krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2403) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4037)

Ważny od: 15 wrz 2021
krainagsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

23 maj 2023
Zwróciłam się mailowo o przesłanie nr listu poleconego po wysłaniu przesyłki- nie otrzymałam odpowiedzi. Po otrzymaniu przesyłki napisałam maila z reklamacją ponieważ towar był wadliwy i również nie otrzymałam żadnej informacji. Dla mnie jest to ignorowanie klienta, który zakupił towar. Totalny brak szacunku. Na pewno nie polecę tego sklepu nikomu i już nigdy tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

3 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
26 sty 2024
26 sty 2024
19 sie 2023
Etui ok. Szkło hartowane nie pasowalo do telefonu, wiec poszło w śmietnik.
29 gru 2023

W ocenie pomijam kwestię czasu dostawy

Pomijam kwestię czasu dostawy - 18 dni od dnia wysyłki - to wina firmy dostarczającej. Towar w zupełności spełnia oczekiwania, dotarł w estetycznym opakowaniu ze stosownym zabezpieczeniem. Kontakt ze sklepem bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Niestety nie mamy wpływu na pracę kurierów i czasów dostarczania przesyłek. Pozdrawiam Kasia
21 lis 2023

Wszystko gra i huczy.

Ładnie spakowane zamówienie, nic nie było zniszczone. Jedynie dłuuuga dostawa, ale to raczej minus dla poczty polskiej, bo przesyłka była nadana szybko.
22 lis 2023
23 cze 2023
Szybka realizacja zamówienia. Szkoda tylko, że jedno z trzech szkieł ochronnych, które zamówiłem przyszło uszkodzone - taki drobny szczegół
26 cze 2023
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęcia uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
14 sty 2024

Akcesoria

Towar zgodny z opisem , jakość produktów dobra, jedno etui minimalnie za małe ale udało się zamocować, poza tym ok
24 maj 2023
Brak wyszukiwania towaru.np.chce odszukać i porównać ceny i jakość magnesu do którego mozna"dokleic"obudowe A22 G5
25 maj 2023
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Pozdrawiamy Krainagsm
27 paź 2023
Dostawa zbyt długo po mimo informacji zamów dziś do a jeszcze dziś wyślemy. Co z tego jak poczta dostarczą 4 dni
27 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Przy składaniu zamówienia mamy dostępne różne opcje wysyłki z przybliżonymi czasami doręczenia do klienta, to klient decyduje w jaki sposób paczka ma zostać dostarczona. Przy wyborze listu poleconego jest informacja, że przybliżony czas dostawy to 2-4 dni roboczych, i taką formę Pani wybrała. Jeżeli paczka ma być na drugi dzień to najlepiej zamówić do paczkomatu. Pozdrawiam Kasia
24 wrz 2023
Zamówienie dotarło ale z problemami brak dyscypliny co do wysyłania towaru w dwóch transzach
25 wrz 2023
Dziękujemy i cieszymy się, że pomimo problemów z zamówieniem udało Nam się rozwiązać problem. Pozdrawiam Kasia
28 paź 2023
Etui jest ładne eleganckie .
2 lis 2023
16 gru 2023
Realizacja zgodna z opisem.
17 paź 2023
Szybka realizacja
23 paź 2023
AL
Adam L.
Poznań
6 sie 2023
Urządzenie jakiego się spodziewałem. Na razie spełnia dobrze swoją rolę.
7 sie 2023
Towar dotarł w zapowiadanym terminie, solidnie spakowany, bez uszkodzeń.
28 lis 2023
Zamówienie dotarło sprawnie wszystko bez zastrzeżeń.Polecam !
9 cze 2023
Otrzymałem to co kupiłem w krótkim terminie
9 cze 2023
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Pozdrawiamy Krainagsm
28 paź 2023
Etui ok. Szkło hartowane połamane.
2 lis 2023
Dziękujemy, cieszymy się, że etui się sprawdziło. Proszę o przesłanie zdjęć z widocznym uszkodzeniem szkiełka, na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
5 wrz 2023
towary zgodne z opisem ,spoko