meblefryzjerskie.net- Logo - Opinie

meblefryzjerskie.net

Opinie (339) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (837)

Ważny od: 10 lis 2016
meblefryzjerskie.net spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam serdecznie , kontakt ze sprzedającym jak i obsługa wszystko bardzo profesjonalnie , szybka dostawa bardzo dobrze zabezpieczone urządzenia .

6 paź 2023
Instrukcja do fotela jest bardzo słaba. Cztery rysunki bez żadnego opisu ani rozpisu śrubek. Fotel składał narzeczony i więcej mu dało zdjęcie na stronie i własna intuicja niż ta instrukcja. Narzędzi do skręcania również nie było w zestawie gdzie zazwyczaj producenci dodają, a w tym przypadku były nakrętki sześciokątne, które trzeba było dokręcać kombinerkami. Fotel ma ponadto lekko uszkodzony materiał z tyłu, ale nie jest dla mnie to jakiś duży i przeszkadzający defekt by dokonać reklamacji. Fotel sam w sobie jest wygodny, po złożeniu łatwy w obsłudze natomiast niestety trzęsie się i nie wiem czy tak musi być czy coś źle zamontowane (podkreślam, że instrukcja do niczego).

Opinie nt. sklepu meblefryzjerskie.net

Ponad tydzień od zamówienia brak info

Ponad tydzień od zamówienia zero informacji o dosrawie
Słabe wykonanie
14 kwi 2024
Zamówiłam dwa pochłaniacze w kolorze złotym dostałam jeden złoty a drugi biały w zupełnie innym pudełku
Proszę nie pisać do mnie codziennie e-maili z prośbą o pozostawienie opinii!!!
Odpowiedź ze sklepu meblefryzjerskie.net
Drogi kliencie, nasz system wysyła dwie ankiety do oceny. Jedna ankieta dotyczy produktu a druga samego sklepu internetowego. W przypadku pierwszej ankiety dot. produktu otrzymaliśmy od Pana 5 gwiazdek, więc wnioskujemy, że produkt spełnia Pana oczekiwania. Przy drugiej (obecnej) ankiecie wystawił nam Pan ocenę na 1 gwiazdkę.
9 mar 2024
spam mailami z prośbą o wystawienie opini
Odpowiedź ze sklepu meblefryzjerskie.net
Drogi kliencie, po numerze zamówienia widzimy, że Pana zamówienie zostało doręczone. Wysyłka odbyła się w trybie ekspresowym. Nie zgłosił Pan żadnych uwag związanych z transakcją czy towarem. System wysyła automatycznie prośbę o wystawienie opinii. Podczas składania zamówienia zaznaczył Pan stosowane pole, wyrażając na to zgodę. Przepraszamy, jeśli mail z prośbą o opinię jest problemem i mamy nadzieję, że jest Pan mimowszystko zadowolony z zakupu.
Mebel po złożeniu jest na prawdę ładny i solidny. Jednak jego składanie jest utrudnione. Brak oznaczenia elementów - należy nieźle pogłówkować, aby złożyć to dobrze. Bardzo sprawna przesyłka.
7 lut 2024
Dziękujemy za opinie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z naszą infolinią, chętnie udzielimy pomocy.
6 paź 2023
10 paź 2023
Dzień dobry, w takich sytuacjach zawsze zachęcamy do składania reklamacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w przypadku jakichkolwiek niedogodności. Pozdrawiamy.
15 lis 2023
Niestety , musze to napisać , zamówiłam dwie szafki , obie uszkodzone , otwory w szybie nie na miejscu nie można skręcić szafki do końca , rdza na poręczach . Kontakt ok ale wypełnianie formularzy i czekanie na zwrot lub reklamacje nie mam na to siły . Szybciej naprawię otwory u szklarza niż czekanie na szafki , które tak naprawdę firma nie ma wpływu czy przyjdą w dobrym stanie . Opinia nie ma na celu negować firmę która te szafki sprzedaje , tylko oceniam faktyczny stan . Nie oddaje bo bardzo mi potrzebne te szafki i sama szybko naprawie szkody .
15 lis 2023
W takich sytuacjach zachęcamy do reklamacji mimo wszystko, takie sprawy załatwiamy od ręki. Możliwy oczywiście jest również zwrot towaru. Przepraszamy za zaistniałą sytuacje.
29 paź 2023
Zamówienie, obsługa jak najbardziej ok. Jakość pomocnika kosmetycznego słaba. Spodziewałam się czegoś lepszego za prawie 700zł. Elementy uszkodzone fabrycznie, nacięcia na szufladach , jak widać powstałe na etapie produkcji, szuflada dziwnie wystaje. Gdybym miała na to czas to składałabym reklamację, niestety było potrzebne na już
30 paź 2023
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. W takich przypadkach zachęcamy do składania reklamacji, które staramy się zawsze załatwiać priorytetowo.
20 paź 2023
Krzesło przyjechało całe odgniecione, zardzewiałe ślady na złotych elementach oraz obrysowanie. Po zgłoszeniu na emaila nie dostałam odpowiedzi co z reklamacja.. nie polecam,lepiej dołożyć i kupić inne
20 paź 2023
Dzień dobry. Pani Dominiko wysłaliśmy do Pani odpowiedź na Pani wiadomość praktycznie w ten sam dzień. W odpowiedzi przesłaliśmy Link do formularza reklamacyjnego. Niestety nie złożyła Pani reklamacji, tylko wystawiła Pani negatywną opinię. Wydaje się nam, że tak się nie załatwia spraw. Jesteśmy zawsze otwarci na klientów i ich problemy. Z każdym rozwiązujemy problemy, oczekujemy tylko dialogu.
6 lis 2023
Ocena na 3 gwiazdki ponieważ jedna nóżka od podpórki jest zardzewiała od środka,a gumy przymocowane do nóżek nie są stabilne przez co się suwają na biurku.
7 lis 2023
Dzień dobry. Zapraszamy do kontaktu, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się rozwiązać każdy problem.
29 paź 2023
Podpórka pod ręke przyszła przecięta wzdłuż, niestety nie sprawdziłam przy kurierze i nie jest możliwa reklamacja... nie polecam, pieniądze w błoto.
29 paź 2023
W przypadku uszkodzeń takich jak przecięcia to bardzo istotne, czy sprawdzamy przesyłkę przy kurierze. Jest to o tyle istotne, ponieważ zdarza się, że klienci przy otwieraniu paczki np. nożykiem uszkadzają zawartość (produkt). Mimo wszystko każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Pani nie złożyła nawet reklamacji, tym samym nie dając nam szans na rozwiązanie Pani problemu.
25 wrz 2023

Wózek fryzjerski

Wózek ogółem dobrej jakości tylko ma dwie wady za niski i górna wnęka za płytka łatwo można coś spaść.
4 paź 2023
Naszym celem jest zadowolić klienta, dlatego mamy szeroką gamę produktów. Zawsze można się z nami skontaktować telefonicznie w celu konsultacji odnośnie danego produktu, chętnie doradzimy. Pozdrawiamy.
8 gru 2023
8 gru 2023
Dziękujemy za opinię. Czy produkt nie spełnia Pani oczekiwań? Nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia w tej sprawie. Mając na względzie zadowolenie klienta staramy się prowadzić dialog w różnych sytuacjach i rozwiązywać ewentualne problemy naszych klientów.
19 lis 2023
20 lis 2023