GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 247)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

22 maj 2024
Ramiączka ze słabej jakości materiału ,to samo z częścia tylną biustonosza
28 maj 2024
Dziękujemy za opinię, owszem materiał w tych miejscach jest delikatniejszy, ale nie gorszy. Używamy materiałów najwyższej jakości, ale zwrócimy uwagę producentom tych konkretnych, które Pani wskazała, by zweryfikowali proces produkcji.
17 maj 2024
Realizować zamówienie zgodnie z jego treścią.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, czy może się Pani podzielić informacją, co się stało ?
20 maj 2024
20 maj 2024
24 kwi 2024
Ocena nie dotyczy zakupionej bielizny! Ta jest ok. Ale firma Gaia strzela sobie w kolano "ekskluzywnym" opakowaniem zakupionego towaru. Po otwarciu paczki okazało się, że wewnątrz jest worek foliowy z zakupionym towarem. A raczej powinno być zapakowane w kartonowe pudełko zamiast worka. Zwłaszcza, że inne firmy tak robią. Kolejna sprawa to brak usługi pakowania na prezent. A przynajmniej takiej nie widziałem w trakcie zakupu. A szkoda.
24 kwi 2024
23 kwi 2024
Ładnie skrojone majtki minus to to, że koronka jest bardzo delikatna i szybko robią się dziurki,rozmiar zaniżony. Stan określam jako średni,a nie wysoki jak był opisany w sklepie sprzedażowym
4 maj 2024

Oderwane ramiączko

Pierwsza przymiarka stanika i ramiączko oderwane. Nie wiem czy to kwestia zleżałego towaru czy o co chodzi.Jestem rozczarowana,ale dam jeszcze szansę .
10 maj 2024
Niestety bielizna baaardzo nie dopasowana, rozmiar mocno zaniżony.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinie. Biustonosze mają różne konstrukcje i choć wybiera Pani swój rozmiar, przez budowę całego biustonosza, piersi ułożą się inaczej, co może sprawić wrażenie nieodpowiedniego rozmiaru. Podobnie jest w przypadku samych firm, każda firma ma swoją rozmiarówkę stąd mogą wynikać problemy.
7 maj 2024
Dzień dobry Przesyłam nie została dostarczona. Pozdrawiam
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Pani zamówienie z 30.04, zostało wysłane w najbliższym dniu roboczym czyli 2.05. Niestety przez cały czas aż do dostawy 8.05. miała status "w trasie". Zawiodła firma kurierska która nie dostarczyła Pani paczki na czas. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zachęcamy do kontaktu z bok@gaia.pl byśmy mogli ustalić rekompensatę za tę sytuację.
28 kwi 2024
Bielizna bardzo ładna wizualnie Ale niestety nie wygodna
5 maj 2024
dostarczyć przesyłkę!
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Pani zamówienie z 28.04, kurier odebrał od nas 30.04. Niestety przez cały czas aż zwrotu do nadawcy 9.05. miała status "Przyjęta w oddziale InPost". Zawiodła firma kurierska która nie dostarczyła Pani paczki na czas. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zachęcamy do kontaktu z bok@gaia.pl byśmy mogli ustalić rekompensatę za tę sytuację.
18 kwi 2024
13 kwi 2024
21 mar 2024
Zamówiłam biustonosz, który bardzo mi się spodobał. Po otrzymaniu paczki i po przymiarce okazało się, że przy moim stałym rozmiarze obwód jest ok, ale miseczka jest za duża. Nie mam zarzutów w tej sprawie, to się zdarza. Szkoda tylko, że nie ma wymian. Biustonosz był b.dobrej jakości i na żywo był super, niestety wymian nie ma i musiałam odesłać produkt, zostając bez możliwości cieszenia się z wyboru, zwłaszcza, że wykorzystałam już kod zniżkowy na zakup biustonosza, kory się okazał przy moim stałym rozmiarze za dużym.
25 mar 2024
Biustonosz mimo rozmiaru jaki do tej pory kupowałam okazal sie za duży. Kolor wskazany jako beż byl bardziej różowy niż beżowy. Wykonanie i materiał na najwyższym poziomie
9 kwi 2024
Kolor bardzo odbiega od oryginału
LZ
6 kwi 2024