GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3742) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 950)

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

31 maj 2024
Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

4 lip 2024
Odbiega kolorystycznie i obrazowo od zdjęcia. Dwa modele w tym samym rozmiarze a miseczki różnej wielkosci.Materiał bardzo tandetny. Żadnego standardu.Szerokie ramiączka i brak informacji o tym że ich szerokość to 3cm. Nie jest to bielizna sportowa a argument że miseczka duża to słabe gdyż inny model w tym samym rozmiarze miał już ramiączka cieńsze.
9 lip 2024
Dziękujemy za opinię. Zakup dwóch bardzo różnych konstrukcji i typów biustonoszy może sprawić, że odczucia względem nich będą różne. Szerokość ramiączek podlega subiektywnej opinii, dla kogoś będą za szerokie dla kogoś za wąskie, jednak z planu wynika, że w żadnym z modeli nie zastosowano ramiączek grubości 30mm. Zgadzamy się, że miedzy biustonoszami miękkimi a w pełni usztywnianymi, są duże różnice. Jeśli bielizna nie spełnia pani oczekiwań, może ją Pani za darmo zwrócić, należy tylko uprzednio się z nami skontaktować.
Staniki z tej firmy są wygodne i dopasowane do ciała, lecz największą ich wadą jest zbyt cienki materiał, który ma zabezpieczać druty, przez co dziurawi się, a druty wychodzą ze szkieletu i ranią ciało.
9 lip 2024
NIE OTRZYMAŁAM POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA ZAMÓWIENIA, ANI NR KONTA DO WPŁATY.
11 lip 2024
Czy zgłosiła Pani błąd płatności? w takim przypadku możemy wysłać specjalny link, do opłacenia zamówienia tak, jak Pani wygodnie. Ponieważ samo zamówienie znajduje się w systemie
LZ
Po raz pierwszy towar nie odpowiadał opisom producenta,muszę go odesłać
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
Dziękujemy za opinię, czy możemy liczyć na więcej informacji w tej sprawie, byśmy mogli poprawić elementy które najbardziej Pani nie odpowiadały? prosimy o kontakt na bok@gaia.pl
Jeszcze nie otrzymałam zamówienia
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
Zgodnie z zamówieniem złożonym 13.07 wysłaliśmy Pani paczkę w najbliższym dniu roboczym czyli 15.07, do odebrania była gotowa 17.07 na samą pracę kuriera nie mamy już wpływy, ponieważ nie realizujemy dostaw, w Pani przypadku kurierem była firma InPost
13 lip 2024
6 lip 2024
31 maj 2024
18 cze 2024
Nie dostałam jeszcze paczki a już dostaję wiadomość, aby udzielić feedbacku, więc chyba kolejność jest nie ta, która być powinna. Paczka idzie dość długo, zamówiona w czwartek, dziś wtorek i jeszcze nie jest wysłana.
24 cze 2024
Zamówienie zostało złożone, 14.06.2024 - w piątek, a wysłane w kolejny dzień roboczy, czyli w poniedziałek 17.06.2024. Komunikat ze strony jest wysyłany automatycznie, przez niezależny system, zatem nie mamy kontroli nad kolejnością.
4 maj 2024

Oderwane ramiączko

Pierwsza przymiarka stanika i ramiączko oderwane. Nie wiem czy to kwestia zleżałego towaru czy o co chodzi.Jestem rozczarowana,ale dam jeszcze szansę .
22 maj 2024
Ramiączka ze słabej jakości materiału ,to samo z częścia tylną biustonosza
28 maj 2024
Dziękujemy za opinię, owszem materiał w tych miejscach jest delikatniejszy, ale nie gorszy. Używamy materiałów najwyższej jakości, ale zwrócimy uwagę producentom tych konkretnych, które Pani wskazała, by zweryfikowali proces produkcji.
10 maj 2024
Niestety bielizna baaardzo nie dopasowana, rozmiar mocno zaniżony.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinie. Biustonosze mają różne konstrukcje i choć wybiera Pani swój rozmiar, przez budowę całego biustonosza, piersi ułożą się inaczej, co może sprawić wrażenie nieodpowiedniego rozmiaru. Podobnie jest w przypadku samych firm, każda firma ma swoją rozmiarówkę stąd mogą wynikać problemy.
7 maj 2024
Dzień dobry Przesyłam nie została dostarczona. Pozdrawiam
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Pani zamówienie z 30.04, zostało wysłane w najbliższym dniu roboczym czyli 2.05. Niestety przez cały czas aż do dostawy 8.05. miała status "w trasie". Zawiodła firma kurierska która nie dostarczyła Pani paczki na czas. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zachęcamy do kontaktu z bok@gaia.pl byśmy mogli ustalić rekompensatę za tę sytuację.
28 kwi 2024
Bielizna bardzo ładna wizualnie Ale niestety nie wygodna
17 maj 2024
Realizować zamówienie zgodnie z jego treścią.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, czy może się Pani podzielić informacją, co się stało ?
5 maj 2024
dostarczyć przesyłkę!
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Pani zamówienie z 28.04, kurier odebrał od nas 30.04. Niestety przez cały czas aż zwrotu do nadawcy 9.05. miała status "Przyjęta w oddziale InPost". Zawiodła firma kurierska która nie dostarczyła Pani paczki na czas. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zachęcamy do kontaktu z bok@gaia.pl byśmy mogli ustalić rekompensatę za tę sytuację.
20 maj 2024
20 maj 2024
24 kwi 2024
Ocena nie dotyczy zakupionej bielizny! Ta jest ok. Ale firma Gaia strzela sobie w kolano "ekskluzywnym" opakowaniem zakupionego towaru. Po otwarciu paczki okazało się, że wewnątrz jest worek foliowy z zakupionym towarem. A raczej powinno być zapakowane w kartonowe pudełko zamiast worka. Zwłaszcza, że inne firmy tak robią. Kolejna sprawa to brak usługi pakowania na prezent. A przynajmniej takiej nie widziałem w trakcie zakupu. A szkoda.