GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2629) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13 895)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

10 mar 2023
Katarzyna Od wielu lat byłam Waszą stałą klientką. Uwielbiałam to, że znając swój rozmiar "w ciemno" kupowałam sobie bieliznę wybierając tylko kolor i fason. Wszystko przychodziło super, idealnie dopasowane. Niestety to by było na tyle. Kolejna przesyłka a w niej 3 biustonosze teoretycznie w tym samym rozmiarze. Teoretycznie. Jeden dobry... Dwa do zwrotu... Podkreślam, wszystkie jednym rozmiarze! Szczerze? Mam dość. Czas poszukać innej firmy.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Od najnowszych

Biustonosz ładny

Biustonosz ładny, delikatna kolorystyka,miseczka mniejsza jak w innych modelach
Świetna bielizna .Chociaż ostatnie zamówienie chyba nie trafiłam z rozmiarem.
Absolutnie wszystko
świetny fason
Super jakość
7 lut 2024
Biustonosze są bardzo ładne
5 lut 2024
Biustonosz bardzo ładnie trzyma biust. To nie jest mój pierwszy zakup z tej firmy więc rozmiar jest dobrany idealnie, niestety pod wieczór troszkę uciska pod żebrami.
5 lut 2024
dobry zakup obsługa również
1 lut 2024

pierwszy raz kupowałam z gaji Więc… muszę troche pochodzić

pierwszy raz kupowałam z gaji Więc muszę trochę pochodzić muszę trochę Pochodzić
30 sty 2024
27 sty 2024
Produkty są dobre gatunkowo , niestety tym razem nie trafiłam w rozmiar
27 sty 2024
Jest dobrze
25 sty 2024
21 sty 2024
17 sty 2024
15 sty 2024
Wybrałam produkty, które mi odpowiadają z powodu wykonania, modelu i materiału. Jedynie w biustonoszu została zmieniona długość stalki przez co na mostku sięga wyżej co dla mnie jest trochę za wysoko. Wcześniej kupiony ten sam model miał niższe zabudowanie na mostku. Należy trzymać się pierwowzoru. Model mógłby również być w innym kolorze.
14 sty 2024
Zamówiłam 3 staniki w tym samym rozmiarze .W jednym miseczka za mała a w drugim objętość pod biustem za duża
14 sty 2024
Obwód pod biustem nie zupełnie trzyma rozmiar