sklep.kz.com.pl

Opinie (492) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (541)

Ważny od: 2 maj 2023
sklep.kz.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lip 2023
Dokonałam w KZ kilka razy zakupów i zawsze byłam zadowolona. Towary były atrakcyjne , bo były z bawełny , którą cenię najbardziej i były po prostu ładne . Jedynie ostatni zakup (poncho - ręcznik dla dziecka) jest z mikrofibry i w tym przypadku też jest to dobrze (szybko schnie i jest leciutki) zaś poncho jest prześliczne (wzór, kolory). Ceny zakupionych towarów uważam za przystępne, zaś dostawy zostały zrealizowane szybko. Polecam tę firmę.

12 sie 2023
Sam koc świetny ale pokrowiec ma uszkodzony zamek błyskawiczny, słabo bo to ma być prezent, więc dam prezent z uszkodzonym, otwartym pokrowcem. Ktoś kto pakował koc wiedział, że pokrowiec jest uszkodzony bo był otwarty a otwarte wieko ma rączkę do noszenia i tak wygląda bardzo słabo. szkoda bo koc jest bardzo fajny.

Opinie nt. sklepu sklep.kz.com.pl

14 kwi 2024
W paczce były jakieś plastiki zamiast zamówionego towaru
Czytać e-maile klientów w odpowiednim czasie by uniknąć niepotrzebnych zwrotów
10 mar 2024
jakosc produktu bardzo slaba
IW
Izabela W.
Gostynin
9 mar 2024
szybka realizacja zamówienia
Dostałam towar w innym rozmiarze niż zamawiałam. Pisałam maila ile uzyskałam odpowiedzi.
3 mar 2024
Posciel nie jest dobrej jakości i wzór nie jest taki jak na obrazku pozdrawiam
8 sty 2024
Kupiłam 3 prześcieradła są bardzo dobrej jakości ale są cieniutki jak mgiełka problem polega na tym że reklamowane były jako grube i jako takie zamówiłam. Jakoś prześcieradła dobra jak ktoś szukał prześcieradła z batystu .
16 sty 2024
Zamowiono 11 01 2024 a do dziś nie ma realizacji ani zadnej wiadomosci od KZ w sprawie zamówienia
12 sie 2023
6 cze 2023
Szybszą obsługę. Zamowienie zlozone 30 maja jest 6 czerwiec ,wieczor i dalej nic. W miedzy czasie zmodyfikowalam zamowienie gdyznic sie nie działo i dalej nic. Zaczelam podejrzewac ze to naciągacze bo zamowienie oplacilam z góry. Jesli coś dostanę napiszę opinie
15 wrz 2023
Do tej pory moje zamówienie nie zostało zrealizowane. Zdecydowałam się na anulowanie mojego zamówienia i zwrot wpłaconej mojej gotówki.
12 gru 2023
Dość długo trwa kompletacja zamówienia i nie ma komunikacji Nie każdy pracownik wie czy można opłacać online kartą kredytową
11 paź 2023
Dzień dobry. Do tej pory nie otrzymałam informacji kiedy i czy wogóle zostanie zrealizowane moje zamówienie.Pozdrwiam.
27 lip 2023
Brak informacji czy zakupione rzeczy zostały wysłane pomimo wpłaty należnej kwoty. Nic nie wiadomo ???
24 lip 2023
Zamówione i opłacone 19/07/23 brak informacji o tym co się dzieje i kiedy wysyłka
Sprzedajecie towar , którego nie posiadacie. Nieładnie. Nie polecam
9 lis 2023

Niedokładni.

Zapłaciłam za 3 produkty a otrzymałam tylko dwa.
19 cze 2023
Zamówienie złożone 14 czerwca. Brak reakcji.