arttor.pl [arttor.pl]- Logo - Opinie

arttor.pl [arttor.pl]

Opinie (977) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1250)

Ważny od: 15 mar 2021
arttor.pl [arttor.pl] spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 sty 2024
Ekspresowa realizacja, bardzo dobra jakość wydruku, płótno niestety w dotyku/wyglądzie jest jak cerata, brakuje mi też "wykończenia" które powodowałoby, że nadruk wyglądałby bardziej jak prawdziwy malunek. Jedyny minus to krzywo zamocowane zawieszki do ramy (około 5mm różnicy!). Proponuje zaprojektować takie które będą miały kształt który będzie dolegał do dwóch krawędzi ramy. Wyeliminuje to w 100% ludzkie błędy podczas montażu. Ogólnie polecam sprzedawcę.

13 gru 2023
Towar niedostarczony. Towar zamówiony 27-11-2023. Po napisaniu dnia 05-12-2023 maila przeze mnie z pytaniem co dzieje się z przesyłką otrzymuję informacje, że rzekomo wysłana paczka wróciła do nadawcy uszkodzona.. Nie otrzymałem także nr listu przewozowego jak to dzieje się przy nadaniu paczek u innych dostawców.

Opinie nt. sklepu arttor.pl [arttor.pl]

Wydruk jakościowo dobry, tempo realizacji bardzo szybkie. Zdjęcia, niestety, nie dodam, bo plakat w oryginalnym opakowaniu poleciał na następny dzień do USA.
produkty zgodne z zamówieniem, wysoka jakość, ale musiałam upomnieć się o fakturę mimo wcześniejszego jej zasygnalizowania na etapie składania zamówienia.
29 sty 2024

Bardzo dobra jakość

Bardzo szybka realizacja, obrazy starannie zabezpieczone i spakowane do wysyłki. Bardzo dobra jakość wydruku, żywe kolory, polecam z całego serca!
1 lut 2024

Obraz na płótnie

Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość wykonania obrazu. Świetnie odwzorowane kolory, bardzo realistyczny.
23 sty 2024
Polecam sklep, dostawa i obrazy bardzo dobrej jakości.Bardzo ważne zwroty bez problemu i miła obsługa. Polecam
Obraz na szkle przepiękny. Ładniejszy niż na zdjęciach. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Mocowania solidne.

Dobry produkt

Obraz i technika wykonania - zgodnie z ofertą. Termin wysyłki i dostawy - błyskawicznie.
Jak już pisałam jest wszystko ok.Obsługa szybka i sprawna a obraz śliczny.Pozdrawiam
23 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Obraz na prawdę wygląda bardzo dobrze
Podobało mi się jakość obrazu i to jak starannie obraz został zapakowany
KK
26 sty 2024
Szybka dostawa, dobry kontakt z klientem. Opakowanie wręcz " pancerne".
26 sty 2024
Obraz ok, ale zszywki z tyłu powinny być zaklejone, gdyż brudzą ścianę.
31 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Super zapakowane. Polecam.
27 sty 2024
Bardzo szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia. Polecam.
Szybka realizacja zamówienia, wszystko zgadza się z opisem
Świetne wykonanie, pięknie prezentuje się na ścianie 💪🏻💪🏻
Obraz ładnie prezentuje się na ścianie jestem zadowolona.
30 sty 2024

Jestem zachwycona jakością

Bardzo staranne wykonanie obrazu i zapakowanie przesyłki
Bardzo ładny i solidnie wykonany. Piękna ozdoba salonu.
Obraz przepiękny. Szybka realizacja zmówienia. Polecam.