GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2569) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13 971)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

10 mar 2023
Katarzyna Od wielu lat byłam Waszą stałą klientką. Uwielbiałam to, że znając swój rozmiar "w ciemno" kupowałam sobie bieliznę wybierając tylko kolor i fason. Wszystko przychodziło super, idealnie dopasowane. Niestety to by było na tyle. Kolejna przesyłka a w niej 3 biustonosze teoretycznie w tym samym rozmiarze. Teoretycznie. Jeden dobry... Dwa do zwrotu... Podkreślam, wszystkie jednym rozmiarze! Szczerze? Mam dość. Czas poszukać innej firmy.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Od najnowszych
Ładny tani hoc zapięcie mogłoby być lepsze to jego duży minus
Kolor bielizna całkowicie odbiega od koloru że zdjęcia.
Jestem stała klientka. Zawsze byłam zadowolona i polecałam innym. Tym razem się zawiodłam. Po pierwszym ubraniu wszędzie wpijaja się druciki, mam wrażenie że przedziurawia za chwilę materiał. Podtrzymanie biustu nie jest stabilne i to w trzech zamówionych modelach. Zawiodłam się.

Biustonosz ładny

Biustonosz ładny, delikatna kolorystyka,miseczka mniejsza jak w innych modelach
Jestem zadowolona
Świetna bielizna .Chociaż ostatnie zamówienie chyba nie trafiłam z rozmiarem.
14 lut 2024
Absolutnie wszystko
12 lut 2024
świetny fason
9 lut 2024
Super jakość
9 lut 2024
8 lut 2024
Komplet musiałam zwrócić. Rozmiar za duży , choć wszystkie inne biustonosze tej firmy mam dokładnie w tym samym rozmiarze.
7 lut 2024
Biustonosze są bardzo ładne
5 lut 2024
Biustonosz bardzo ładnie trzyma biust. To nie jest mój pierwszy zakup z tej firmy więc rozmiar jest dobrany idealnie, niestety pod wieczór troszkę uciska pod żebrami.
5 lut 2024
dobry zakup obsługa również
2 lut 2024
jakość adekwatna do ceny
2 lut 2024
Tabela rozmiarów jest jest niezgodna- kupiłam rozmiar wg tabeli, który okazalał się o 2 rozmiary za mały.
1 lut 2024

pierwszy raz kupowałam z gaji Więc… muszę troche pochodzić

pierwszy raz kupowałam z gaji Więc muszę trochę pochodzić muszę trochę Pochodzić
30 sty 2024