GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 302)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Polecam zakupy w sklepie GAIA

Bielizna starannie uszyta z tkanin w dobrym gatunku, może nie jest tania, ale często pojawiają się korzystne promocje. Przesyłkę otrzymałam już po dwóch dniach od złożenia zamówienia, dotarła w bardzo dobrym stanie - została zapakowana,w trwały kartonik, więc można również zamówić bieliznę na prezent dla bliskiej osoby. Do przesyłki dołączono paragon oraz formularz odstąpienia od umowy. Ewentualnych zwrotów mozna dokonac poprzez "Szybkie zwroty" InPost, sprawdziłam - to duże udogodnienie. Szczerze polecam zakupy w sklepie GAIA.
Wszystko na 6+, bielizna piękna i wysokiej jakości, realizacja zamówienia błyskawiczna, bardzo wygodna forma zwrotu, jeżeli np z rozmiarem coś nie poszło:), stały kontakt z zespołem sklepu, super szczerze polecam!

Niezawodna

Od dłuższego czasu kupuję bieliznę GAIA. Wszystkie biustonosze GAIA, jakie kupiłam, leżą doskonale. Podaję rozmiar zawsze zgodnie z tabelą na stronie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Polecam
9 mar 2024

Opinia biustonosza Full cup Kate perłowy

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Jeśli chodzi o biustonosze to bardzo dobre jakościowo ,to już mój trzeci z kolei zakup i muszę stwierdzić że to strzał w dziesiątkę.
16 mar 2024

Jestem zadowolona

Skorzystałam z kilku zamówień na przestrzeni kilku lat. Szybka obsługa jeśli chodzi o realizację zamówienia. Szeroki wybór biustonoszy. Rzetelne opinie klientek.
16 mar 2024
Ładna i bardzo dobrej jakości bielizna. Dostępne są także nietypowe rozmiary biustonoszy, które świetnie leżą i są wygodne. Serdecznie polecam firmę!
Jestem pod wrażeniem wykonania, doboru kolorów, fasonu oraz pięknego ułożenia biustu w stanikach. Śliczne. Rozmiar udało się idealnie dopasować.
Wszystko mi się podoba. Tylko staniki Gaji : jakość wykonania i dopasowanie rozmiaru i jakość tkanin. Trzymacie poziom od lat i oby tak dalej!
Produkty wysokiej jakości,szybka dostawa,polecam serdecznie,jak zawsze od firmy Gaia,dziękuje że jesteście nigdy nie zawiodłam się na jakości.

Mega!

Jestem mega zadowolona z zamówienia! Super możliwość dostawy do paczkomatu. Solidnie zabezpieczona przesyłka:) Zdecydowanie polecam sklep!!!
KJ
3 mar 2024
Kupuje już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona , czuję się dobrze w biustonoszu który świetnie się dopasowuje i leży znakomicie
GK
Grażyna K.
Międzyrzecze
Nie korzystam pierwszy raz, a korzystam tylko dlatego, że jestem zadowolona z obsługi i profesjonalizmu w pełni tego słowa znaczeniu.
AG
Anna G.
Gdansk
Jestem zadowolona z zakupu biustonosza. Pierwszy raz dokonałam u Was zakup. Ładny i starannie wykonany wyrób. Będę Waszą klientką.
Jak zawsze super jakość wykonania. Rozmiar zgodny z oczekiwaniem. Bardzo szybka, a właściwie ekspresowa realizacja zamówienia.
Zakupiłam strój kąpielowy. Jest piękny, mega fajnie obszyty, leży idealnie. Cena nie była niska, ale jakość bardzo wysoka.

Szybka i Bezpłatna wysylka

Szybką i Bezpłatna wysylka. Towar najwyższej jakości. Po raz kolejny bardzo zadowolona z zakupu i będę polecać kazdemu
Biustonosz idealnie dopasowany bardzo ładny. Obsługa klienta bardzo dobra, szybka dostawa, dobrze zabezpieczona.
Od jakiegoś czasu kupuję biustonosze już tylko w Gaia, rozmiary idealnie dopasowane, wysoka jakość i duży wybór.
3 mar 2024
Jakość pierwsza klasa, wygląd pierwsza klasa, bardzo wygodny. To nie pierwszy mój zakup i na pewno nie ostatni.
Wysoka jakość produktu, szybka wysyłka. To już kolejny raz kiedy jestem niesamowicie zadowolona z zamówienia.