krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2403) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4037)

Ważny od: 15 wrz 2021
krainagsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

23 maj 2023
Zwróciłam się mailowo o przesłanie nr listu poleconego po wysłaniu przesyłki- nie otrzymałam odpowiedzi. Po otrzymaniu przesyłki napisałam maila z reklamacją ponieważ towar był wadliwy i również nie otrzymałam żadnej informacji. Dla mnie jest to ignorowanie klienta, który zakupił towar. Totalny brak szacunku. Na pewno nie polecę tego sklepu nikomu i już nigdy tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

3 lut 2024

Niezgodność produktu z opisem

Przyszło mi etui z wzorem , który na stronie wyglądał pięknie. Gdy etui do mnie dotarło wzór wygląda jak by leżał na słońcu . Niestety nie wygląda to ładnie . Reklamowałam pierwsze etui i dostałam odpowiedź że przyślą mi nowe . Niestety drugie etui wygląda tak samo zżółknięte jak pierwsze.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, faktycznie zdjęcie dość znacznie odbiega o tego co pani dostała. z mojej strony mogę tylko Panią przeprosić i proszę o kontakt na shop@krainagsm.pl w celu zwrotu środków za to etui, w wiadomości proszę o podanie nr konta. Pozdrawiam Kasia

Bardzo długa wysyłka

Zamówiłem paczke 20/21 stycznia, przesyłka pocztą polską list polecony. Awizo dostałem 30 stycznia, mimo, że według państwa paczka idzie 2-4 dni robocze (tak jest napisane na stronie). Ankieta oceniająca zamówienie przyszła wcześniej niż zamówienie :)
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Informacja o przybliżonym czasie dostawy to jest deklaracja Poczty Polskiej, że w takim terminie paczkę dostarczy. Niestety nie mamy wpływu na ich pracę oraz czas dostarczania przesyłek. Z doświadczenie wiemy, ze ten czas jest czasami zdecydowanie wydłużony. Ciesze się, że mimo wszystko paczka w końcu do Pana dotarła. Pozdrawiam Kasia
Niekompletne zamówienie. Brak jednego szkła na ekran oraz zaślepki gniazda typu c. Poczta mail adresata nie odbiera już wiadomości z uwagi na zapchana skrzynkę. Slaboo
26 sty 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, niestety nigdzie nie widzimy wiadomości od Pana a e-maile spływają do nas cały czas bez zakłóceń, więc nie wiem na jaki adres e-mail wysłał Pan tą wiadomość. Dziś wysyłamy paczkę z brakującym towarem. Pozdrawiam Kasia
3 lut 2024
Szybka przesyłka nic poza tym. Szyby się odklejają po kilku godzinach a nie wspomnę o pomyłce przy pakowaniu i mam odwrotność zamowienia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie, do działu obsługi klienta na shop@krainagsm.pl, zdjęć co nie pasuje w zamówieniu, opisać problem w celu weryfikacji i rozpatrzenia reklamacji. Pozdrawiam Kasia

Niezgodności z opisem

Wysłano mi trochę inny produkt niż przedstawiony w ofercie. Inny z kolei nie był w pełni kompatybilny z moim telefonem.
31 sty 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć otrzymanego towaru z widocznym niedopasowaniem, niezgodnością na shop@krainagsm.pl. Proszę również o zdjęcie z ustawień telefonu z widoczna nazwa modelu jaki Pan posiada. Zweryfikujemy problem i będziemy się kontaktować. Pozdrawiam Kasia
Etui za tę pieniądze może być ale szybka to badziew i jeszcze za mała
31 sty 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęcia z widocznym niedopasowaniem oraz z ustawień telefonu z widoczna nazwa modelu telefonu jaki Pan posiada na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysyłki paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
Paczka się bardzo opóźniła lecz towar pierwszej klasy
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, staramy się żeby paczki docierały do klientów na czas niestety zdarzają się sytuacje losowe. Cieszymy się, że mimo małych problemów jest Pani zadowolona z towaru. Pozdrawiam Kasia
Niestety szkło ochronne było połamane.
31 sty 2024
Dzień dobry, przekazuję Pani sprawę do działu reklamacji i zlecam wysłanie paczki reklamacyjnej ze szkiełkiem. Paczka powinna być jutro do odbioru. Pozdrawiam Kasia
11 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o kontakt z działem obsługi klienta na shop@krainagsm.pl, w mailu proszę opisać co było nie tak z zamówieniem, postaramy się rozwiązać problem. Pozdrawiam Kasia
23 maj 2023
24 maj 2023
Dzień dobry, proszę o informacje na jaki adres mailowy były pisane te wiadomości. Dział obsługi jest na bieżąco z odpisywaniem na wiadomości i Pani maili nigdzie nie znalazłyśmy. Nasz adres mailowy to shop@krainagsm.pl. Pozdrawiam Krainagsm
8 wrz 2023

