Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 3 lut 2023
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 3 lut 2023

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

W kwestii bielizny to jest super jakości , świetnie trzyma biust i naprawdę nic nie można zarzucić. Natomiast jeśli chodzi o działanie strony i obsługę - tutaj mam zarzuty - pewnego razu był duży problem żeby odzyskać hasło (strona się zawieszała i w ogóle nie chciał wygenerować się link żeby zresetować hasło). Napisałam w tym temacie na bok i do sklepu GAIA i niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Ponadto w ostatni dzień promocji (rabat 30% z kodem) - nie mogłam zrealizować kodu - w tej sprawie napisałam maila i również brak odpowiedzi. Wiec słabe podejście do klienta

4 kwi 2022
Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

15 sty 2023
Podoba mi bardzo dobre dopasowanie misek do rozmiaru co do centymetra - REWELACJA. Mankamentem jest zapięcie na dwie haftki przy rozmiarze 90D bo to za mało i bielizna w tak dużym rozmiarze wcale tak dobrze nie trzyma i podjeżdża z tyłu ku górze a to powoduje dyskomfort. Muszę zanieść do krawcowej do przerobienia a nie po to kupujemy by poprawić. W Bonprix ostatnio zamówiłam na próbę dwa biustonosze w swoim rozmiarze i co prawda biust nie jest uformowany jak u Państwa ale mają zapięcie na 3 haftki i trzyma rewelacyjnie nie podnosząc się ku górze. Jest bardziej komfortowo przy chodzeniu.
18 sty 2023
W szczególności lubie Wasze fiszbiny, które nie wbijaja się w ciało, i nie czuję się jakbym załozyła kaftan bezpieczeństwa. Co niestety w innych firmach się zdarza.Udało mi się u Was dobrać rzomiar, i nigdy nie muszę wymienić towaru. Ponadto macie śliczne biustonosze, choć mało wyboru jest akurat w tych co ja noszę, czyli duży rozmiar ale w typie Semi Soft.
18 sty 2023
Bielizna Gaia to moja ulubiona. Biustonosze są świetne, dobrze trzymają biust. Uwielbiam kolory więc zawsze miałam problem z bielizną kolorową. Wchodziłam do sklepu i kolorowe były tylko dla miseczek A, dla mnie tylko biały i czarny. To jedyna uwaga, więcej koloru, fuksja, szmaragd, indygo, zielenie :)
11 sty 2023
Biustonosz Soft Rachela jest naprawdę świetny , przy większym rozmiarze nie czuć ,że się go ma , świetnie się układa , szeleczki nie wbijają się w ciało ,jedyne haftki mogłyby być mniej ,a większe . Całość 6 + , polecam
5 sty 2023
Krój i wygoda bielizny, jej kolorystyka, wykonanie, a co dla mnie najważniejsze zapewnienie kobiecości przy jednoczesnym komforcie noszenia w wykonywaniu różnych, w tym codziennych czynności
Zakupione biustonosze w firmie Gaja spełniają moje oczekiwania , bardzo ładnie skrojone, gustownie połączone kolory- bardzo kobiece. Przesyłki bardzo sprawnie docierają do klienta.
14 sty 2023
Biustonosze bardzo dobrej jakości, dokładne i przemyślane wykonanie. To już mój trzeci zakup i ani razu nie dokonywałam zwrotu czy wymiany. A to o czymś świadczy. Zachęcam do zakupu.
Szybka dostawa , towar zgodny z opisem, bielizna bardzo ładna, pięknie się prezentuje, polecam. Firma Gaia godna polecenia, to nie są moje pierwsze zakupy I na pewno nie ostatnie!
Biustonosz Gaja Semi soft taki sam kolor jak na zdjęciu. Bardzo szybka dostawa. Kupuję tu już nie pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Jakość i wykonanie super.
Okazało się, że jeden z biustonoszy skrzypi. Moze brzmi to śmiesznie, ale przy wydaje dźwięki gdy się ruszam. Oddałabym go z chęcią, ale jest już użyty niestety
10 sty 2023
dzieki za ciekawy wzór biustonosza zamówiłam go już po raz drugi Jak dla mnie właściwy rozmiar i kolor. Obsługa szybka . Klient super zadowolony Pozdrawiam
11 sty 2023
Bielizna jest rewelacyjna, dobrze dopasowuje się do ciała. Biustonosz ładnie podnosi i zbiera biust. Nie niszczy się w praniu. Jestem bardzo zadowolona
21 sty 2023
Zamówienie przebiegło szybko i sprawnie. Szybkie zwroty bardzo przydatna i świetna opcja. Szeroki wybór asortymentu. Polecam.
Bielizna dopasowana, zgodnie z rozmiarem i oczekiwaniami. Przy tym cena przystępna. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
11 sty 2023
Jak dla mnie to jest wszystko o.k biustonosz kupuje bez mierzenia i leży jak na mnie szyty. Jestem bardzo zadowolona.
13 sty 2023
Bardzo ładnie wykonany biustonosz, ale pomimo trzymania się tabeli wymiaru biustonosz okazało się za mały (miseczka)
Od kilku dobrych lat kupuje bieliznę Gaia. Jakis zaś temu przekonałam się do zakupów on-line. Jestem mega zadowola!
Bielizna od Gai jest świetna. Biustonosze dobrze leżą, doskonale podtrzymują to, co powinne, a do tego są piękne.
16 sty 2023
Polecam biustonosze firmy Gaia są bardzo wygodne doskonale spełniają swoją funkcję.