arttor.pl [arttor.pl]- Logo - Opinie

arttor.pl [arttor.pl]Opinie

ważny od: 15 mar 2021
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep arttor.pl [arttor.pl] został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie arttor.pl [arttor.pl] można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 15 mar 2021
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu arttor.pl [arttor.pl]

16 lis 2021
W ARTTOR zamawiał 4 obrazy w różnych wymiarach oraz zegar ścienny i w 100% jestem zadowolony. Mogę uczciwie napisać, że. - ARTTOR. Najlepsza strona internetowa z obrazami canvas, strona działa szybko jest perfekcyjnie dopracowana. - ARTTOR. Najlepszy sposób składania zlecenia na zakup oferowanych produktów. - ARTTOR. Doskonały kontakt telefoniczny z pracownikami firmy. - ARTTOR. Ekspresowy druk zamówionych obrazów. - ARTTOR. Zegary oferowane to "bajka" - ARTTOR. Doskonałe technika druku. - ARTTOR. Najlepszy z najlepszych sposobów pakowania ("pancerna przesyłka"). - ARTTOR. Najlepsza cena obrazów w ramach. Jeżeli Tobie lub Tobie zależy, aby Twoje obrazy zawisły na ścianach i zdobiły Twoje pomieszczenia i były obiektem zachwytu to wybierz tylko i wyłącznie  ARTTOR i niezawiedziesz się. Tak jak piszą, tak robią. A, JA WIEM CO PISZĘ.

5 paź 2021
Po 1 tygodniu czekania za towarem, postanowiłem zadzwonić do sklepu. Towar nie był realizowany ze względu na brakującą płatność. Nikt nie weryfikował stanu rzeczywistego. Towar opłacony w dniu zamówienia..Musiałem przekierować maila, który otrzymałem od sklepu w którym dziękują za opłacenie..

Opinie nt. sklepu arttor.pl [arttor.pl]

Obraz swietnie pasuje do mojego wnetrza.Opis jest zgoddny z wygladem.Jest piekny,to byl dobry wybor.Bardzo dziekuje za dostawe. Polecam sie na przyszlosc.
Dobrze zabezpieczone obrazy. Sprawna dostawa. Produkty zgodne ze zdjęciami. Jestem zadowolona z zakupu trzech obrazów. Polecam wszystkim zainteresowanym.
Ładne obrazy na szkle, duży wybór ilustracji i rozmiarów. Starannie zapakowane do wysyłki.
Szybka dostawa. Obraz tak jak w opisie. Polecam
14 wrz 2022
Obraz zgodny z moimi oczekiwaniami.Piekny.
1 wrz 2022
Wszystko OK
9 wrz 2022
4 wrz 2022
25 sie 2022
Obraz bardzo efektowny 😍 i wykonany z dużą starannością. Wygląda rewelacyjnie i nadaje pomieszczeniu dużo elegancji i niepowtarzalnego charakteru. Został powieszony w poczekalni naszej szkoły językowej, ale zdecydowanie polecam do innych pomieszczeń, szczególnie, że wybór jest duży. Bardzo dziękuję! 💜
18 sie 2022
Rewelacyjne obrazy na szkle .To już kolejny zakup, a został mi jeszcze jeden pokój do którego również zawieszę jeden z obrazów :)
23 sie 2022
Towar zgodny z opisem i bardzo dobrze zabezpieczony na transport. Na pewno kiedyś jeszcze skorzystam z usług tej firmy
10 sie 2022
Obrazy są na prawdę super świetnie wykonane i co najważniejsze dostawa blyskawiczna
15 sie 2022
Towar zgodny z opisem szybka dostawa i dobrze zabezpieczony polecam
12 sie 2022
Profesjonalne podejście do klienta jestem zadowolony
8 sie 2022
Wszystko w porządku
3 sie 2022
24 sie 2022
9 sie 2022
3 sie 2022
8 lip 2022
Zamówiony przedmiot wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Szybciutka realizacja zamówienia. Bardzo dobrze, solidnie zapakowane. Sklep spełnił moje oczekiwania. Gorąco polecam ten sklep.