sklep.kz.com.pl- Logo - Opinie

sklep.kz.com.pl

Opinie (521) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (616)

Ważny od: 2 maj 2023
sklep.kz.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lip 2023
Dokonałam w KZ kilka razy zakupów i zawsze byłam zadowolona. Towary były atrakcyjne , bo były z bawełny , którą cenię najbardziej i były po prostu ładne . Jedynie ostatni zakup (poncho - ręcznik dla dziecka) jest z mikrofibry i w tym przypadku też jest to dobrze (szybko schnie i jest leciutki) zaś poncho jest prześliczne (wzór, kolory). Ceny zakupionych towarów uważam za przystępne, zaś dostawy zostały zrealizowane szybko. Polecam tę firmę.

12 sie 2023
Sam koc świetny ale pokrowiec ma uszkodzony zamek błyskawiczny, słabo bo to ma być prezent, więc dam prezent z uszkodzonym, otwartym pokrowcem. Ktoś kto pakował koc wiedział, że pokrowiec jest uszkodzony bo był otwarty a otwarte wieko ma rączkę do noszenia i tak wygląda bardzo słabo. szkoda bo koc jest bardzo fajny.

Opinie nt. sklepu sklep.kz.com.pl

19 maj 2024
Kupiłam w tym sklepie bardzo ładny i wygodny dres. Naprawdę polecam, chociaż dość drogi, to warty swojej ceny. Już planuję kupić kolejny.😄
Bardzo szybka wysyłka. Asortyment na stronie bogaty, jest w czym wybierać. Podomka śliczna. Mama zachwycona.
22 maj 2024

ręczniki są super ładne kolory i sa …

ręczniki są super ładne kolory i są miękkie kupiłam 8 sztuk .dobra jakość .[polecam na 100%
27 maj 2024
Polecam, sympatyczna obsługa, bardzo szybka wysyłka, bardzo fajny produkt (koc wełniany)
Zachęcam do zakupu. Błyskawiczna wysyłka. Zamówiłam już kilka produktów z tej firmy.
Polecam sklep KZ. Zamówienie zrealizowano błyskawiczne a produkty zgodne z opisem 😀
20 maj 2024
Bardzo szybka dostawa zgodna z zamówieniem. Jakość zamówionej pościeli bez zarzutu.
Bardzo dobra jakość .Szybka wysyłka . Polecam
14 maj 2024
Szybkość i jasne zasady realizacji zamówienia.
EZ
15 maj 2024
Szybka dostawa i produkt zgodny z opisem.
Prześcieradła bardzo dobrej jakości.
14 maj 2024
Wszystko jest ok wysyłki szybko
29 maj 2024
Szybka dostawa. Materac Super.
doceniam wiarygodność sklepu
kolory piżamy olśniewające.