sewel.plOpinie

CEIDG REGON:180900149
Bartłomiej Serwański

Opinie nt. sklepu sewel.pl

4.49/5.00

Ciut trzeba było czekać, ale teraz jest pandemiczny młyn więc nie ma co narzekać. Miły pan zadzwonił i przeprosił za opóźnienie. Towar zgodny z zamówieniem, cena dobra, UX sklepu przejrzysty. Polecam!
Czytaj dalej

Z otrzymanych wiadomości wynikało, że dnia 18/06/2020 paczka czeka na kuriera. Dziś jest 27/06 a paczka jeszcze do mnie nie dotarła. Natomiast prośba o wydanie opinii zawsze jest przed otrzymaniem przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu sewel.pl
Przeanalizowaliśmy zgłoszenie i faktycznie przesyłka nie została odebrana z magazynu, najmocniej przepraszamy za komplikacje, przez zmianę centrum logistycznego, wkradł się niewielki chaos. Już odzyskujemy sprawność, do paczki w ramach rekompensaty dołożono specjalistyczny płyn do prania odzieży termoaktywnej.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu sewel.pl

Czas dostawy nie zgadza się z deklarowanym przez sklep
Realizacja zamówienia i transport bez zakłóceń. Rzetelna Firma. Dziękuję.
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep , rewelacyjny kontakt i błyskawiczna wysyłka zamówionego towaru 👌👌👌👍👍gorąco polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu sewel.pl
Wysyłka po kilku dniach od zamówienia
od kilu lat zaopatruje się w tym sklepie w odzież do biegania i jeszcze ani razu się nie zawiodłem bardzo miła obsługa po prostu PROFESJONALIŚCI polecam serdecznie Wojtek Soboń
Od kilku lat zaopatruję się w tym sklepie i jeszcze ani razu się nie zawiodłem Polecam serdecznie Wojtek S.
Duży wybór markowych produktów w atrakcyjnych cenach. Dużo rabatów i promocji po zapisaniu do newslettera.
Jeden z moich ulubionych sklepów. Przyjazna obsługa. Szybka dostawa. Towar bez zastrzeżeń.
Jestem zadowolona z zakupu. Towar zgodny z zamówieniem. Szybka, profesjonalna obsługa.
Wszystko w jak najlepszym porządku, troszkę długi jak dla mnie czas realizacji ;)
Bardzo dobry kontakt,informacje o zamówieniu na bieżąco,sprawna dostawa.Polecam
Jak zawsze realizacja zamówienia przebiegła sprawnie i bez problemów.Polecam
Dziękuję za cierpliwość przy dwukrotnej wymianie rozmiarów. Polecam w 100.