krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2974) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4841)

Nieważny

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

24 kwi 2024
Jedna wielka żenada. Zamówiłam paczkę do paczkomatu która nawet nie dostała do wskazanego paczkomatu przeze Mnie ciągle było że przyjęta w oddziale od 16 kwietnia po czym kilka dni później nagle jest ze zwrot do nadawcy, gdzie nawet nie miałam możliwości jej odebrania bo jej w paczkomacie nie było. Kontaktując się z działem obsługi to Pani powinna powiedzieć że skontaktuje się z przewoźnikiem co się dzieje z paczką a nie od razu że robią zwrot za paczkę widać że słabo poukładane w papierach.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

6 lip 2024

Jak na zakupy, to tylko z Krainą GSM

Na podkreślenie zasługuje fakt szybkiej realizacji zamówienia. Kontakt z Zespołem Obsługi daje obraz pełnego profesjonalizmu i rozumienia potrzeb klienta. Zamówiony towar (etui do nowego telefonu) spełnił moje oczekiwania. W pełni polecam wszystkim Krainę GSM Roman Rojek
8 lip 2024
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
5 lip 2024

Trafiłam na świetną promocję więc bardzo się cieszę 😊 każde z trzech etui świetne, każde z szybką, świetna szybka wysyłka. Wszystko na plus. Bardzo polecam
8 lip 2024
3 lip 2024
Bardzo polecam, niejednokrotnie robiłam już tu zakupy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona, często też dostaje gratisowe niespodzianki, 10/10 🥰

Gorąco polecam!

Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Miła obsługa, dobry kontakt, szybka dostawa, towar dobrej jakości i do tego znalazłem nie jedno a dwa szkła hartowane w gratisie. Gorąco polecam!
11 lip 2024
Zamówiony towar bez zastrzeżeń. Odpowiada wszelkim informacjom z oferty, bezpiecznie zapakowany. Jedynie wybrana przeze mnie forma dostawy - kurier poczty polskiej - nie powtórzę.
12 lip 2024

Na plus

Jestem wierna jednemu modelowi etui do smarfona.Stąd moje kokejne zamowienie.Poprzednie sama niechcący zniszczylam.Tradycyjnie b.szybka wysyłka.Super zapakowa,bez uszkodzeń.

Rewelacja !

Etui zgodne z opisem , praktyczne i starannie wykonane :) rewelacyjne spełnia swoją funkcję , a w dodatku wysyłka nastąpiła tego samego dnia :) za co dziękuję :)
Zawsze jak coś zamawiam z tej strony to jest wszystko okej i tak jak w opisie czyli na czas dziękuję. Ostatnio zamówiłem etui do telefonu z klapką i jest super
10 lip 2024
Szczerze polecam tę firmę ☺️ Szybka realizacja. Etui prezentuje się mega elegancko, spełnia moje oczekiwania. Ceny konkurencyjne i przystępne ☺️❤️
11 lip 2024

BARDZO SZYBKA WYSYŁKA!

Bardzo szybka wysyłka→ przyszło następnego dnia, wszystko zgodnie z opisem, jestem bardzo zadowolona 🥰 Gorąca polecam każdemu 💐
Produkt zgodny z zamówieniem - dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu i wysłany w deklarowanym terminie.
23 godziny temu
Sprawna obsługa i szybka dostawa. Wszystko jak w opisie. Zdecydowanie polecam. Na pewno to nie jedyny zakup w tym sklepie.
Serdecznie polecam kostka do ładowarki oryginalna, ładuje szybciutko, wysyłka expres informacja na każdy etapie zamówienia

MEGA zakupy

Jest mi bardzo miło, że przesyłka tak szybko i sprawnie dotarła do Nas i bardzo dobrze zabezpieczona. Bardzo polecam. MEGA
Wszystkie sprawy załatwione pozytywnie bardzo miła obsługa.Szybkie terminy.Wszystko na szóstkę.Towar zgodny z opisem.
Szybkość dostawy, niewygórowana cena towaru ,odpowiednie miejsce odbioru,odpowiednia opłata za przesyłkę.Tak trzymać!
Szybka wysyłka, mimo że paczce znalazl się błędny produkt, kontakt z obsługą i wymiana była ekspresowa. Polecam.
4 lip 2024
Wysyłka super szybka, zamówiony towar w świetnej jakości. Jestem bardzo zadowolona.
2 lip 2024
Wszystko zgodnie z opisem. Udało mi się jeszcze zmienić kolor przed wysyłką.
3 lip 2024
4 lip 2024
Zamówienie zostało szybko zrealizowane, jestem zadowolona z produktu.