wymalujtosam.pl- Logo - Opinie

wymalujtosam.pl

Opinie (104) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (422)

Ważny od: 1 sty 1970
wymalujtosam.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 0 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Przy pierwszym zamówieniu dostałem wiadomość brak wpłaty.zamowiłem ponownie i dostałem podwojnie..czekam na zwrot 1 wpłaty.,powrocie i zwrot kosztów przesyłki

28 lis 2023
Zamówienie Haft diamentowy - z własne zdjęcie z diamentówna i inne rzeczy 14 listopada 2023 roku i zapłaciłem 816 zł. 15.11.2023 otrzymane w e-mailu : "w załączniku przesyłamy projekt graficzny Twojego obrazu. Prosimy o sprawdzenie, czy wszystko z nim w porządku. Czy możemy potwierdzić produkcję?" zamówienie jeszcze nie dotarło. 27.11.2023 napisałem do wymalujtosam.pl i mnie odpowiedzieli 28.11.223: "Dobry dzień, Napisałeś do Ciebie, że niestety nie mamy już tego zamówienia w ofercie. Czy zamiast tego wybrałbyś coś w tej samej cenie z naszej strony?" proszę powiedz mi: czy to jakiś żart? Czekałem 13 dni na coś, czego nie udało się zrobić (a pieniądze już zapłaciłem). bardzo nieprofesjonalne! proszę, oddaj mi moje pieniądze!

Opinie nt. sklepu wymalujtosam.pl

26 lis 2023
To prezent na szkolne mikołajki. Tak więc jeszcze nie wiem czy spodoba się obdarowanej? Z tego co wiem, lubi rysować... więc to też może ją zainteresować! Dla mnie na pierwszy rzut oka super, sama chciałabym dostać taki prezent!
13 gru 2023
Witam, Dziękuję bardzo za recenzję. Mam nadzieję, że obraz Ci się spodobał i jesteś zadowolony.
16 wrz 2023
Super podejście do klienta. Bardzo pomocni, szybko odpisywaliscie Państwo na wszystkie pytania i podpowiadaliscie co zrobić w wątpliwosciach. Super profesjonalna obsługa i dostawa. Daje 100% zadowolenia 🙃
18 paź 2023
Pozdrowienia, jesteśmy wdzięczni za Twoją recenzję. Utrzymujemy jakość, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania i sprawić, że będziesz zadowolony. :)
9 wrz 2023

Świetne płótno, farbki szybko się do niego wchłaniają. Bardzo fajna możliwość zobaczenia projektu przed zamówieniem. Szybka wysyłka. Jak najbardziej polecam.
18 paź 2023
Pozdrowienia, Dziękuję bardzo za recenzję. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotować dla Ciebie piękne obrazy, a Twoja opinia na temat projektu jest dla nas ważna. :)
18 lis 2023
Malowanie po numerach niesamowity relaks , polecam wszystkim.Efekt końcowy to dopiero frajda że przez ciebie zostało to namalowane.
20 lis 2023
Witam, Dziękujemy za wyjątkową recenzję. Naszym celem jest, aby nasi klienci zrelaksowali się na zdjęciu. Prześlij nam zdjęcie swojego obrazu, a my nagrodzimy Cię dodatkowym kredytem. Obrazy są bardzo ładne.
21 lip 2023
Kazde zamowienie pierwsza klasa. Obsluga klienta i kontakt wzorowy. Zdecydowanie polecamy i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy.
30 lip 2023
Witam, bardzo dziękuję za recenzję, doceniamy to :) z niecierpliwością czekamy na ponowną współpracę :)
1 paź 2023

