sewel.pl- Logo - Opinie

sewel.pl

Opinie (95) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (346)

Ważny od: 28 cze 2013
sewel.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

25 gru 2023
Potrzebowałem wkładek do butów Scarpa. Najpierw, podczas rozmowy telefonicznej, uzyskałem wyczerpującą informację i poradę co do wyboru wkładek. Następnie w ekspresowym tempie (w tygodniu przedświątecznym) dotarły do mnie odpowiednie wkładki. Stare buty są jak nowe. Polecam sklep Sewel.

Zamówiony towar ,owszem otrzymałam szybko,o czasie,ewentualnego zwrotu należy dokonać w ciągu 14 dni aby otrzymać zwrot środków. W moim przypadku,paczkę nadałam 26.01.24r i do dzisiaj tj.do 19.02.24r. nie otrzymałam zwrotu środków,pytam więc dlaczego to tak długo trwa? Sklep "Sewel" obraca moimi pieniędzmi a ja ponoszę straty!!! Czy otrzymam jakieś wyjaśnienie? i rekompensatę? Szkoda ,że to wydarzenie ma miejsce przy moim pierwszym zakupie...do tej pory nie spotkałam się z taką sytuacją żeby tyle czasu czekać na zwrot środków.

Opinie nt. sklepu sewel.pl

3 mar 2024
Super kontakt ,towar zgodny z opisem ,szybka wysyłka. To wszystko czego oczekiwałem i dostałem🙂
Sklep bardzo elastyczny w realizacji zamówienia, polecam.

Dobra cena, szybka realizacja.
dostawa na czas
ok
22 godziny temu
3 mar 2024
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu sewel.pl
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za komplikacje, zwrot został zamknięty, należność rozliczono BLIKiem. W ramach rekompensaty zaproponowano niestandardową zniżkę.
Zamówienie złożone 03.03 po dwóch dniach powiadomienie o przystąpieniu do realizacji. 07.03 informacja o nie pełnym zamówieniu. Jednak 5 dni roboczych to trochę za długo na oczekiwanie na zamówienie.

Bardzo zadowolony

Kupuję tam od lat i niezmiennie jestem zadowolony.
17 lut 2024
Profesjonalna i bardzo miła obsługa klienta