Erotino.pl- Logo - Opinie

Erotino.plOpinie

ważny od: 12 lip 2021
data aktualizacji: 6 cze 2023
Sklep Erotino.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Erotino.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 12 lip 2021
data aktualizacji: 6 cze 2023

Opinie nt. sklepu Erotino.pl

4 paź 2022
Zalety: - wygląda słodko. Wiadomo, że nie o wygląda mi chodziło, ale ten jest sympatyczny, a to naprawdę się liczy, jeśli z kimś się zaprzyjaźnia tak blisko, jak ja z tym hipopotamem;) - Rozmiar idealny. Szukałam czegoś trochę większego od innego Satisfyera, którego już mam. Strzał w dziesiątkę. Czuć go bardzo dobrze. Ale jeśli wolicie modele wąskie i subtelne, to szukacie dalej. Hipcio jest spory. - Główka bardzo fajnie wygięta. Przylega dokładnie tam, gdzie powinien. Do mocnej stymulacji punktu G jest po prostu doskonały (u mnie). - Wibracje mocne, czuć różnicę między programami (a to nie jest reguła), każdy trochę inaczej robi swoje. - Bez wibracji... też robi swoje. Naprawdę. Inaczej go wtedy używam, szczegóły odpuszczę, ale efekt jest równie dobry. - spoko na klitoris, nie tylko do wkładania, - fajnie się trzyma przez ten uchwyt z dziurką, nawet w wannie się nie ślizga. A, i jest wodoodporny. - Cena/możliwości: 11/10 Wady: - rozmiar nie dla każdego, to już mówiłam. - raczej nie na pierwszy wibrator, jeśli nie próbowałaś "takich rzeczy", to weź coś mniejszego, - waga trochę większa niż miałam do tej pory, no ale jest większy, więc trudno, żeby inaczej. - uzależnia.

20 sty 2023
Usługa była w porządku paczka doszła tylko wibrator nie dziala

Opinie nt. sklepu Erotino.pl

Dobry produkt za umiarkowaną cenę. Szybka wysyłka i sprawna obsługa.
10 maj 2023
5 maj 2023
11 mar 2023
23 lut 2023
Paczka została dostarczona bardzo szybko. Towar zabezpieczony porządnie. Kontakt ze sklepem przebiegł również bez problemów. Zamówienie spełnia wymagania.
19 lut 2023
Szybka,dyskretna dostawa-produkt zgodny z opisem.Czego chcieć więcej?;) Polecam
24 lut 2023
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z opisem
23 lut 2023
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem.
POLECAM WSZYSTKO OK.
9 lut 2023