4yourpet.pl/

Opinie (52) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (52)

Dostateczny

Nieważny

Firma 4yourpet.pl/ nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie 4yourpet.pl/ nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

9 wrz 2023
Miła i profesjonalna obsługa. Szybki termin realizacji zamówienia. Polecam zdecydowanie. Na pewno tu wrócę.

4 lut 2024
Zamówiłam karmę dla psa ze względu na szybki czas wysyłki - na stronie jest informacja, że zamówienia złożone do 12:40 są wysyłane w ten sam dzień. BARDZO zależało mi na czasie. Jestem bardzo zawiedziona, bo status zamówienia to ciągle „pakowane”, a minęło już kilka dni - zamówienie złożyłam w czwartek rano, przez cały piątek ani weekend status się nie zmienił.

Opinie nt. sklepu 4yourpet.pl/

3 mar 2024
Zamówienie złożone 23 lutego 2024 (piątek) - realizacja miała być do wtorku. Po 1,5 tygodnia od złożenia zamówienia brak jakiejkolwiek informacji. Towar opłacony. Nie polecam!
8 lut 2024
cena , dostepność , przejrzytosc strony , termin dostawy.
7 lut 2024
produkty zgodne z opisem , blyskawiczna dostawa , polecam.
Polecam przyszło zgodnie z terminem
Super dostawca.super karma.polecam
Wszystko super
11 lut 2024
4 lut 2024

Zamówienia do 12:40 NIE SĄ wysyłane tego samego dnia

31 sty 2024

Ostrzeżenie

Zamówienie złożone i opłacone.Od 2 tygodni brak postępów w jego realizacji, administracja firmy nie odbiera telefonów, nie odpowiada na wysyłane wiadomości. Podobna sytuacja miała miejsce w przeszłości i poproszono o zmianę negatywnej opinii. Wtedy uległem prośbom, raz może się zdarzyć, drugi raz to już nie przypadek. Odradzam zakupy w tej firmie.
6 lut 2024

Oszustwo

Zostałam oszukana. Nie polecam tego sklepu. Brak kontaktu, brak wysłania paczki nawet nie jest w przygotowaniu Mimo iż sklep gwarantuje bszybkie wyslanie
14 lut 2024
nie otrzymałąm potwierdzenia od 4your pet o zamówionym i zapłaconym towarze.W dodatku nie odbierają mojego telefonu w sprawie mojego zamówienie. Nie wiem kiedy dostanę towar. Zapłaciłam za dwa zamówienia i brak wiadomości ze sklepu. Jestem rozczarowana takim załatwianiem spraw. Hanna Świderek
Nie otrzymałam zamówienia złożonego 15.02.2024 a mamy dziś 23.02, zero jakiego kolwiek kontaktu i nie odesłali mi również pieniędzy za zamówienie!!!
Oszustwo! Nie dajcie się nabrać, ani towaru, ani pieniędzy, ani kontaktu. Z całego serca nie polecam Omijać!
Zamówienie nie otrzymałam.
7 lut 2024
zamówienie 4421 złożone 15.01.2024. W dniu 23.01.2024 otrzymałam przesyłkę a w niej zamiast zamówionej przeze mnie karmy dla kota była karma dla psa 9 kg suchej karmy. Wielokrotnie próbowałam wysyłać emaile /brak odpowiedzi/ telefonu nikt nie odbiera. Sprawa trafiła do Rzecznika Spraw Konsumenta i dopiero KMG GROUP się ze mną skontaktował 01.02.2024. I dalej nic się nie dzieje. Mam w domu 9 kg karmy dla psa, a zamówionej karmy dla kota nie mam. Nie polecam
do tej pory nie mam żadnej informacji o stanie mojego zamówienia. prosze o pomoc.
Brak powiadomienia o realizacji zamówienia na bieżąco. Przesyłka miała dotrzeć jutro 21.02 i nie wiadomo co się dzieje. Śledzenie niedostępne