etui do telefonu

Zakupiłam etui do 2 telefonów. Do pierwszego jednokolorowe, natomiast do drugiego bezbarwne i ciemne ze wzorem w rozmazane serca. Otrzymałam zamiast wzoru z sercami jakieś różowe świnie - masakra!!! Może dzieciaki takie lubią, ale nie dorośli. Na meil strona nie reaguje, a reklamacja jest droższa (koszty wysyłki) niż to etui warte. Taką świnię mi podłożyli...
11 wrz 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, proszę o przesłanie zdjęcia z błędnie otrzymany etui na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
Produkt niespelniajacy swoich funkcji (etiu z magnesem i uchwytem, ktore wypadają przy minimalnym dotknieciu) i myślę, że sklep to doskonałe wie a i tak wystawia go do sprzedaży. Otrzymałam zwrot jednak musiałam się upomiec bo początkowo zwrócono mi tylko 10 zł.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdego etui przed wysyłka ale jeżeli mamy tylko jakiś sygnał od klientów, ze coś jest nie tak to od razu jest to weryfikowane i wysyłana jest paczka reklamacyjna ze sprawdzonym etui. Jeżeli chodzi o wysokość zwrotu, to zgłoszenie dotyczyło etui dlatego została oddana część pieniędzy bo w komplecie było jeszcze szkiełko na ekran, którego nie obejmowała Pani reklamacja. Pozdrawiam Kasia
13 paź 2023

Nakładka Chrome Magsafe Iphone 12 złoty+ szkło

Kontakt ok, informacje o zakupie, przesyłce ok, sam zakup cena ok. Niestety cena adekwatna do jakości po 3 dniach już zaczyna odchodzić "złoty" kolor z etui podejrzewam, że za kilkanaście dni etui będzie wyglądać fatalnie i wyląduje w koszu.
13 paź 2023
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym uszkodzeniem etui na shop@krainagsm.pl w celu wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
9 cze 2023
Zamówiona obudowa jest tą której oczekiwałam, jednakże miś, który jest na niej nadrukowany jest w odcieniach zieleni, a nie brązu i beżu. Dostawa również trwała stosunkowo długo, jednakże tu wina może leżeć po stronie poczty polskiej.
10 cze 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, jeżeli Pani sobie życzy możemy wysłać jeszcze jedno etui, prosimy o przesłanie tego zdjęcia do działu reklamacji na adres shop@krainagsm.pl. Pozdrawiam
13 sty 2024
Zamówienie opłaciłem 4.01 do dziś tj 13.01 nie otrzymałem przesyłki firma tłumaczy że to klient wybiera opcje dostawy a nie ja , co nie zmienia faktu że towaru nie otrzymałem , radzę nie wybierać Poczty jako dostawcy.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, paczka została wysłana zgodnie z zamówieniem listem poleconym, ze statusu paczki wynika, że od 10.01 paczka jest w doręczeniu, znajduje się w UP Goleniów 1. Składamy dzisiaj interwencję na Pocztę, jeżeli paczka nie dotrze do środy prosimy o kontakt pod nr telefonu 690476588 w celu wysłania paczki reklamacyjnej. Niestety nie mamy wpływu na pracę Poczty Polskiej i ich terminów doręczania paczek. Pozdrawiam Kasia
25 paź 2023
Zakupione etui jest przezroczyste, natomiast w opisie było podane że jest srebrne. Okazało się, że kolor srebrny dotyczy tylko brokatu. Na czarnym telefonie przezroczyste etui wygląda słabo.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, na zdjęciach poglądowych jest widoczne, że etui jest bezbarwne a tylko brokat jest w kolorze srebrnym ale jeżeli etui Pani nie odpowiada prosimy je do nas odesłać, zwrócimy pieniądze. Pozdrawiam Kasia
Wysłane folie na ekran telefonu są fatalne. Źle docięte nie można oderwać od zabezpieczenia. Odkleiły się po chwili na rogach, "bąble" nie schodzą, jakiś pasek na środku ekranu. Fatalne.
tragedia zamówiłam dwa zamówienie żadne nie przyszło były one zamawiane w listopadzie jest grudzień i nic a napisać w było że dotrze w kilka dni roboczych
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, zgodnie z zamówieniem paczki zostały wysłane w ciągu 1 dnia roboczego, oba zamówienia zostały wysłane listem poleconym Poczty Polskiej. W statusach przesyłek jest widoczne, że zostały przekazane na pocztę. Niestety nie mamy wpływu na pracę Poczty Polskiej i czas dostarczania przesyłek. Dziś składamy interwencję na Pocztę, jeżeli paczki nie dotrą do czwartku prosimy o kontakt na shop@krainagsm.pl w celu wysłania paczek reklamacyjnych. Pozdrawiam Kasia
8 sie 2023
Niestety nie mogę ocenić pozytywnie, ponieważ do tej pory nie otrzymałam zamówienia. Nie otrzymałam również odpowiedzi na moje pytanie o nr przesyłki.
8 sie 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, nie wiem na jaki adres e-mail Pani pisała, nie widzimy nigdzie takiego zapytania. Paczka została wysłana zgodnie z zamówieniem listem poleconym 31.07, czas na dostarczenie to około 5 dni roboczych, na chwile obecną jest w transporcie. Składamy reklamację na pocztę, mam nadzieję, że coś to pomorze i zamówienie dotrze do Pani. Jeżeli nic się nie zmieni prosimy o kontakt na shop@krainagsm.pl 11.08 w celu wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
8 wrz 2023
Case na samsung a14 5g dobrze dopasowany, ale szkło ochronne nie trzyma się wyświetlacza. Odpadło mimo użycia załączonych środków do odtłuszczenia.