GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 247)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Od najnowszych
26 maj 2024
Szybka dostawa i bardzo dobra jakość towaru ..
DR
24 maj 2024
biustonosz Soft Samira Ma, bardzo dobry i wymiar dokładnie brać taki jak wskazuje GAIA Natomiast ten drugi stanik czarny zapinany z przodu na duży biust w ogóle się nie nadaje
22 maj 2024
20 maj 2024
17 maj 2024
Dopasowane i wygodne.
17 maj 2024
Realizować zamówienie zgodnie z jego treścią.
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, czy może się Pani podzielić informacją, co się stało ?
16 maj 2024
Szybka wysyłka i pozdrawiam serdecznie 😘
16 maj 2024
Jakość produktu oceniam wysoko. Staranne wykonanie, przyjemny dla ciała, świetny kolor. Jednakże tego biustonosza 85 D nie dobrałam pod względem rozmiaru, ponieważ przy pasujących miseczkach - jest za ciasny pod biustem. Biustonosze 85 D marki GAIA pasują idealnie pod względem miseczek i obwodu pod biustem.W związku z tym postanowiłam biustonosz Bella Misteria 85D zwrócić i zakupić GAIA.
15 maj 2024
Podobało mi się wykończenie i jakość materiału. Natomiast zawiodły mnie rozmiary , nie dokońca podane rozmiary pokrywają się z rzeczywistością. Zamówiłam 2 staniki, jeden z miską "95B", który okazał się za duży, a drugi z miską "95C" i też miski okazały się zaduże. Natomiast co do jakości towaru nie mam zastrzeżeń. Gatunek bardzo dobry w obydwu przypadkach. Pozdrawiam.
14 maj 2024
Ogólnie modele ładne ale rozmiarówka zawyżona
14 maj 2024
12 maj 2024
12 maj 2024
Biustonosze dobrze skonstruowane. Trzymają co trzeba i gdzie trzeba