wowtea.eu/pl/

Opinie (32) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (32)

Ważny od: 24 lis 2023
wowtea.eu/pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo mi się podoba szybka i sprawna przesyłka. Eleganckie opakowanie. Dziękuję za przesyłkę i na pewno jeszcze skorzystam.

Herbaty są bardzo smaczne, zarówno na ciepło jak i na zimno. Piję je od niespełna tygodnia, więc ciężko mówić o efektach. Musiałam odjąć gwiazdki za butelkę. Nie jest ona zbyt tania, więc oczekuje się od niej sporo. Mam problem z jej odkręcaniem. Kręci się w kółko zakrętka, trzeba ją mocniej ścisnąć, aby otworzyć butelkę. Zakrętka składa się z dwóch części i u mnie (nie wiem czy w każdej tak jest) te części nie są dobrze połączone i po prostu górna część się kręci a dolna(wewnętrzna) nadal przylega do butelki nie odkręcając się. Obawiam się, że z czasem w ogóle nie będę mogła odkręcić butelki.

Opinie nt. sklepu wowtea.eu/pl/

Smak rewelacja. O efektach za wcześnie-dopiero zaczynam pić.
Odpowiedź ze sklepu wowtea.eu/pl/
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wystawienie opinii! Doceniamy, że nasze produkty zyskały Twoje uznanie. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, jesteśmy zawsze dostępni pod adresem: customers@wowtea.eu Z poważaniem, WOW TEA(M)!
AT
szybkość usługi ,jakość produktów
Odpowiedź ze sklepu wowtea.eu/pl/
Polecam, Używam od ponad roku.
21 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu wowtea.eu/pl/

Herbaty są bardzo smaczne, ale ta butelka....

Odpowiedź ze sklepu wowtea.eu/pl/
Dzień dobry Pani Anno, Dziękujemy za wystawienie opinii! Bardzo nam przykro, że otrzymała Pani wadliwą nakrętkę. Prosimy o kontakt z naszą infolinią pod adresem e-mail: customers@wowtea.eu w celu udzielenia pomocy. Prosimy również o nadesłanie zdjęć, obrazujących wady. Pozdrowienia, WOW TEA(M)!

Brak herbatki Detox

Dzień dobry. Jestem bardzo smutna i zawiedziona tym co się stało. Zamówienie nie kompletne. Zamówiłam mimo innych produktów cały zestaw Ultimate box i nie mogę rozpocząć kuracji bo brakuje herbatki Detox, która według Wow tea jest ważna do rozpoczęcia programu. Opakowanie w reklamie jest nie samowite. Natomiast ja otrzymałam nie zabezpieczony produkt „jak by ktoś rzucił garstkę koralików do dużego pudełka” w podartym pudełku. Natychmiast powiadomiłam zespół Wow i czekam na rozwiązanie problemu. Na razie tylko odpowiedz że się skontaktują. Więc czekam
Odpowiedź ze sklepu wowtea.eu/pl/
Dzień dobry Pani Regino, Jesteśmy w ciągłym kontakcie z Pania na messengerze i na poczcie mailowej w celu udzielenia pomocy. Brakujący produkt zostanie wysłany dodatkowo. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji. Pozdrowienia, WOW TEA(M)!

Nie dostarczona przesylka

Coś dziwnego dzieje się z paczką. Czekam już tydzień i mialam informację że powinnam otrzymać ją 24 kwietnia. Do dziś nie ma paczki.
Odpowiedź ze sklepu wowtea.eu/pl/
Witaj Barbara, Dziękujemy za Twoją opinię! Należy pamiętać, że nasze dostawy realizujemy za pośrednictwem zewnętrznych firm kurierskich. Dlatego po przekazaniu produktów z naszej strony nie możemy kontrolować procesu dostawy. Staramy się jednak jak najlepiej współpracować z naszymi klientami. Skontaktujemy się z Państwem przez e-mail. Z poważaniem, WOW TEA(M)!
Wszystko ok. Polecam.
24 lut 2024
Herbatka jest bardzo dobra, dostawa bardzo szybka, szkoda tylko że nie dajecie rabatów dla stałych klientów.
3 mar 2024
smaczna i działa