aparperfume.pl- Logo - Opinie

aparperfume.pl

Opinie (577) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (783)

Wygodna formą przeglądania perfum. Miałam problem z odnalezieniem miejsca , w którym znajduje się logowanie. I jeszcze Premium i standard, czy różnica dotyczy pojemności czy zaperfumowania, nie mogłam odszukać tej informacji Co do jakości perfum odwzorowania znanych mi zapachów, to jestem pod dużym wrażeniem. Pozdrawiam Małgorzata

18 cze 2023
Nie polecam. Jeszcze 3 lata temu jakość perfum była super. Zapachy były piękne i trwałe. Teraz nie dość,że po pół godzinie nic już nie czuć, to zakupione przeze mnie zapachy są po prostu brzydkie w porównaniu do tego co było dawniej. I proszę mi nie pisać, ze to wina ph skóry itp, bo jakoś zapachy innych firm są na mnie długotrwałe. Po prostu jakość jest coraz gorsza i tyle. Wtedy byłam stałą klientką, teraz już nic więcej nie kupię.

Opinie nt. sklepu aparperfume.pl

Szybka dostawa, bezproblemowo i zgodnie z zamówieniem. Perfumy i dyfuzor zapachowy pachną ładnie, powinny być również trwałe, gdyż poprzednie flakony, które zakupiłam wcześniej były wyczuwalne i dość trwałe. Ogólnie jestem zadowolona i polecam.
Olejki bardzo dobrej jakości. Bardzo miła i dbająca o Klienta obsługa. Przesyłka ekspresowa. Polecam Sprzedawcę w 100%
Szybką sprawna dostawa ,perfumy zgodne z opisem, w razie jakichkolwiek kolwiek pytań, szybka odpowiedź
Szybko i profesjonalnie.Wszystko przejrzyście.Na pewno jeszcze skorzystam i wypróbuje inne zapachy.
BS
B S.
Sanok
Mega szybka realizacja zamówienia. Perfumetka bardzo udana, zamówiłam więcej.
Wszystko superr sprawnie. Perfumy jak zawsze piękne. Serdecznie polecam...
Dobra trlalosc podobny do orginalu za to cena rewelka
Bardzo szybka wysylka, plus mega jakosc. Polecam!
Zapachy bardzo ładne, zbliżone do oryginalnych
Sprawna dostawa, perfumy świeże, trwałe
Zamawiam tylko w Apacze są najlepsze.
BS
B S.