sewel.plOpinie

CEIDG REGON:180900149
Bartłomiej Serwański

Opinie nt. sklepu sewel.pl

4.51/5.00

Ciut trzeba było czekać, ale teraz jest pandemiczny młyn więc nie ma co narzekać. Miły pan zadzwonił i przeprosił za opóźnienie. Towar zgodny z zamówieniem, cena dobra, UX sklepu przejrzysty. Polecam!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Z otrzymanych wiadomości wynikało, że dnia 18/06/2020 paczka czeka na kuriera. Dziś jest 27/06 a paczka jeszcze do mnie nie dotarła. Natomiast prośba o wydanie opinii zawsze jest przed otrzymaniem przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu sewel.pl
Przeanalizowaliśmy zgłoszenie i faktycznie przesyłka nie została odebrana z magazynu, najmocniej przepraszamy za komplikacje, przez zmianę centrum logistycznego, wkradł się niewielki chaos. Już odzyskujemy sprawność, do paczki w ramach rekompensaty dołożono specjalistyczny płyn do prania odzieży termoaktywnej.
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu sewel.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
od dawna zaopatruje się w sklepie SEWEL i jeszcze ani razu się nie zawiodłem Dziękuję i Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tydzień oczekiwania na paczkę, tragedia !!!
Odpowiedź ze sklepu sewel.pl
Gwoli ścisłości, zamówienie złożono w czwartek, towar wysłano we wtorek - gdzie system podczas składania zamówienia informował o 3 dniowym terminie przygotowania zamówienia.
Towar otrzymałem dość szybko. Kontakt ze sklepem dobry. Duży minus za oferowanie rzeczy ktorych nie mają na stanie. Na jedną pozycję muszę czekać 2 miesiące.
Odpowiedź ze sklepu sewel.pl
Dziękujemy za opinie, faktycznie jeśli chodzi o ogrodowe lampy solarne, to zdarzył nam się błąd magazynowy. Dostawa z Chin jest w drodze do Polski, towar dostarczymy w styczniu.
Drugie zamówienie, wszystko zgodne z zamówieniem, dobrze zapakowane, dostawa w 7 dni.
Szybko, sprawie, zgodnie z zamówieniem
świetny zestaw
Czas wysyłki
Odpowiedź ze sklepu sewel.pl
Dziękujemy za opinie, przez grudniowe natężenie ruchu, niestety zdarzają się opóźnienia.
 pomocny (1)
Czas dostawy nie zgadza się z deklarowanym przez sklep
Odpowiedź ze sklepu sewel.pl
Dziękujemy za opinie, niestety przez sytuację związaną z pandemią, mieliśmy pewne trudności, całe szczęście już odzyskaliśmy sprawność.
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep , rewelacyjny kontakt i błyskawiczna wysyłka zamówionego towaru 👌👌👌👍👍gorąco polecam!!!
Duży wybór markowych produktów w atrakcyjnych cenach. Dużo rabatów i promocji po zapisaniu do newslettera.
Jeden z moich ulubionych sklepów. Przyjazna obsługa. Szybka dostawa. Towar bez zastrzeżeń.
Wszystko w jak najlepszym porządku, troszkę długi jak dla mnie czas realizacji ;)
Realizacja zamówienia i transport bez zakłóceń. Rzetelna Firma. Dziękuję.