wowtea.eu/pl/

Opinie (39) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (39)

Ważny od: 24 lis 2023
wowtea.eu/pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo mi się podoba szybka i sprawna przesyłka. Eleganckie opakowanie. Dziękuję za przesyłkę i na pewno jeszcze skorzystam.

29 kwi 2024
Herbaty są bardzo smaczne, zarówno na ciepło jak i na zimno. Piję je od niespełna tygodnia, więc ciężko mówić o efektach. Musiałam odjąć gwiazdki za butelkę. Nie jest ona zbyt tania, więc oczekuje się od niej sporo. Mam problem z jej odkręcaniem. Kręci się w kółko zakrętka, trzeba ją mocniej ścisnąć, aby otworzyć butelkę. Zakrętka składa się z dwóch części i u mnie (nie wiem czy w każdej tak jest) te części nie są dobrze połączone i po prostu górna część się kręci a dolna(wewnętrzna) nadal przylega do butelki nie odkręcając się. Obawiam się, że z czasem w ogóle nie będę mogła odkręcić butelki.

Opinie nt. sklepu wowtea.eu/pl/

29 kwi 2024

Herbaty są bardzo smaczne, ale ta butelka....

30 kwi 2024
Dzień dobry Pani Anno, Dziękujemy za wystawienie opinii! Bardzo nam przykro, że otrzymała Pani wadliwą nakrętkę. Prosimy o kontakt z naszą infolinią pod adresem e-mail: customers@wowtea.eu w celu udzielenia pomocy. Prosimy również o nadesłanie zdjęć, obrazujących wady. Pozdrowienia, WOW TEA(M)!
26 kwi 2024

Brak herbatki Detox

Dzień dobry. Jestem bardzo smutna i zawiedziona tym co się stało. Zamówienie nie kompletne. Zamówiłam mimo innych produktów cały zestaw Ultimate box i nie mogę rozpocząć kuracji bo brakuje herbatki Detox, która według Wow tea jest ważna do rozpoczęcia programu. Opakowanie w reklamie jest nie samowite. Natomiast ja otrzymałam nie zabezpieczony produkt „jak by ktoś rzucił garstkę koralików do dużego pudełka” w podartym pudełku. Natychmiast powiadomiłam zespół Wow i czekam na rozwiązanie problemu. Na razie tylko odpowiedz że się skontaktują. Więc czekam
29 kwi 2024
Dzień dobry Pani Regino, Jesteśmy w ciągłym kontakcie z Pania na messengerze i na poczcie mailowej w celu udzielenia pomocy. Brakujący produkt zostanie wysłany dodatkowo. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji. Pozdrowienia, WOW TEA(M)!
Trochę się już psujecie,herbata nie ma tak wyrazistego smaku już a jest zwyczajnie przesladzana.Zapewne jakim owocem suszonym. Wysyłka też nie już tak ekspresowa jak wcześniej,paczkomat miałbym taki szybki… Generalnie jak wcześniej Was ceniłam tak myślę,że to już ostatnie moje zamówienie.
Odpowiedź ze sklepu wowtea.eu/pl/
Dzień dobry Pani Magdaleno, dziękujemy za wystawienie opinii. Bardzo nam przykro, że została Pani rozczarowana zamówieniem. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: customers@wowtea.eu i o podanie dodatkowej informacji. Postaramy się udzielić Pani pomócy. Pozdrowienia, WOW TEA(M)!
27 kwi 2024

Nie dostarczona przesylka

Coś dziwnego dzieje się z paczką. Czekam już tydzień i mialam informację że powinnam otrzymać ją 24 kwietnia. Do dziś nie ma paczki.
30 kwi 2024
Witaj Barbara, Dziękujemy za Twoją opinię! Należy pamiętać, że nasze dostawy realizujemy za pośrednictwem zewnętrznych firm kurierskich. Dlatego po przekazaniu produktów z naszej strony nie możemy kontrolować procesu dostawy. Staramy się jednak jak najlepiej współpracować z naszymi klientami. Skontaktujemy się z Państwem przez e-mail. Z poważaniem, WOW TEA(M)!
Produkt nie dotarł
Odpowiedź ze sklepu wowtea.eu/pl/
Witaj Klaudia, Dziękujemy za Twoją opinię! Należy pamiętać, że nasze dostawy realizujemy za pośrednictwem zewnętrznych firm kurierskich. Dlatego po przekazaniu produktów z naszej strony nie możemy kontrolować procesu dostawy. Staramy się jednak jak najlepiej współpracować z naszymi klientami. Skontaktujemy się z Państwem przez e-mail. Z poważaniem, WOW TEA(M)!