praska.shop- Logo - Opinie

praska.shop

Opinie (222) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (400)

Ważny od: 16 lut 2022
praska.shop spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 sie 2023
Porodówka- Najbardziej funkcjonalne i przemyślane porodówki, z jakimi mieliśmy do czynienia. Prowadzimy hodowle kotów Savannah i Abisyńskich i nie wyobrażamy sobie już teraz porodu bez zapewnienia kotce komfortowych warunków i intymnego miejsca do wychowywania maluszków. Świetnie wykonana, bardzo dobrze ocieplona, po prostu idealny produkt dla osób dbających o najlepsze warunki dla swoich kotów ♥️ Nasze koty również podpisują się pod tą opinią wszystkimi czterema łapkami 🐈‍⬛

Zamówienie otrzymałam z dużym opóźnieniem. Dzwoniono o tym, informowano, wyraziłam zgodę jednak postawiłam warunek, aby paczka dotarła do mnie 04.04. Nie dotarła. Dodatkowo obiecano mi w ramach gratyfikacji prezent od firmy- nie otrzymałam go. Na domiar wszystkiego, wraz z zakupioną wieżą dla kota otrzymałam instrukcję jej złożenia- instrukcja jest wadliwa. Już po złożeniu okazało się, ze złożony element( dokładnie tak jak w instrukcji ) powinien być złożony odwrotnie. Musiałam całą wieżę zdemontować i zamontować ponownie. Po zmontowaniu zostały nam dwie podłogi ze sklejki z którymi nie wiadomo co zrobić .. nie wiem czy są "zapasowe"? Brak informacji w ulotce. O całym zdarzeniu piszę w nadziei, że ktoś to przeczyta i poprawi. Czuję niedosyt.

Opinie nt. sklepu praska.shop

Drapak jest rewelacyjny ! Drapak przeszedł moje oczekiwania, no jest niesamowity, dodatkowo u nas podróż paczki była wydłużona, więc karton ucierpiał w podróży, ale paczka w środku była tak zabezpieczona, że nie było żadnego śladu, nic nie zostało naruszone. Polecam zakup w Praska bo produkty są warte swojej ceny.
22 godziny temu
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinie i przesłane zdjęcia ;) Pięknego dnia!

doskonała jakość

Zakupione półki zostały bardzo bezpiecznie zapakowane. Wszystkie zakupione przedmioty były doskonałej jakości włącznie z elementami do montażu. Doceniam zarówno wysoką jakość jak również design, który ładnie prezentuje się w naszym mieszkaniu. Po prostu produkty premium.
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinie ;) Pięknego dnia!
Jak zawsze profesjonalne wykonanie !!!Budki są przepiękne i już nie możemy się doczekać maluszków które będą się w nich słodko i mięciutko wylegiwać !!!Dziekujemy pięknie 😘

Jakość i estetyka

To nasza druga taka sama poducha- na drugi parapet. Dobrze uszyta, materiał miły i dobrze się pierze. Koty używają na parapecie cały czas 😊
22 godziny temu
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinie i przesłane zdjęcie ;) Pięknego dnia!
Świetne produkty. Piękne dopracowane w najwyższej jakości. Doskonały kontakt z właścicielką. Girąco polecam
Jestem zadowolona z zamówienia. Super jakość i staranność odszycia. Na pewno jeszcze tu wrócę.
17 mar 2024
Wspaniałe wykonanie ,pelen profesjonalizm . Polecam serdecznie.
Polecam produkt świetnie zaprojektowany funkcjonalny.
Vše - výrobky, komunikace,doručení je skvělé.
Świetne produkty, rewelacyjny kontakt
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinie ;) Pięknego dnia!
Dobre wykonanie wszystko jest ok.
Perfekcja na sto procent
Kociaki są zachwycone 😍
22 godziny temu
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinie i przesłane zdjęcia ;) Pięknego dnia!
Wszystko super
Polecamy :-)
22 godziny temu
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinie i przesłane zdjęcie ;) Pięknego dnia!
Suuuper!!
Odpowiedź ze sklepu praska.shop
Dzień dobry Pani Ewelino, serdecznie dziękujemy za rozmowę w dniu dzisiejszym. Jednocześnie bardzo przepraszamy za brak jasnej i czytelnej informacji o wydłużeniu realizacji Pani zamówienia z powodu domawianego produktu. Życzymy pięknego dnia! ;)