krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2450) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4109)

Nieważny

Firma krainagsm.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie krainagsm.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

20 gru 2023
Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

24 kwi 2024
Jedna wielka żenada. Zamówiłam paczkę do paczkomatu która nawet nie dostała do wskazanego paczkomatu przeze Mnie ciągle było że przyjęta w oddziale od 16 kwietnia po czym kilka dni później nagle jest ze zwrot do nadawcy, gdzie nawet nie miałam możliwości jej odebrania bo jej w paczkomacie nie było. Kontaktując się z działem obsługi to Pani powinna powiedzieć że skontaktuje się z przewoźnikiem co się dzieje z paczką a nie od razu że robią zwrot za paczkę widać że słabo poukładane w papierach.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

Szybką wysyłka, ładne produkty, dodatkowo dostaje się gratisy, lecz przy zamówieniu 3 szkieł i 3 dostanych w gratisie do etui , tylko 3 doszły całe, a 3 połamane.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Na karcie Pani zamówienia widnieją 3 szkła hartowane w zestawie z etui, 2 folie hydrożelowe oraz szkło ceramiczne. Pozdrawiam Kasia
Bordzo dobry kontakt Profesjonalna obsługa, zamówione produkty spełniły moje oczekiwania zwłaszcza bardzo ładne i solidne Etui .Sybka dostawa zdecydowanie Polecam
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
Etui super pasuje idealnie, szkło niestety według mnie jest za małe w obie strony. Przyklejając je na samym środku zostają niechronione boki z wszystkich stron.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Przesyłka została doręczona bardzo szybko i zawierała dokładnie te produkty ,które zamówiłam,również zawierała prezent od firmy,dziękuję
4 maj 2024
Bardzo polecam KraineGSM Proces zakupowy prosty i przejrzysty Produkt wysłany i dostarczony po dobie Niska cena i bardzo dobra jakość
AC
Asia C.
Ruda Śląska
Towar dobrej jakości, szybko dostarczone dodatkowy bonus "szybka" do telefonu była miłym zaskoczeniem, bardzo dobra cena. Polecam
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Szybka i sprawna wysyłka, zapakowana bardzo dobrze. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam wszystkim. Jestem w 100% zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Polecam , etui za tak niska cenę bardzo dobrej jakości do tego szkło w cenie , choć trochę za małe do mojego telefonu . Polecam
5 maj 2024
Jestem zadowolony z zakupionego towaru. Za niska cenę , bardzo dobry wyrób. Dobry kontakt ze sprzedawcą i błyskawiczna dostawa.
9 maj 2024
Produkt dobry, tak jak na zdjęciu, dobrze zapakowany i szybka realizacja. Całkowicie bezproblemowo poszło. Polecam
9 maj 2024
Bardzo dobrej jakości etui za grosze, ładnie wykonane, bez odstających nitek, kolor jak na zdjęciu. polecam
14 maj 2024

Świetny zakup

Szybka wysyłka, bardzo ładne etui i dobrze dopasowane szkło w zestawie za naprawdę niską cenę. Polecam!
15 maj 2024
Etui mega plus szkło,jestem bardzo zadowolona, produkt zgodny ze zdjęciem,polecam z całego ❤️
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Witam, bardzo szybka dostawa oraz zamówiony towar się zgadza, jak najbardziej polecam :)
3 maj 2024
Kupiłam etui na telefon dla koleżanki.Jest bardzo zadowolona. Przesyłka przyszła szybko.
7 maj 2024
szybka dostawa, asortyment zgodny z opisem i bezproblemowe zwroty - wymiany:), polecam
8 maj 2024
29 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona. Szybka dostawa i bardzo porządne, niedrogie etui.Polecam:)
30 kwi 2024
8 maj 2024
Bardzo porządna firma. Szybka wysyłka. Bardzo dobry gatunkowo towar. Polecam.
5 maj 2024
szczegulnie spodobalo mi sie ze zamowienie dotarlo do mnie w 24h.Szacun!!!

Fantastyczny

Bardzo szybka realizacja zamówienia i oczywiście produkt zgodny z opisem