GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3742) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 950)

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

31 maj 2024
Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Towar dobrej jakości .Właściwy rozmiar
Jeszcze nie otrzymałam zamówienia
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
Zgodnie z zamówieniem złożonym 13.07 wysłaliśmy Pani paczkę w najbliższym dniu roboczym czyli 15.07, do odebrania była gotowa 17.07 na samą pracę kuriera nie mamy już wpływy, ponieważ nie realizujemy dostaw, w Pani przypadku kurierem była firma InPost
14 lip 2024
12 lip 2024
12 lip 2024
10 lip 2024
10 lip 2024
9 lip 2024
NIE OTRZYMAŁAM POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA ZAMÓWIENIA, ANI NR KONTA DO WPŁATY.
11 lip 2024
Czy zgłosiła Pani błąd płatności? w takim przypadku możemy wysłać specjalny link, do opłacenia zamówienia tak, jak Pani wygodnie. Ponieważ samo zamówienie znajduje się w systemie
7 lip 2024
Super szybka obsługa i dostawa
6 lip 2024
6 lip 2024
4 lip 2024
Odbiega kolorystycznie i obrazowo od zdjęcia. Dwa modele w tym samym rozmiarze a miseczki różnej wielkosci.Materiał bardzo tandetny. Żadnego standardu.Szerokie ramiączka i brak informacji o tym że ich szerokość to 3cm. Nie jest to bielizna sportowa a argument że miseczka duża to słabe gdyż inny model w tym samym rozmiarze miał już ramiączka cieńsze.
9 lip 2024
Dziękujemy za opinię. Zakup dwóch bardzo różnych konstrukcji i typów biustonoszy może sprawić, że odczucia względem nich będą różne. Szerokość ramiączek podlega subiektywnej opinii, dla kogoś będą za szerokie dla kogoś za wąskie, jednak z planu wynika, że w żadnym z modeli nie zastosowano ramiączek grubości 30mm. Zgadzamy się, że miedzy biustonoszami miękkimi a w pełni usztywnianymi, są duże różnice. Jeśli bielizna nie spełnia pani oczekiwań, może ją Pani za darmo zwrócić, należy tylko uprzednio się z nami skontaktować.
1 lip 2024
1 lip 2024