krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2331) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3932)

Ważny od: 15 wrz 2021
krainagsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

23 maj 2023
Zwróciłam się mailowo o przesłanie nr listu poleconego po wysłaniu przesyłki- nie otrzymałam odpowiedzi. Po otrzymaniu przesyłki napisałam maila z reklamacją ponieważ towar był wadliwy i również nie otrzymałam żadnej informacji. Dla mnie jest to ignorowanie klienta, który zakupił towar. Totalny brak szacunku. Na pewno nie polecę tego sklepu nikomu i już nigdy tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

24 kwi 2024
Jedna wielka żenada. Zamówiłam paczkę do paczkomatu która nawet nie dostała do wskazanego paczkomatu przeze Mnie ciągle było że przyjęta w oddziale od 16 kwietnia po czym kilka dni później nagle jest ze zwrot do nadawcy, gdzie nawet nie miałam możliwości jej odebrania bo jej w paczkomacie nie było. Kontaktując się z działem obsługi to Pani powinna powiedzieć że skontaktuje się z przewoźnikiem co się dzieje z paczką a nie od razu że robią zwrot za paczkę widać że słabo poukładane w papierach.
25 kwi 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, paczka wyszła od nas w terminie zgodnie z zamówieniem do paczkomatu za pobraniem. Niestety nie mamy wpływu na pracę kurierów a już tym bardziej Inpostu. Nie mamy informacji od Inpostu czemu nie doręczyli tej paczki do paczkomatu, czy została po drodze uszkodzona lub zagubiona. Żeby nadać taką paczkę ponownie lub zwrócić pieniądze czekamy aż paczka do nas wróci, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, ze finalnie dostałaby Pani dwie paczki. Ocena jest dla nas krzywdząca, my zrobiliśmy wszystko co w danym momencie mogliśmy zrobić. Pozdrawiam Kasia
DJ
Dawid J.
Iława
Szkła są za duże. W 21 wieku bardzo trudno kupić szkła do typu telefonu - taka sytuacja Tak jak na zdjęciu. Po całej krawędź.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym niedopasowaniem na shop@krainagsm.pl oraz z ustawień telefonu z widoczna nazwą modelu jaki Pan posiada, jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
13 kwi 2024

Brak kontaktu ze sprzedającym

Szkło ochronne na telefon przyjechało potrzaskane. Na maila z reklamacją nikt nie odpowiedział.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Poprosiłam koleżankę o weryfikację Pani opinii, niestety nigdzie nie możemy znaleźć wiadomości od Pani. Proszę o przesłanie zdjęć uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl lub na nr telefonu 690476588, jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
24 kwi 2024
Szybka wysyłka Lecz niestety szkiełko nie pasuje do telefonu ale etui już tak.
25 kwi 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym niedopasowaniem na shop@krainagsm.pl, jest to podstawa do reklamacji. Pozdrawiam Kasia
Etui bardzo fajne ale szybka słaba po dwóch dniach wyszczerbiła sie
Szklo nie pasowało na xiaomi 13bylo za małe
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, szkiełko, które jest w zestawie z etui jest mniejsze od wyświetlacz telefonu, na płaską część ekranu bez zaokrąglonych boków. Taka informacja jest umieszczona w opisie produktu. Pozdrawiam Kasia
W etui nie ma wycięć tam gdzie potrzeba
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym niedopasowaniem oraz z ustawień telefonu z widoczną nazwą modelu jaki Pani posiada. Jest to podstawa do reklamacji. Pozdrawiam Kasia
Odpadł uchwyt od palca
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć etui z widocznym uszkodzeniem na shop@krainagsm.pl jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęcia uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
23 kwi 2024
Dzień dobry, prosimy o kontakt na shop@krainagsm.pl z informacją co jest powodem takiej oceny, jeżeli towar przyszedł uszkodzony wyślemy paczkę reklamacyjną. Pozdrawiam Kasia
20 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt na shop@krainagsm.pl z informacją co jest powodem Pani niezadowolenia, jeżeli towar przyszedł uszkodzony wyślemy paczkę reklamacyjną. Pozdrawiam Kasia
Jeszcze nie odebrałam paczki bo popełniłam błąd w zamówieniu a Pani w aplikacji krótki to skwitowała : trzeba patrzeć co się kupuje wstyd
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przejrzałam cała korespondencję e-mail z Panią i nie widzę, tam nigdzie takiego sformułowania. Nie mogliśmy już nic zmienić w zamówieniu ponieważ paczka już od nas wyszła. Wysyłamy to co zostało zakupione, nie ingerujemy w zamówienia, chyba, że na prośbę kupującego jeżeli taka paczka znajduje się jeszcze u nas. Przykro mi za niedogodności, ale nie mieliśmy już możliwości naprawić Pani błędu przy zamówieniu. Jak paczka do nas wróci, koleżanka będzie się kontaktować z prośbą o podanie konta, żeby zwrócić pieniądze za zamówienie. Pozdrawiam Kasia

Nie polecam

Brak odpowiedzi na meila w którym zgłosiłem uszkodzony towar który zakupiłem.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, ale po sprawdzeniu skrzynki e-mail niestety nigdzie nie widzę informacji napisanej do nas przez Pana. Proszę o przesłanie zdjęć uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl lub pod nr telefonu 690476588 pod zdjęciami proszę opisać problem, jest to podstawa do reklamacji i wysyłki nowego towaru. Pozdrawiam Kasia
24 mar 2024
Ładowarka widaje świszczący odgłos podczas ładowania, nie polecam
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Proszę o kontakt na shop@krainagsm, w wiadomości proszę opisać problem oraz o informacje czy chce Pani ponowną wysyłkę czy zwrot pieniędzy (proszę podać nr konta bankowego). Pozdrawiam Kasia
31 mar 2024
Висилають товар який не відповідає заявленим характеристикам
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o kontakt na shop@krainagsm.pl, w wiadomości proszę o podanie co było nie tak z zamówieniem, co nie pasowało. Proszę o zdjęcia z ustawień telefonu jaki model Pani posiada oraz zdjęć towaru który został wysłany w celu weryfikacji i ewentualnie wysyłki paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia