na pewno spodoba się obdarowanemu. Bardzo dziękuję za tak profesjonalną obsługę. Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa oferty.
bardzo łątwo złożyć zamówienie, przed zamówieniem produkt spersonalizowany był widoczny na podglądzie; dostawa była zgodna z opisem i bardzo szybka
Jestem meeeega zadowolona!!! Obrazy są śliczne, zamówiłam 3 obrazy jako podziękowanie dla rodziców i to był strzał w dziesiątkę GORĄCO POLECAM!!!!
Okładka "Million Dollar Man" obramowana - zamówiłam na prezent, wyszło rewelacyjnie [!!!] Na bazie podstawowego projektu można wprowadzić własne modyfikacje, m. in. zmienić czcionkę czy treść wybranych nagłówków. Efekt końcowy - 100% zaskoczenia i dużo frajdy dla obdarowanego. Gorąco *P*O*L*E*C*A*M* :))
Wczoraj
Polecam, nie dosyć że szybko zostało doręczone do Poznania (w 48h miałem już siebie/miało być w 24h ale to wina kuriera że przyszło po 2 dniach) to dobra jakość techniki nanoszonej farby itp. Co do samych narzędzi to nie wiem bo poszły na prezent , ale opakowanie miodzio. Z czystym sercem polecam
Zamawiałam personalizowany kubek i portfel. Oba produkty bardzo dobrej jakości, zgodne z zamówieniem, dotarły szybko. Bardzo dobry poziom obsługi klienta - potrzebowałam dodatkowych wyjaśnień i bez problemu je otrzymałam. Polecam: szybko i bez problemu można zamówić oryginalny upominek.
Całokształt na 5, ale z minusem, bo... Sugeruję większą dbałość w zakresie obróbki/formatowania tekstu. W wersji, którą otrzymałem do akceptacji, pojawiły się dziwne, dodatkowe znaki/litery w tekście. Na szczęście wychwyciłem to podczas sprawdzania.
Bardzo szybka dostawa. Po po dostarczeniu okazało się, że jedna z zamówionych szklanek jest zbita (przypadek, prawdopodobnie wina kuriera). Po kontakcie mailowym, na następny dzień dotarła nowa szklanka, bez żadnych dodatkowych opłat. Najmocniej polecam.
Obraz - dostosowanie zdjęcia, techniczne wykonanie tak z przodu jak i z tyłu - super. Polecam sklep wszystkim, którzy szukają ciekawego, nieoczekiwanego i jednocześnie zabawnego prezentu. Na pewno do sklepu jeszcze nie raz powrócę.
Wykonanie super. Porzadna rzecz warta ceny. Ja bym zrobila odrobine wyraźniejsze litery. I moze inne kolory wycieraczek warto wprowadzic? Taki turkus z ciemniejszymi napisami bylby niezly. Ludzie maja rozny styl wiec do przemyslenia
Zamówienie i realizacja ekspresowo. Jednego dnia zamawiasz, po kilku godzinach dostajesz projekt, a na drugi dzień zamówienie jest u Ciebie. Jakość na najwyższym poziomie, a co najważniejsze prezent ucieszył obdarowaną osobę .
Super szybka wysyłka ! Obraz który został zamówiony w rzeczywistości okazał się jeszcze ładniejszy niż na poglądowym obrazku na stronce. Żywe kolory, jakość wykonania i ekspresowa realizacja zlecenia - daję najwyższą notę!
I was a little bit skeptical when I wanted to place my order but I decided to give it a shot. Trust me it was way more what I was expecting when the orders arrived. Would recommend any time any day to anyone 🥰🥰🥰
Obawiałam się, że zamówiona karafka nie dojdzie w całości... ale na szczęście to były tylko obawy :). Zamówienie zrealizowane na drugi dzień i profesjonalnie zapakowane tak aby nic sie nie uszkodziło. Polecam!
Jestem bardzo zadowolona z portretu wykonanego przez Państwa.Obsługa była bardzo profesjonalna. Drobne poprawki dotyczące tła zostały wykonane bardzo szybko i całość wygląda super. Polecam tego sprzedawcę.
Jestem bardzo zadowolona z zamówionego prezentu, prezent jakościowo na bardzo wysokim poziomie, zapakowany profesjonalnie przesyłka profesjonalna. Mogę bardzo polecić zakupy przez Państwa stronę. Gratulacje
Szybka dostawa - tak, jak deklarują (z paczką w Żabce). Grawer wykonany idealnie. Paczka była w moich rękach niecałe 24 godziny od złożenia zamówienia. Osoba obdarowana zachwycona wyjątkowym prezentem.
Wykonanie przepiękne. Prezenty bardzo udane. Wysyłka błyskawiczna, należycie zabezpieczająca przesłane obrazy. Kontakt ze sprzedawcą - świetny. Nie raz jeszcze powrócę do sklepu. Polecam wszystkim!
Zamówiłam słowo TATA w ramce. Zamówienie przerosło moje oczekiwania, super wkomponowane zdjęcia w napis wraz z podpisem, konsultacja projektu przed wysyłka. Mega profesjonalne, polecam 🙂