Polecam z całego serca

Zamówienie bardzo sprawnie zrealizowane, sam obraz robi wrażenie. Świetna zabawa, polecam z całego serca.
18 paź 2023
Pozdrowienia, dziękuję za rekomendację. Bardzo się cieszymy, że podoba Ci się obraz i jesteś zadowolony z jakości. Będzie nam miło, jeśli wyślesz nam zdjęcie gotowego obrazu w wiadomości e-mail, a my zwiększymy kredyt na następny zakup produktów z wdzięczności :)
Obraz wyszedł dokładnie taki sam tylko namalowałam go nie w trzy miesiące ,ale w trzy dni . Pozdrawiam 🙂
10 lis 2023
Witam, Dziękujemy za recenzję, cieszymy się, że tak szybko się z nią uporałeś. Jeśli wyślesz nam zdjęcie gotowego obrazu, z przyjemnością zwiększymy Twój kredyt na następny zakup :)
9 maj 2023
Rewelacja!! Nie spodziewałem się, że aż taka to będzie petarda! Polecam z czystym sumieniem!
30 lip 2023
Witam, Dziękuję za tak doskonałą recenzję :) bardzo mnie uszczęśliwiłeś ;)
18 sie 2023
Świetny efekt obrazka z własnego zdjęcia! Szybka i bezproblemowa usługa, jestem zadowolony.
29 sie 2023
Bardzo dziękuję za pozytywną odpowiedź. Jesteśmy zaszczyceni, że Twój obraz sprawia Ci tyle radości. Dążymy do jakości oryginalnego obrazu, wszystko zgodnie z Twoimi upodobaniami.
15 cze 2023
Perfekcyjnie zapakowane zamówienie. Szybka realizacja,gorąco polecam, Blandyna Szymańska
30 lip 2023
Witam, pięknie dziękuję za recenzję, cieszę się, że zdjęcie sprawia radość :)
28 paź 2023
Szybki czas realizacji zamówienia. Kontakt ze sprzedającym jak najbardziej na plus.
10 lis 2023
Witam, Dziękujemy za recenzję. Komunikacja z klientem jest dla nas ważna, abyśmy mogli jak najlepiej spełnić Twoje wymagania. :)
30 wrz 2023
Prezent spełnił oczekiwania, staranna jakość wykonania i mega szybka dostawa.
18 paź 2023
Pozdrawiamy, świetny pomysł na prezent, bardzo się cieszymy, że obraz sprawił Ci radość. Piękna pamiątka. :)
26 lip 2023
Bardzo dobrej jakości farbki. Obraz dodatkowo zabezpieczony folią. Polecam!!
30 lip 2023
Witam, dziękuję :) Utrzymujemy jakość obrazu, abyś był bardzo zadowolony :)
24 gru 2023
Szybko i sprawnie. Bardzo profesjonalne podejście. Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu wymalujtosam.pl
Witam, dziękuję za recenzję. Dążymy do wysokiej jakości usług dla Twojej satysfakcji. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę.
JD
Jan D.
Wrocław
28 maj 2023
To była jedyna strona, na której był interesujący mnie obraz
30 lip 2023
Witam, Dziękuję bardzo :)
28 gru 2023
Bezproblemowa szybka dostawa do PL tuż przed świętami.
Odpowiedź ze sklepu wymalujtosam.pl
szybko i sprawnie, towar super zapakowany do wysyłki
13 gru 2023
Witam, Dziękuję bardzo za recenzję. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę.
12 lis 2023

Malowanie ze zdjęcia

Drugi raz maluję już ze zdjęcia i jestem zachwycona.
20 lis 2023
Witam, Bardzo dziękuję za recenzję. Cieszymy się, że obrazy się podobają. Z niecierpliwością czekamy na ewentualną dalszą współpracę.
Zamówienie zgodne z oczekiwaniem. Szybka dostawa.
13 gru 2023
Witam, Dziękuję bardzo za recenzję. Dążymy do wysokiej jakości pracy, aby nasi klienci byli zadowoleni.
25 lis 2023
Bardzo szybka obsługa, produkt wysokiej jakości
13 gru 2023
Witam, Bardzo dziękujemy za ocenę w gwiazdkach. Dążymy do wysokiej jakości produktów i usług, abyś był zadowolony.