praska.shop- Logo - Opinie

praska.shop

Opinie (250) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (444)

Ważny od: 16 lut 2022
praska.shop spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 kwi 2024
Super kontakt ze sklepem i świetne wykonanie legowiska. Materiały jak do mebli tapicerowanych, bardzo trwałe i mają ciekawy design. Doceniam możliwość wybrania tkanin oraz rozmiaru.

I love Praska but better communication with customers about delivery and their packages would be ideal. The prices can be a bit expensive as well but right now I am satisfied with the cost

Opinie nt. sklepu praska.shop

Odpowiedź ze sklepu praska.shop
Dzień dobry Pani Ewelino, serdecznie dziękujemy za rozmowę w dniu dzisiejszym. Jednocześnie bardzo przepraszamy za brak jasnej i czytelnej informacji o wydłużeniu realizacji Pani zamówienia z powodu domawianego produktu. Życzymy pięknego dnia! ;)
Odpowiedź ze sklepu praska.shop
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinie ;) Pięknego dnia!
7 cze 2023
8 cze 2023
Dzień dobry Pani Sylwio, jest Pani stałą Klientką, jeżeli mamy coś poprawić, aby nasza usługa była jeszcze lepsza, prosimy o kontakt + 48 504 225 712. Każda informacja jest dla nas bardzo cenna dotycząca dostawy (w tym temacie zauważyliśmy Pani niezadowolenie). Może Pani również opisać sytuację w odpowiedzi. Udanego dnia! Pozdrawia team praska.shop