krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2403) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4037)

Ważny od: 15 wrz 2021
krainagsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

23 maj 2023
Zwróciłam się mailowo o przesłanie nr listu poleconego po wysłaniu przesyłki- nie otrzymałam odpowiedzi. Po otrzymaniu przesyłki napisałam maila z reklamacją ponieważ towar był wadliwy i również nie otrzymałam żadnej informacji. Dla mnie jest to ignorowanie klienta, który zakupił towar. Totalny brak szacunku. Na pewno nie polecę tego sklepu nikomu i już nigdy tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

23 lis 2023
Towar niezgodny z opisem, brak kontaktu ze strony sklepu. Odradzam
24 lis 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Zweryfikowałam Pana sprawę, faktycznie koleżanka musiała przeoczyć wiadomość od Pana, za co przepraszam. Proszę sprawdzić skrzynkę e-mail. Pozdrawiam Kasia
5 wrz 2023
Szybka do telefonu była cała rozbita , chyba słabo zabezpieczone !
5 wrz 2023
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęcia z widocznym uszkodzeniem na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
21 lip 2023
Warto mieć towar który się sprzedaje ( brak oferowanego koloru )
20 lis 2023
Zamówienie nie było kompletne, po zgłoszeniu zero reakcji.
21 lis 2023
Dzień dobry, zweryfikowałam Pani zgłoszenie i niestety nigdzie nie widzimy wiadomości od Pani. Proszę o przesłanie wiadomości na shop@krainagsm.pl lub zadzwonić pod nr telefonu 690476588. Pozdrawiam Kasia
25 wrz 2023
Wysyłać to co się zamawia a nie coś całkiem innego. Żenada
25 wrz 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, proszę o kontakt na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji zamówienia. Do wiadomości proszę dołączyć zdjęcia towaru niezgodnego z zamówieniem, po sprawdzeniu wyślemy paczkę reklamacyjną z poprawnym towarem. Pozdrawiam Kasia
19 lip 2023
Zamówiony case nosił ślady użytkowania i był pościerany.
25 gru 2023
Wszystko ok ale nie wysłali jednej rzeczy zamówionej :(
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, proszę o kontakt na shop@krainagsm.pl. W wiadomości proszę o informację czego brakowało w paczce. Pozdrawiam Kasia
Zamówienie nie zostało zrealizowane a czekam już 14 dni
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za nasze niedopatrzenie. Dziś wysyłamy Pana zamówienie. Pozdrawiam Kasia
17 sie 2023
Etui wykonane słabo. Narożnik jest nie wykończony
18 sie 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, proszę o przesłanie zdjęcia uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
Tydzień czekam za zamówieniem. Trochę za długo.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. paczka wyszła od nas 7.12. Od tego czasu jest w rękach Poczty Polskiej i niestety nie mamy wpływu na ich pracę. Ze statusu wynika, że dziś powinna trafić do punktu odbioru. Pozdrawiam Kasia
10 gru 2023
Etui pasuję idealnie ale szkiełko stłuczone
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłania zdjęcia z widocznym uszkodzeniem szkiełka na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
27 sie 2023
Etui sprzedajecie nie kompletne do modelu
28 sie 2023
Dzień dobry, możemy prosić o informacje co jest nie tak z zamówieniem, czego brakuje? Zamówienie zostało złożone na etui do dwóch różnych modeli do Xiaomi Redmi Note 11/11s oraz do Xiaomi Redmi Note 11 Pro a jeżeli czegoś brakuje to w ramach reklamacji zostanie dosłane. Pozdrawiam Kasia
Szybsza realizacja zamówionych towarów
18 sty 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, zamówienie zostało złożone 06.01, wysyłka nastąpiła 7.01, paczka została przekazana Poczcie Polskiej i od tamtej pory jest w transporcie, niestety nie mamy wpływu na prace Poczty i ich wywiązywania się z terminów dostaw. Zdecydowanie trwa to już za długo, dlatego proszę o kontakt pod nr telefony 690476588, w celu uzgodnienia ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
25 gru 2023
Do tej pory nie otrzymałam zamówienia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, zamówienie zostało wysłane zgodnie z zamówieniem listem poleconym Poczty Polskiej, czas na dostarczenie takiej paczki to około 6 dni roboczych, paczka została wysłana 18,12. Ze względu na okres świąteczny czas doręczenia takich przesyłek niestety się wydłużył, niestety nie mamy wpływu na pracę poczty. Jeżeli paczka nie dotrze do końca tygodnia proszę o kontakt po nowym roku na shop@krainagsm.pl. Pozdrawiam Kasia

zbita szybka

Szybka która zamówiłam przyszła zbita
16 sty 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Proszę o przesłanie zdjęć uszkodzonego szkiełka na shop@krainagsm.pl to jest podstawa do reklamacji i wysłania paczki reklamacyjnej ze szkiełkiem. Pozdrawiam Kasia
Jakaś informacja że paczka przyszła ?
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, paczka zostana wysłana listem poleconym Poczty Polskiej, ze statusu paczki wynika, że 14.12 listonosz podjął próbę doręczenia paczki ale nikogo nie zastał w domu i zostawił awizo, na chwilę obecna paczka czeka do odbioru na poczcie. Pozdrawiam Kasia
4 sty 2024
Towar niezgodny z ofertą na stronie.
15 lis 2023
Zła jakość produktów nie polecam.
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękuję za rozmowę telefoniczną. Szkoda, że nie udało nam się jej dokończyć. Zawsze staramy się rozwiązać problemy z towarem. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiam Kasia
8 wrz 2023
Bardzo sprawna obsługa. Polecam !
8 wrz 2023
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
7 sty 2024
Wysyłacie niesprawne słuchawki
8 sty 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Proszę o kontakt na shop@krainagsm.pl lub pod nr telefonu 690476588 , proszę opisać problem, koleżanki pomogą lub wyślą paczkę reklamacyjną. Pozdrawiam Kasia