drbacty.com

Opinie (36) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (71)

Ważny od: 19 sie 2021
drbacty.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 sty 2024
Produkty tej firmy używam nie od dziś i jestem z nich zadowolona. Pierwszy raz zdarzyło się że otrzymałam ręcznik ze skazą. Czekam na informację sklepu w sprawie reklamacji.

17 lip 2023
Przede wszystkim tydzień temu dokonywałam u Państwa zakupu wybranego ręcznika. Złożenie zamówienia przebiegło bez zakłóceń, dostałam potwietdzenie zakupu, zapłaty itd. Następnie 10.07. dostałam mail: Dzień dobry, Bardzo przepraszamy, ale w związku z błędem systemu magazynowego niestety nie możemy zrealizować Pani zamówienia. Ręcznik jest niedostępny. Prosimy o informację czy mamy zwrócić za niego pieniądze czy ewentualnie wybierze Pani inny wzór?" Zdecydowałam się na zwrot pieniędzy dopytując o dostępność tego wzoru, dostałam informację, że "nie wiafomo kiefy będzie" zaznaczyłam, że będę zerkać na stronę, bo chcę ten. Wczoraj weszłam na stronę, zobaczyłam dostępność wzoru, który chcę, dokonałam zamówienia i znów wszystko bez zakłóceń- zamówienie przyjęte itd. Dzisiaj znów dostaję maila:" Dzień dobry, Bardzo przepraszamy, ale w związku z błędem systemu synchronizującego stany magazynowe ręcznik który Pani zakupiła jest niedostępny. Prosimy o informację czy mamy zwrócić za niego pieniądze czy wybierze Pani inny w tej cenie?" Uważam, że to żenujące- błąd sydtemu czy jakikolwiek inny może się zdarzyć, ale nie powinien być stanem permanentym. Tracą Państwo czas klienta, robicie z nas wariatów? wizerunkowo też nie wygląda to dobrze. Poza tym zatelefonowałam do pani, która wysyła te sztampowe regułki o błędzie systemu- w ten sposób z klientem się nie rozmawia. Oczekuję realizacji zamówienia, które Państwo przyjęli Ewa Czernik

Opinie nt. sklepu drbacty.com

17 lip 2023
Odpowiedź ze sklepu drbacty.com
11 wrz 2023
Pani Ewo, raz jeszcze najmocniej przepraszamy za zaistniała sytuację. Staramy się aby błędów było jak najmniej, eliminujemy je możliwie najszybciej. Pozdrawiamy, DrBacty