krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2220) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3789)

Ważny od: 15 wrz 2021
krainagsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

23 maj 2023
Zwróciłam się mailowo o przesłanie nr listu poleconego po wysłaniu przesyłki- nie otrzymałam odpowiedzi. Po otrzymaniu przesyłki napisałam maila z reklamacją ponieważ towar był wadliwy i również nie otrzymałam żadnej informacji. Dla mnie jest to ignorowanie klienta, który zakupił towar. Totalny brak szacunku. Na pewno nie polecę tego sklepu nikomu i już nigdy tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

Zamówienie takie jak oczekiwałem czyli zgodne z ofertą sprzedażową, szybo,sprawnie i o to właśnie chodzi dlatego jestem bardzo zadowolony. Z reguły rzadko daje maksymalną ocenę ale w tym przypadku nie ma się do czego przyczepić ponieważ i towar i cała transakcja przebiegła tak jak mogłem tego oczekiwać. Pozdrawiam

Ok

Jestem zadowolony z zamówienia wszystko przyszło jak zamawiałem a nawet więcej bo w sumie ładowarka była w opakowaniu z kablem a mimo to dostałem dodatkowy kabel . Ładowarka miała dwa wyjścia USB mini USB C więc kabel dodatkowy się przyda.Polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia

git

wszystko okej, sprawna dostawa, produkt też spoko, ogółem na iphonie który jest żory nie wygląda zachwycająco, niemniej jeżeli mamy iphone w ciemniejszym odcieniu wszystko pięknie
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Polecam tą firmę,zakup zrobiłem w niedzielę,a towar już we wtorek był u mnie...Szybka dostawa...Towar bardzo dobrej jakości.Jeszcze raz polecam "Krainę GSM"....
13 kwi 2024

Super etui.

To drugie etui jakie kupiłem na kraina GSM. Wszystko pasuje idealnie. Tanie , dobrze wykonane, szybka realizacja zamówienia. Polecam bez ściemy na 100 procent.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Etui idealnie wykonane,pasują jak ulal do telefonów. Szybka realizacja zamowienia i informacja od sprzedawcy na kazdym etapie. Polecam

Bardzo szybko

Towar zgodny z zamówieniem. Realizacja terminu, bardzo szybko i bezproblemowo. Przezroczyste etui pokazuje nadal kolor telefonu.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Jestem mega zadowolona szybka dostawa niskie ceny gdy coś nie pasuje można odesłać i pieniążki zwrócą jestem mega zadowolona
13 kwi 2024
Polecam z czystym sumieniem firmę. Wysyłka bardzo szybka i sprawna. Produkt zgodny z zamówieniem, brak zastrzeżeń.
30 mar 2024

Przycisk od głośności

Jakość dobra, ale przyciski do zwiększenia i zmniejszenia głośności nie pasują do modelu który ma płaski przycisk.
bardzo szybka dostawa - z dnia na dzień, korzystne ceny, duży wybór etui na każdy w zasadzie model telefonu.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl

Niespodziewałem się że za tak małe…

Nie spodziewałem się że za tak małe pieniądze dostanę sprzed pierwszej klasy ,pozdrowienia dla całej ekipy
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Duży wybór, fajne ceny, czytelna oferta, szybka realizacja, prosta płatność. Wszystko ok. Pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Po raz kolejny robię tam zakupy i jestem bardzo zadowolona z jakości towaru, obsługi i dostawy. Polecam

Świetna firma

duży wybór, świetne ceny, dobra jakość i gratisy, szybka dostawa - no, nie ma się do czego przyczepić
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Ód zamówienia do otrzymywania towaru wszystko profesjonalnie, zamówiony przedmiot zgodny i piękny
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Bardzo szybka i fachowa obsługa. Przesyłka ekspresowo dotarła na drugi dzień. Bardzo polecam.

Ogrom wyboru

Znalazłam to czego szukałam w kilka chwil. Jestem zadowolona z zakupionego towaru. Polecam.

ocena bardzo dobra,

Drugi raz korzystam z Państwa sklepu. Zawsze wszystko ok, szybko, solidnie, bez zastrzeżeń.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Bardzo atrakcyjne ceny, wysoka jakość zakupionego towaru i szybkość realizacji zamówienia.