Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

11 sie 2022
Od lat używam bielizny Gaia, pięknie wykonana i opakowana. Jeśli chodzi o ostatni zakup 3 biustonisze to jestem zawiedziona bo rozmiar obwodu zaniżony

4 kwi 2022
Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Bardzo miło ze strony Osoby reprezentującej firmę, że w przypadku wątpliwości opisanych w komentarzu, oddzwaniają i prowadzą klienta tak, by dobrać odpowiedni rozmiar. Dzięki temu otrzymałam inny niż zamawiany rozmiar, ale za to IDEALNIE DOPASOWANY. Bez zaangażowania ze strony przemiłej Pani zamówiłabym zły rozmiar. Jakość, fason, a nawet termin dostawy - wymarzony, oby więcej takich firm.
11 wrz 2022
Bardzo dobra jakoś materiału. W gorszych gatunkach zazwyczaj po szybkim czasie wychodzą druty ze staników. Jestem od wielu lat klientką i kupuję biustonosze firmy Gaia i nie mam takiego problemu. Biustonosze są wytrwałe i ładnie układają się do piersi.
3 wrz 2022
Od kilku lat kupuję bieliznę tylko tu i jestem zachwycona doskonałą jakością produktów i obsługą klienta w sklepie internetowym. Plusem jest program lojalnościowy - częściej kupujesz , masz większy rabat.
8 wrz 2022
Przypadkowo trafiłam na biustonosz firmy. Zwątpiłam w wygodę i komfort noszenia. Miałam kompleksy, teraz tylko u Was będę kupować. Mam już sprawdzony model. Dziękuję, że jesteście.
Bardzo dobrze wykonana bielizna. Szerokie ramiączka pozwalają utrzymać większy biust. Piękne wzory i kolory. Kupuję biustonosze Gaia od lat są idealne ❤️
31 sie 2022
Typ bustonasza powinien być lepiej opisany szkic i linie czerwone co by oznaczały co dany model poprawia, modeluje i pod jakie dekolty nalepiej pasuje
To już kolejne zakupy.Świetna jakość zamawianych produktów.(zamówiłam body).Na pewno będę dalej klientką tego sklepu.Błyskawiczna dostawa.Dziękuję
9 wrz 2022
Bardzo ładna a jednocześnie wygodna bielizna. Biustonosze bardzo dobrze podtrzymują duży biust. Szelki nie obciążają ramion. Szczerze polecam.
Super biustonosz.Trafiony w rozmiar w co nie bardzo wierzyłam zamawiając przez internet.Szybka dostawa. Na pewno jeszcze zamówię nie raz.😊
Wszystko zgodne z opisem solidne wykonanie i szybka sprawna obsługa.kupila w sklepie już kilka rzeczy i zawsze jestem zadowolona.
8 wrz 2022
Kupuję biustonosze Gaja od kilku lat. Podoba mi się jakość produktu. Rozmiary rzeczywiśte, tabela rozmiarów zrozumiała. Polecam
Dobre biustonosze. Jedyne zastrzeżenie: często obwód nie trzyma rozmiaru. Z tego powodu musialam jeden odesłać
11 wrz 2022
Najlepszy sklep z bielizną. Od lat zamawiam w Gaia i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Gorąco polecam.
12 wrz 2022
Mały wybór w rozmiarze 105 C, jeżeli ma się duży obwód a średnia miseczkę nie ma w czym wybierać
31 sie 2022
Jeszcze w żadnym stroju nie czułam się tak komfortowo jak w tym stroju. Naprawdę polecam
30 sie 2022
Biustonosz lekko usztywniony w opisie jednak jest mocno zwarty i dość mocno usztywniony.
Jak dla mnie najlepsze biustonosze. Super dopasowane, eleganckie,mięciutkie. Uwielbiam.
Szeroki asortyment, profesjonalna obsługa, bezproblemowe zwroty, bardzo dobra jakość
Wreszcie dojrzała kobieta o obfitym biuście może czuć się komfortowo i pięknie !
Bardzo dużo rozmiarów, duży wybór modeli. Szybka dostawa łatwy zwrot.