sklep.kz.com.pl

Opinie (490) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (523)

Ważny od: 2 maj 2023
sklep.kz.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lip 2023
Dokonałam w KZ kilka razy zakupów i zawsze byłam zadowolona. Towary były atrakcyjne , bo były z bawełny , którą cenię najbardziej i były po prostu ładne . Jedynie ostatni zakup (poncho - ręcznik dla dziecka) jest z mikrofibry i w tym przypadku też jest to dobrze (szybko schnie i jest leciutki) zaś poncho jest prześliczne (wzór, kolory). Ceny zakupionych towarów uważam za przystępne, zaś dostawy zostały zrealizowane szybko. Polecam tę firmę.

5 maj 2023
23.04 złożyłam zamówienie. Dzisiaj jest 05.05 a towaru i żadnej informacji do tej pory nie otrzymała..

Opinie nt. sklepu sklep.kz.com.pl

JM
Joanna M.
Szczecin
Szlafrok gustowny i miły w dotyku. Wadą jest oszczędne operowanie rozmiarami. Nie dano mi możliwości zamówienia większego rozmiaru. Ten, który otrzymałam XXXL jest przykrótki i opina figurę. Lubię szlafroki luźniejsze i nieco dłuższe. W takich lepiej się wypoczywa i lepiej układają się na ciele.
byłam mile zaskoczona ,że tak szybko dostałam koc wełniany ,nie spodziewałam się takiej szybkiej dostawy. Dziękuję
Błyskawiczna dostawa , w przypadku zwrotu towaru szybki zwrot środków Odzież wysokiej jakości Polecam sklep
Dostarczone produkty spełniły moje oczekiwania. Sposób i czas dostawy również nie budzi zastrzeżeń.

Pościel Kot Filemon

Piękna pościel, córka szczęśliwa. Kolory jak na zdjęciu:). Wysyłka szybka. Wszystko ok.
30 mar 2024
Bardzo fajny dres. Szkoda że w kolorze granatowym nie ma większych rozmiarów. Polecam.
Polecam zakupy w tym sklepie.Posciel piękna, bardzo szybka dostawa. Pozdrawiam
MC
narzuty fajne , niepotrzebne frędzle po bokach narzut na fotele
pościel z kory 200x220 jest bardzo ładna; dostawa szybka
Jakość ręczników bardzo dobra, szybka realizacja
Produkt bardzo dobrej jakości. Polecam.
Szybka i sprawna realizacja zamówienia
Szybka dostawa