candellux.com.pl

Opinie (27) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (122)

Ważny od: 10 wrz 2020
candellux.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 sie 2023
Wszelkie prace związane z zakupem w Waszej firmie były wykonane z niezwykłą starannością , zadbano o każdy szczegół a także programy ukazujące Wasz asortyment , bardzo liczny zresztą, zrobione zostały bardzo dokładnie, czytelnie w sposób zrozumiały dla wszystkich odbiorców.

Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia. Minusem niestety jest to, że każdy klosz, który zamówiłam jest w innym kolorze (różne odcienie złotego, od żółtego do miedzianego). Niestety jest to widoczne i psuje efekt.

Opinie nt. sklepu candellux.com.pl

JD
Janusz D.
Stara Kiszewa
Konstrukcja i sposób montażu nie pozwala na wystawienie wyższej oceny
Ok
Odpowiedź ze sklepu candellux.com.pl
Dziękujemy za pozytywną opinie! Zapraszamy ponownie :)
24 lut 2024
szybkość dostawy
24 lut 2024
szybkość dostawy i rabaty
CL
Odpowiedź ze sklepu candellux.com.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że lustro spełnia Pani oczekiwania. Pozdrawiamy!
13 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu candellux.com.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Pani/Pana oczekiwaniom. Zapraszamy ponownie!
BA
4 sty 2024
Kontakt > sprawny. Reakcja > szybka. Obsługa > rzetelna. Oby tak dalej. A wszystko to zasługa ludzi, którym chce się dobrze pracować :-)
Odpowiedź ze sklepu candellux.com.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że obsługa sklepu spełnia Pana oczekiwania. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
22 gru 2023
23 lis 2023
10 lis 2023
Tanio i ładna lampka
7 lis 2023
1 lis 2023
29 paź 2023
Niestety ale towar był nie kompletny. Musiałem specjalnie jechać do sklepu i dokupić.!!!!
Odpowiedź ze sklepu candellux.com.pl
Przepraszamy za niedogodności związane z niekompletnym towarem. Postaramy się poprawić nasze procesy. Zapraszamy ponownie!
20 paź 2023
Wszystko OK ekspresowa realizacja i dostawa
19 paź 2023
Bardzo szybka wysyłka.
23 wrz 2023
17 wrz 2023
11 wrz 2023
Podał mi się asortyment towarów i szybka dostawa POLECAM !