GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3034) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 893)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

9 wrz 2023
Świetna bielizna dostarczona w 24 h.
9 wrz 2023
Bielizna bardzo starannie uszyta, bardzo ładnie wygląda po założeniu.
8 wrz 2023
Super supyi super
8 wrz 2023
Wszystko w porządku, bardzo szybka wysyłka
Mega produkty
7 wrz 2023
Towar i dostawa perfekcyjne.
7 wrz 2023
Bardzo szybka realuzacja zamowienia. Podziękowania dla całej załogi.
7 wrz 2023
Ceny przyzwoite,świetne obszycie i szybka dostawa zamówienia.

Piękna bielizna z koronką

Piękna bielizna, wygodna w noszeniu. Szycie wysokiej jakości, odpowiedni rozmiar. Estetycznie wykończone i wytrzymałe na pranie biustonosze. Zachwycają koronkowe detale.
JS
6 wrz 2023
Szeroki asortyment i łatwy zwrot, bardzo dziękuję!
HK
6 wrz 2023

Fachowa i szybka realizacja zamówienia

Szybko i fachowo zrealizowane zamówienie. Kiedyś w jakimś sklepie kupiłam biały biustonosz GAIA, więc kiedy otrzymałam ofertę na maila (przypadkowo) i zobaczyłam identyczne, od razu zdecydowałam się na zakup 2 sztuk: białego i czarnego. Są bardzo starannie wykonane. Na pewno wrócę do Waszego sklepu. Pozdrawiam ciepło Halina
6 wrz 2023
Jest dużo ładniejszy niż na zdjęciu. Odwód odpowiedni do mojego rozmiaru ale niestety miseczka za duża muszę odesłać z czego nie jestem zadowolona. To żaden problem zamówię z mniejszą miseczka i będzie idealny. 😊
5 wrz 2023
Komfortowa bielizna w dobrych cenach.
4 wrz 2023
Szybka dostawa i świetna jakoś produktu!
4 wrz 2023
Towar zgodny z opisem, Idealnie dopasowany do dużego biustu. Delikatny w dotyku. Byłbym jeszcze lepszy, gdyby zapięcie było na 3 haftki.