aparperfume.pl- Logo - Opinie

aparperfume.pl

Opinie (570) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (803)

Wygodna formą przeglądania perfum. Miałam problem z odnalezieniem miejsca , w którym znajduje się logowanie. I jeszcze Premium i standard, czy różnica dotyczy pojemności czy zaperfumowania, nie mogłam odszukać tej informacji Co do jakości perfum odwzorowania znanych mi zapachów, to jestem pod dużym wrażeniem. Pozdrawiam Małgorzata

18 cze 2023
Nie polecam. Jeszcze 3 lata temu jakość perfum była super. Zapachy były piękne i trwałe. Teraz nie dość,że po pół godzinie nic już nie czuć, to zakupione przeze mnie zapachy są po prostu brzydkie w porównaniu do tego co było dawniej. I proszę mi nie pisać, ze to wina ph skóry itp, bo jakoś zapachy innych firm są na mnie długotrwałe. Po prostu jakość jest coraz gorsza i tyle. Wtedy byłam stałą klientką, teraz już nic więcej nie kupię.

Opinie nt. sklepu aparperfume.pl

2 maj 2024
Zapach w stosunku do oryginału jest b. słaby, nuty jakby sztuczne, b. słaba trwałość

Absolutny shit

Zamówiłem perfumy inspirowane Tom Ford ombre leather. To co przyszło to totalny shit. Zamawiałem niejednokrotnie perfumy inspirowane innymi i zawsze byłem bardzo zadowolony. Ale takiego g.... nigdy nie otrzymałem. Perfuma zwyczajnie śmierdzi czymś niewiarygodnie sztucznym. Po jej użyciu boli głowa i brzuch. Absolutny shit. Absolutnie nie polecam
Zapach nie spełnia oczekiwań
nie zachęcam do zakupu , ten zapach nigdy nie stał przy oryginale. Oczekiwałam, chociaż podobnego zapachu do oryginału. Ja już nigdy nie kupię. Pozdrawiam
Prawie wszystkie olejki pachną tak samo i bardzo słodko pachną nie polecam
18 cze 2023

Słaba trwałość, mierne zapachy

23 cze 2023
Produkty słabej jakości zarówno olejki do kominka jak i mgiełka zapachowa miały być w typie Dior,Lancome i Kevina ,oczywiście nie oczekiwałem cudów ale zapachy nawet w 2procentach nie są zbliżone do orginału a wszystkie pachną podobnie czyli kwiatowo...Nie polecam
13 sie 2023
O ile zapach zbliżony do orginału, tak niby zakupiony zapach premium można się poperfumować... dojść do drzwi wyjściowych i ledwo co czuć wychodząc z domu
5 wrz 2023
Zakupy odesłałam następnego dnia rano po uprzednim poinformowaniu mailowym sprzedawcę o zamiarze zwrotów tuż po odebraniu paczki
1 paź 2023
Perfumy, odpowiednik nr 265 Givenchy pachną inaczej niż do tej pory. Zamawiałam ten zapach już po raz 6 czy 7 tazy i tymrazem pachniał odrazu inaczej niż zawsze wręcz nie ładnie. Wyglada na to ze pomylone zostały naklejki na flakonie. Zapach całkowicie inny niż te same perfumy z tej serii. Dzwoniłam w sobotę aby to zgłosić ale nikt nie odbierał. Będę próbowała raz jeszcze w poniedziałek. Jestem bardzo zawiedziona. Pozdrawiam, Paulina
20 cze 2023
Wybrane zapachy opisane jako "odpowiedniki inspirowane" ani nie odpowiadają oryginałom ani za bardzo nie są nimi zainspirowane. Parę groszy w błoto i cenna lekcja ;)
5 lip 2023

Niestety nie polecam.

Niestety zapach całkowicie odbiega od oryginału. Perfum po prostu babciny i śmierdzący. Na szczęście zapach szybko ulotnił się ze skóry.
5 cze 2023
Ładnie pachną. Butelka całkiem poręczna. Minusem mimo wszystko jest fakt, że po godzinie nic nie czuć.
Odpowiedź ze sklepu aparperfume.pl
13 cze 2023
Dziękujemy za opinię. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze produkty były jak najlepsze i jak najbardziej zbliżone do oryginału. Niestety na trwałość wpływa wiele czynników, a na niektóre z nich nie mamy wpływu. Perfumy mogą różnić się trwałością na dwóch różnych osobach, ze względu na inny typ skóry, poziom pH czy aktualną wilgotność powietrza. Pamiętaj proszę, że zapachy które nie spełniają Twoich oczekiwań możesz zwrócić za darmo bez podawania przyczyny w ciągu 90 dni od daty zakupu. Jeżeli minął ten termin, a chcesz dokonać zwrotu odezwij się do nas, również nie będzie problemu :)
27 cze 2023
Zapach nawet nie leżał koło zapachu oryginału..
30 cze 2023
Nie podobny do oryginału i nie trwały
Zapachy słabe, na początku bardzo alkoholowe, utrzymują się max 2 godziny. Zakupiłam po pozytywnych opiniach na stronie ale bardzo się rozczarowałam. Jeden plus że podobne do oryginałów.
15 paź 2023
Otrzymane perfumy są zupełnie inne od zamawiany h wcześniej (ten sam odpowiednik zapachu) w wersji premium po raz drugi. Trwałość nijaka i zupełnie inny zapach jakby rozcieńczone
Perfuma przyszła sprawnie ale zapach nawet nie przypomina deklarowanego. Tanio więc nie chce mi się bawić w odsyłanie ale napewno nie polecę nikomu.
18 maj 2023
Wybrałam opcje dostawy kurier 48 specjalnie po to by mieć je na czas. Dzisiaj mija 4 dzień roboczy, a ja nadal nie mam zamówienia.
26 wrz 2023
Świece są w porządku. Ładnie pachną, estetycznie wykonane. Perfumy moim zdaniem bardzo dalekie od zapachu oryginałów.