arttor.pl [arttor.pl]- Logo - Opinie

arttor.pl [arttor.pl]Opinie

ważny od: 15.03.2021
Sklep arttor.pl [arttor.pl] został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie arttor.pl [arttor.pl] można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 15.03.2021

Opinie nt. sklepu arttor.pl [arttor.pl]

W ARTTOR zamawiał 4 obrazy w różnych wymiarach oraz zegar ścienny i w 100% jestem zadowolony. Mogę uczciwie napisać, że. - ARTTOR. Najlepsza strona internetowa z obrazami canvas, strona działa szybko jest perfekcyjnie dopracowana. - ARTTOR. Najlepszy sposób składania zlecenia na zakup oferowanych produktów. - ARTTOR. Doskonały kontakt telefoniczny z pracownikami firmy. - ARTTOR. Ekspresowy druk zamówionych obrazów. - ARTTOR. Zegary oferowane to "bajka" - ARTTOR. Doskonałe technika druku. - ARTTOR. Najlepszy z najlepszych sposobów pakowania ("pancerna przesyłka"). - ARTTOR. Najlepsza cena obrazów w ramach. Jeżeli Tobie lub Tobie zależy, aby Twoje obrazy zawisły na ścianach i zdobiły Twoje pomieszczenia i były obiektem zachwytu to wybierz tylko i wyłącznie  ARTTOR i niezawiedziesz się. Tak jak piszą, tak robią. A, JA WIEM CO PISZĘ.

Po 1 tygodniu czekania za towarem, postanowiłem zadzwonić do sklepu. Towar nie był realizowany ze względu na brakującą płatność. Nikt nie weryfikował stanu rzeczywistego. Towar opłacony w dniu zamówienia..Musiałem przekierować maila, który otrzymałem od sklepu w którym dziękują za opłacenie..

Opinie nt. sklepu arttor.pl [arttor.pl]

Zdecydowanie polecam. Obraz spełnił moje oczekiwania w 100%.
Transakcja udana. Dziękuję.
Polecam!
Pogorszenie jakości i wykonania produktów To jest mój kolejny zakup i mam porównanie
Bardzo, bardzo solidna obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym załatwianiem mojego zamówienia mimo trudności z przyczyn niezależnych od sklepu.
Zamówienie zrealizowano błyskawicznie. Kupiłam obraz na szkle. Produkt w 100 procentach spełnia moje oczekiwania a sposób zabezpieczenia przed uszkodzeniem to majstersztyk.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, szybkiej wysyłki ,komunikacji, jakości zapakowania obrazów, obrazy zgodne z fotografią na stronie
Zamówiłem dwa obrazy kosmosu w ramie, Towar doszedł bez problemu i uszkodzeń ( dobrze zapakowany). Obrazy zgodne z opisem.
Świetne wykonanie, mega duży plus za zabezpieczenie towaru! Prezent urodzinowy spełnił oczekiwania :)
Genialne obrazy, przesyłka tak zapakowana, że nie ma opcji, żeby cokolwiek się z nimi stało.
Schnelle Lieferung sehr sichere und gute Verpackung super Ware Danke
szacunek szczególnie za zapakowanie, przesyłka dotarła cała i zdrowa
Bardzo dobry kontakt ze Sprzedającym, obraz pięknie się prezentuje.
Polecam - jestem zadowolona, uważam że wszystko jest jak należy :)