GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2566) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13 982)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

10 mar 2023
Katarzyna Od wielu lat byłam Waszą stałą klientką. Uwielbiałam to, że znając swój rozmiar "w ciemno" kupowałam sobie bieliznę wybierając tylko kolor i fason. Wszystko przychodziło super, idealnie dopasowane. Niestety to by było na tyle. Kolejna przesyłka a w niej 3 biustonosze teoretycznie w tym samym rozmiarze. Teoretycznie. Jeden dobry... Dwa do zwrotu... Podkreślam, wszystkie jednym rozmiarze! Szczerze? Mam dość. Czas poszukać innej firmy.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Od najnowszych
Kolor bielizna całkowicie odbiega od koloru że zdjęcia.
Jestem stała klientka. Zawsze byłam zadowolona i polecałam innym. Tym razem się zawiodłam. Po pierwszym ubraniu wszędzie wpijaja się druciki, mam wrażenie że przedziurawia za chwilę materiał. Podtrzymanie biustu nie jest stabilne i to w trzech zamówionych modelach. Zawiodłam się.
Jestem zadowolona
8 lut 2024
Komplet musiałam zwrócić. Rozmiar za duży , choć wszystkie inne biustonosze tej firmy mam dokładnie w tym samym rozmiarze.
2 lut 2024
jakość adekwatna do ceny
2 lut 2024
Tabela rozmiarów jest jest niezgodna- kupiłam rozmiar wg tabeli, który okazalał się o 2 rozmiary za mały.
26 sty 2024
Akurat ten model jest mniej wygodny niż inne.
20 sty 2024

Niezadowolona

Zapinania biustonosza strasznie cisną, nie są obszyte materiałem. Miseczki biustonosza super.
18 sty 2024
Stanika nie da się nosić, ma tak ostre wykończenia przy zapięciu że robi rany na plecach.
11 sty 2024

rozmiar

jeden stanik dobry drugi za duży
1 sty 2024
kiedyś kupowałam ten biustonosz i po długiej przerwie spróbowałam wrócić ponownie i wydaje mi się że powinny być bardziej usztywnione fiszbiny. pozdrowienia
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
3 sty 2024
Dziękujemy za opinię, czy możemy prosić o kontakt mailowy, celem porównania co wydarzyło się na przestrzeni czasu, że Pani komfort użytkowania spadł. Bardzo prosimy o maila na bok@gaia.pl zależy nam na tym by poprawiać nasze produkty
29 gru 2023
Bardzo źle uszyta miseczka. Miała być typu minimizer a sterczy jak piramidka. Nie zbiera piersi i ogólnie bardzo źle leży
24 gru 2023
Obwód pod biustem zdecydowanie mocno zanizony. Towar zwracam. Szkoda.
5 gru 2023
Biustonosz niby dobry ale gryzie nieprzyjemnie
4 gru 2023
Rozmiar zupełnie nie pasujący. 85 wypada jak 75, maksymalnie 80.
3 gru 2023
Mój rozmiar okazał się mniejszy, niż ten sam kupiony w innym sklepie. Nie mogłam dokonać zwrotu, bo od razu odpadła metka. Coś nie tak, a chodzi o ten sam fason.
1 gru 2023
Jednej z biustonoszy strasznie drażni skórę. Na początku było ok ale później było słabo. Jednocześnie kształt piersi jest dość dziwny w biustonoszu. Niestety moja córcia 2 latka, zerwała „metkę” dlatego nie ma możliwości zwrotu. Pozostałe biustonosze są ok.
29 lis 2023
niezgodne z zamówieniem.
27 lis 2023

Ze smutkiem stwierdzam, że niestety Polskie mają rozmiary jak wyjdzie.

Niestety miseczki nie trzymają wymiaru jedynie szybka dostawa. Zamówiłam stanik 85 J. Zapoznajcie się Państwo z rozmiarami choćby f-my Triumf i z ich wykonaniem i wyciągniecie wnioski dla siebie.
20 lis 2023

Rozmiarówka do kitu

Niestety, ale coś jest nie tak z podawaną numeracją. Noszę standardowo 80C, natomiast zakupione rzeczy wogóle nie odpowiadają tej numeracji. Jeden był za szeroki a drugi za ciasny w obwodzie.