simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi- Logo - Opinie

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Opinie (191) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4477)

Ważny od: 21 sty 2014
simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 mar 2023
Ceny towarów w porównaniu do konkurencji ok. Część zamówienia dotarła z niewielkimi uszkodzeniami. Dostępna jedna opcja wysyłki FedEx - niemal 25zł za małą paczkę to w porównaniu do innych ofert kurierskich dość drogo.

27 kwi 2023
Nie można było wybrać optymalnej dostawy ani płatności Np Blik Forma dostawy - koszt 20 zł Forma płatności -koszt 12 zł Próbowałem skontaktować się telefonicznie i uzyskać specyfikacje części w PDF Osoba z działu sprzedaży odesłała mnie do zdjęcia w internecie

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

23 sty 2024
27 kwi 2023

Dodatkowy upcharge za formę płatności

30 sty 2024