dobrasauna.pl- Logo - Opinie

dobrasauna.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (629)

Ważny od: 18 cze 2020
dobrasauna.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

kupiłam komplet do sauny na prezent . Jeszcze go nie dałam.Zaznaczyłam 5 gwiazdek ponieważ mam nadzieję,że zasługuje na te gwiazdki.Kupowałam w wierze że ten produkt jest najwyższej jakości i również kosztuje adekwatną cenę.

22 wrz 2023
Przesyłka nie dotarła na czas i już dwa dni czekam i nie mam żadnej wiadomości ani wyjaśnień.Zmarnowałem tylko swój cenny czas.

Opinie nt. sklepu dobrasauna.pl

24 lip 2023
Zamówione produkty są wysokiej jakości. Dostawa realizowana bardzo szybko. Polecam !!!
24 lip 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię i cieszymy się, że jest Pani zadowolona :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, dobrasauna.pl
Polecam zakupy w dobrasauna.pl czapka rewelacyjna, bdb jakościowo; szybka wysyłka
2 paź 2023
Szybka i sprawna realizacja. Świetne doradztwo przez tel. Mam zaufanie i korzystam.
2 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię i cieszymy się, że jest Pan zadowolony :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, dobrasauna.pl
17 sie 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Profesjonalne doradztwo. Polecam.
17 sie 2023
25 paź 2023
Świetna obsługa i doradztwo. Wysoka jakość produktów! Polecam!
25 paź 2023
Dziękujemy! Cieszymy się, że udało Nam się sprostać Państwa oczekiwaniom - dokładamy do tego wszelkich starań. Dziękujemy również za cierpliwość:) Pozdrawiamy Dobrasauna
21 lis 2023
Szybka obsługa i bardzo wysokiej jakości produkty. Polecam
21 lis 2023
Dziękujemy! Cieszymy się, że udało Nam się sprostać Pana oczekiwaniom - dokładamy do tego wszelkich starań. Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Dobrasauna i zapraszamy ponownie!
24 sie 2023
Wszystko OK szybka dostawa, towar zgodny z opisem. Polecam.
24 sie 2023
13 gru 2023

Świetny produkt!

Świetny produkt. Wszystkich domowników już zaopatrzyłam ;)
Odpowiedź ze sklepu dobrasauna.pl
Bardzo dziękujemy! Cieszymy się że jest Pani zadowolona z zakupionego towaru. Zapraszamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie www.dobrasauna.pl
11 maj 2023
Profesjonalny, sprawny dostawca, godny zaufania, rzetelny.
11 maj 2023
Szybka realizacja zamówienia i witki dobrej jakości
26 gru 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zamówienie spełniło Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Sklep dobrasauna.pl
23 cze 2023
Szybką dostawą,dobra informacja o terminie dostawy
24 cze 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię.
3 lip 2023
Świetny grill. Bardzo szybka wysyłka. Polecamy!
3 lip 2023
9 sie 2023
Zamowienie zrealizowano szybko i sprawnie
9 sie 2023
Bardzo dziękujemy za opinię.
AD
Artur D.
7 sie 2023
Przejrzysta i szybka realizacja zamówienia
7 sie 2023
14 lip 2023
Rewelacyjny kontakt. Fachowe porady.
15 lip 2023
30 paź 2023
Super piec ,szybka dostawa. Polecam
31 paź 2023
5 sty 2024
szybkość obsługi, fachowa porada
6 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że produkty spełniają oczekiwania Klientów. :) Zapraszamy ponownie,
Polecam. Dobra sprawna obsługa.
Idealny pomysł na prezent
12 gru 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za miłą opinię i cieszymy się, że jest Pani zadowolona :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, dobrasauna.pl
27 lip 2023
Jakość , szybkość dostawy
27 lip 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię i cieszymy się, że jest Pan zadowolony :) Piękna realizacja! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, dobrasauna.pl