krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2403) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4037)

Ważny od: 15 wrz 2021
krainagsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

23 maj 2023
Zwróciłam się mailowo o przesłanie nr listu poleconego po wysłaniu przesyłki- nie otrzymałam odpowiedzi. Po otrzymaniu przesyłki napisałam maila z reklamacją ponieważ towar był wadliwy i również nie otrzymałam żadnej informacji. Dla mnie jest to ignorowanie klienta, który zakupił towar. Totalny brak szacunku. Na pewno nie polecę tego sklepu nikomu i już nigdy tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

27 kwi 2024
Radość bratanicy z ładnego etui. Dodatkowo zabezpieczenie ekranu w cenie. Kiedy nie ma dedykowanego etui tutaj zawsze znajduję. Nie widzę powodu aby cokolwiek ulepszać.
29 kwi 2024
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
Szybką wysyłka, ładne produkty, dodatkowo dostaje się gratisy, lecz przy zamówieniu 3 szkieł i 3 dostanych w gratisie do etui , tylko 3 doszły całe, a 3 połamane.
6 maj 2024
1 maj 2024
2 maj 2024
21 kwi 2024
21 kwi 2024
24 kwi 2024
Jedna wielka żenada. Zamówiłam paczkę do paczkomatu która nawet nie dostała do wskazanego paczkomatu przeze Mnie ciągle było że przyjęta w oddziale od 16 kwietnia po czym kilka dni później nagle jest ze zwrot do nadawcy, gdzie nawet nie miałam możliwości jej odebrania bo jej w paczkomacie nie było. Kontaktując się z działem obsługi to Pani powinna powiedzieć że skontaktuje się z przewoźnikiem co się dzieje z paczką a nie od razu że robią zwrot za paczkę widać że słabo poukładane w papierach.
25 kwi 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, paczka wyszła od nas w terminie zgodnie z zamówieniem do paczkomatu za pobraniem. Niestety nie mamy wpływu na pracę kurierów a już tym bardziej Inpostu. Nie mamy informacji od Inpostu czemu nie doręczyli tej paczki do paczkomatu, czy została po drodze uszkodzona lub zagubiona. Żeby nadać taką paczkę ponownie lub zwrócić pieniądze czekamy aż paczka do nas wróci, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, ze finalnie dostałaby Pani dwie paczki. Ocena jest dla nas krzywdząca, my zrobiliśmy wszystko co w danym momencie mogliśmy zrobić. Pozdrawiam Kasia
DJ
Dawid J.
Iława
30 kwi 2024
Szkła są za duże. W 21 wieku bardzo trudno kupić szkła do typu telefonu - taka sytuacja Tak jak na zdjęciu. Po całej krawędź.
30 kwi 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym niedopasowaniem na shop@krainagsm.pl oraz z ustawień telefonu z widoczna nazwą modelu jaki Pan posiada, jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
24 kwi 2024
Szybka wysyłka Lecz niestety szkiełko nie pasuje do telefonu ale etui już tak.
25 kwi 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym niedopasowaniem na shop@krainagsm.pl, jest to podstawa do reklamacji. Pozdrawiam Kasia
Realizacja zamówienia 6 dni i jakby nic się nie stało, może przepraszam ?
Etui bardzo fajne ale szybka słaba po dwóch dniach wyszczerbiła sie
Szklo nie pasowało na xiaomi 13bylo za małe
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, szkiełko, które jest w zestawie z etui jest mniejsze od wyświetlacz telefonu, na płaską część ekranu bez zaokrąglonych boków. Taka informacja jest umieszczona w opisie produktu. Pozdrawiam Kasia
27 kwi 2024
Odpadł uchwyt od palca
29 kwi 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć etui z widocznym uszkodzeniem na shop@krainagsm.pl jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
6 maj 2024
7 maj 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęcia uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
5 maj 2024