wiejski-smak.com/

Opinie (5) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5)

Wędliny bardzo smaczne. Wędzonki aromatyczne, nie tracą smaku po kilku dniach w lodówce. Pasztetowa i salceson przypominają smakiem wyroby mojego Ojca, który przed wojną zdobył tytuł mistrza masarskiego. Jak już pisałam, było by super, gdyby na tych znakomitych wyrobach znalazły się etykietki z nazwą i terminem ważności. -

18 sty 2024
Czas od zamowienia do dostarczenia stanowczo za dlugi. W tym samym dniu zamawialem kamere z Chin i dotarla do mnie dwa dni wczesniej......

Opinie nt. sklepu wiejski-smak.com/

18 sty 2024
Wszystko smaczne,ale jak dla mnie ciut za słone.Pewnie jeszcze zamówię,bo mężowi i mamie smakują.
Świetne wędliny , super smak !!!