krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2403) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4037)

Ważny od: 15 wrz 2021
krainagsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

23 maj 2023
Zwróciłam się mailowo o przesłanie nr listu poleconego po wysłaniu przesyłki- nie otrzymałam odpowiedzi. Po otrzymaniu przesyłki napisałam maila z reklamacją ponieważ towar był wadliwy i również nie otrzymałam żadnej informacji. Dla mnie jest to ignorowanie klienta, który zakupił towar. Totalny brak szacunku. Na pewno nie polecę tego sklepu nikomu i już nigdy tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

29 maj 2023
nie otrzymalem kupionego towaru
29 maj 2023
Dzień dobry, paczka została wysłana zgodnie z zamówienie listem poleconym 23.05, czas na dostarczenie takiej paczki to około 5 dni roboczych, na chwilę obecną paczka jest w transporcie. Jeżeli nie dotrze do końca tygodnia prosimy o kontakt na shop@krainagsm.pl w celu wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam
Długo się czeka na przesyłkę
3 sty 2024
Dzień dobry, zamówienie zostało wysłane listem poleconym 27.12, czas na dostarczenie to około 6 dni roboczych , przez wzgląd na okres świąteczny czas doręczenia może się troszkę wydłużyć. Dziś jest 5 doba i ze statusu wynika, że dziś najdalej jutro listonosz powinien przynieś paczkę do domu. Niestety nie mamy wpływu na prace Poczty Polskiej i ich terminów doręczania przesyłek. Pozdrawiam Kasia
22 sie 2023
Kurier nie dowiózł paczki.
23 sie 2023
Dzień dobry, przykro nam z powodu niedogodności, ale nie odpowiadamy za pracę kurierów, są oni z firm zewnętrznych. Ze statusu paczki wynika, że kurier DPD dwa razu próbował doręczyć paczkę i były wysyłane wiadomości e-mail ale nikogo nie zastał w domu. Paczka wyszła od nas zgodnie z zamówieniem. Pozdrawiam Kasia
26 cze 2023
Nie otrzymałam zamówienia
28 cze 2023
Dzień dobry, zamówienie zostało złożone 18.06, paczkę wysłaliśmy 19.06 listem poleconym. Nie mamy wpływu na pracę i czas w jakim Poczta Polska dostarcz takie przesyłki, my wywiązaliśmy się z terminem wysyłki. Pozdrawiam Kasia
13 paź 2023
Dostałem inne kolory etui
16 paź 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, proszę o przesłanie zdjęć otrzymanego towaru na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
1 sie 2023
Czas dostawy do poprawy
2 sie 2023
Dzień dobry, paczka została wysłana zgodnie z deklarowanym czasem wysyłki, sposób dostawy jaki został wybrany to list polecony. Niestety nie mamy wpływu na pracę Poczty Polskiej i terminów dostarczania przez nią przesyłek. Pozdrawiam Kasia
Nie dostałem zamówienia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, zamówienie zostało wysłane listem poleconym 24.11, ze statusu wynika, że 30.11 była próba doręczenia paczki ale listonosz nie zastał nikogo w domu i zostawił awizo. Paczka czeka do odbioru na Poczcie. Pozdrawiam Kasia
19 paź 2023
Towar nigdy nie doszedl
23 paź 2023
Dzień dobry, zamówienie zostało wysłane listem poleconym Poczty Polskiej 12.10, czas na dostarczenie takiej paczki to około 5-6 dni roboczych. Ze statusu paczki wynika, że została odebrana 21.10. Niestety nie mamy wpływu na pracę Poczty Polskiej. Pozdrawiam Kasia
10 gru 2023
Paczka nie dotarła
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, paczka została wysłana zgodnie z zamówieniem listem poleconym Poczty Polskiej, czas na dostarczenie takiej przesyłki to około 5-6 dni roboczych, niestety nie mamy wpływu na pracę Poczty i czasu dostarczenia paczki. Dziś składamy interwencję na Pocztę, jeżeli nic się nie zmieni do środy prosimy o kontakt na shop@krainagsm.pl. Pozdrawiam Kasia
26 gru 2023
Nie otrzymalem
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, zamówienie zostało wysłane zgodnie z zamówieniem listem poleconym Poczty Polskiej, czas na dostarczenie takiej paczki to około 6 dni roboczych, paczka została wysłana 20,12 czyli minęły dopiero 3 dni robocze. Ze względu na okres świąteczny czas doręczenia takich przesyłek niestety się wydłużył, niestety nie mamy wpływu na pracę poczty. Jeżeli paczka nie dotrze do końca tygodnia proszę o kontakt po nowym roku na shop@krainagsm.pl. Pozdrawiam Kasia
29 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o kontakt na shop@krainagsm.pl z informacją co jest przyczyną takiej oceny i niezadowolenia z produktu. Jeżeli popełniliśmy jakiś błąd to chcielibyśmy go poznać i naprawić. Pozdrawiam Kasia
28 gru 2023
29 gru 2023
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
22 gru 2023
21 lis 2023